PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه كارهاي افزايش فروش در بازار هاستينگ

amrdata
February 3rd, 2011, 13:42
با سلام

دقايقي پيش داشتم با خودم فكر مي كردم كه كاش تو انجمن وب هاستينگ تالك كه همه هاستينگ كارهاي حرفه اي دور هم جمع هستند تاپيكي بزنم تا تمامي حرفه اي هاي بازار هاستينگ در اين تاپيك در مورد راه كارهاي افزايش فروش در بازار هاستينگ به بحث و گفتگو بپردازند

بنابراين از تمامي مديران هاستينگ خواهشمندم راه كارهاي افزايش فروش در بازار هاستينگ را در اين تاپيك مطرح كنيد تا من و بقيه تازه كارها از تجربيات شما استفاده كنيم

شايد بعضي از مديران هاستينگ فكر كنن چرا و به چه دليل بايد در اين تاپيك مطلب ارسال كنن و چرا بايد تجربيات خودشون را به ديگران انتقال بدن

من جواب اين عده از دوستان را با حديثي از پيامبر اكرم اسلام بيان مي كنم

((((( بهترین صدقه آن است خود علم بیاموزی و به دیگران (مسلمان) آموزش دهی )))))

Warez-Host.IR
February 3rd, 2011, 14:04
1 - تبلیغات
2 - قیمت مناسب و منطقی
3 - پاسخگویی مناسب (( 24 ساعت مهم نیست حتی اگر 10 ساعت هم باشه ولی مفید و خوب کافیه ))
4 - برخورد مناسب با کاربر
5 - طراحی مناسب پرتال اصلی
6 - کیفیت مناسب سرویسها
7 - تبلیغات

akbari
February 3rd, 2011, 14:12
چه فکر جالبی کردی ولی خیلی ساده هست دوست عزیز
کیفیت : سعی کنی همیشه سرویس هایت بهترین کیفیت را داشته باشد اگر هم مدیریت سرور بلد نیستی با یک نمایندگی معتبر کار کنید حتی اگر با هزینه بسیار بالا مجبور به دریافت این سرویس بشید
پشتیبانی : سعی کنید همیشه در ساعاتی که به مشتری گفته ای تلفنی جواب میدم پاسخگو باشید به قول یکی از دوستانم بدهکار باش ولی همیشه جلو چشم طلب کار باش اینطوری در صورت بروز مشکل همیشه مشتری بهتون اطمینان داره
تبلیغات : ببین با چه قومی میخوای کار کنی تبلیغات موثر برای آن دسته داشته باش. مثلا شرکت ما معمولا با ادارات و شرکت ها قرار داد میبندد به همین دلیل هیچ وقت نمیایم توی wht تبلیغات کنیم چون بی فایده هست ولی کسی که میخواد با عموم کار کند باید ۱۰۰ درصد توی انجمن های مختلف مثل wht و ... تبلیغات کند.

و. .... که در پست های بعدی بهتون میگم

Arvin
February 3rd, 2011, 14:15
از منظر بنده که در جایگاه مشتری هستم هاستینگی می تونه موفق باشه که فکر و ذکر همش پول نباشه به قول دوستان با عشق بیاد سراغ این کار.
و مهمتر اینکه بیشتر از توانایی هاش وعده و وعید نده و طالب بزرگنمایی کارهای کوچک نباشه!

persianwebhost
February 3rd, 2011, 14:23
از منظر بنده که در جایگاه مشتری هستم هاستینگی می تونه موفق باشه که فکر و ذکر همش پول نباشه به قول دوستان با عشق بیاد سراغ این کار.
و مهمتر اینکه بیشتر از توانایی هاش وعده و وعید نده و طالب بزرگنمایی کارهای کوچک نباشه!

دقیقا حرف جناب آروین تایید میشود. کاری را تیم شما نمیتواند انجام دهد را قبول نکنید و از بزرگنمایی بیش از حد بپرهیزید

HugeServer
February 3rd, 2011, 14:23
1 - تبلیغات
2 - قیمت مناسب و منطقی
3 - پاسخگویی مناسب (( 24 ساعت مهم نیست حتی اگر 10 ساعت هم باشه ولی مفید و خوب کافیه ))
6 - کیفیت مناسب سرویسها
7 - تبلیغات

کیفیت خود نوعی تبلیغ است;)

TukaNet
February 3rd, 2011, 14:25

این روزا به عشق نون نمیدن ... حساب حساب ... کاکا برادر

همون هاستینگ تا زمانی که پول نداشته باشه نمیتونه خدمات با کیفیت بده به ملت

در مورد بزرگنمایی باشما موافقم !

persianwebhost
February 3rd, 2011, 14:31
این روزا به عشق نون نمیدن ... حساب حساب ... کاکا برادر

همون هاستینگ تا زمانی که پول نداشته باشه نمیتونه خدمات با کیفیت بده به ملت

در مورد بزرگنمایی باشما موافقم !

کسی که کاری را با عشق و علاقه انجام بدهد با کسی که با توفیق اجباری به پای این کار آمده خیلی فرق میکند.فکر کنم منظور جناب آروین این بود که فقط پول را نبیند و وقتی پول دریافت شد مشتری را فراموش کنند.

قزوین هاست
February 3rd, 2011, 14:37
رفتار مناسب با مشتری

WinDesign
February 3rd, 2011, 14:52
همونایی که دوس عزیزمون ( Warez-Host.IR (http://www.webhostingtalk.ir/member/10396/) ) گفت، ولی با این تفاوت:
1- پشتیبانی
2- تبلیغات
3- طراحی زیبای ایندکس
4- قیمت مناسب
5- کیفیت
6- برخورد مناسب با مشتری

atilnic
February 3rd, 2011, 15:23
تبلیغات و رفتار مناسب :65:
تبلیغات و کیفیت :53:
تبلیغات و پشتیبانی خوب :54:
تبلیغات و بک آپ(راز اصلی حتی برتر از تبلیغات)
تبلیغات و بک آپ پشت سر هم

1oveless
February 3rd, 2011, 16:24
از نگاه من که یک مشتری هستم
راحتی‌ در خرید
طراحی شیک اما ساده نه مثل بعضی‌‌ها که ۱۰ تا SlideShow گذاشتن :دی
مشخصات کامل پلن‌ها هست با قیمت مناسب
کیفیت نسبت به قیمت
پشتیبانی‌ حد عقل ۵ ساعت در روز !

asrehosting
February 3rd, 2011, 16:54
بک آپ بک آپ بک آپ !!!

ولی تو ایران :
گرون فروشی ! گرون فروشی ! گرون فروشی !
شاید بی ربط باشه ولی متأسفانه هست .

akbari
February 3rd, 2011, 17:41
گرون فروشی ! گرون فروشی ! گرون فروشی !
هیچ گرانی بی علت نیست!!

تبلیغات و رفتار مناسب
:105:

amrdata
February 3rd, 2011, 18:43
سلام گرم مجدد به دوستان

منون از پست هاي خوبتون

خواهشا بيشتر و دقيق تر و همچنين حر فه اي تر به بحث بپردازيد

به عنوان مثال بگيد يك سايت هاستينگ (منظورم از نظر طراحي ) بايد چه ويژگي هايي بايد داشته باشه و يا چگونه تبليغ كنه بهتره

در آخر هم خواهشمندم سخن ساير دوستان را مجددا تكرار نكنيد و مبحث جديدي را ارائه نماييد

متشكرم

WinDesign
February 3rd, 2011, 18:49
به عنوان مثال بگيد يك سايت هاستينگ (منظورم از نظر طراحي ) بايد چه ويژگي هايي بايد داشته باشه و يا چگونه تبليغ كنه بهتره

- طراحیش باید جذاب باشه ، به دل بشینه ، ترکیب رنگاش خوب باشه ، استفاده کمتر از عکس و استفاده بیشتر از css (برای سبکی قالب) ، لینک قسمت های مهم سایت در جاهای مناسب قرار داده بشه(برای مثال مشتری 2 ساعت نگرده 2نبال لینک تغییر پسورد یا شارژ حساب کاربری و از اینحجور چیزا).
- تبلیغ تو سایت هایی که 99% بازدیدکنندگانش وبمستر هستن. به ترتیب سایت های:
-- اسکریپت
-- طراحی
-- برنامه نویسی های تحت وب (خیلی تأثیر گذار نیست)

1oveless
February 3rd, 2011, 18:51
- طراحیش باید جذاب باشه ، به دل بشینه ، ترکیب رنگاش خوب باشه ، استفاده کمتر از عکس و استفاده بیشتر از css (برای سبکی قالب) ، لینک قسمت های مهم سایت در جاهای مناسب قرار داده بشه(برای مثال مشتری 2 ساعت نگرده 2نبال لینک تغییر پسورد یا شارژ حساب کاربری و از اینحجور چیزا).
- تبلیغ تو سایت هایی که 99% بازدیدکنندگانش وبمستر هستن. به ترتیب سایت های:
-- اسکریپت
-- طراحی
-- برنامه نویسی های تحت وب (خیلی تأثیر گذار نیست)
و یا سایت‌های پشتیبان سیستم‌های مدیرت !

amrdata
February 3rd, 2011, 19:06
به نظر خود من هميشه قيمت بالا دليل بر بالا بودن كيفيت نيست

خود شخص من چندين سال پيش وقتي هاست براي بار اول خريدم ، از يك شركت خيلي خيلي معتبر كله گنده گرفتم كه اگر الان اسمشو بگم همه مي شناسن و به قول خودشون الان حدود 8000 تا كاربر دارن، هاستي كه به من دادن شايد 5 - الي 6 برابر قيمت ها بود و اصلا كيفيت هم نداشت

در حال حاظر تو بازار هاستينگ حداقل تاجايي كه من خبر دارم 20 درصد هاستينگ كارها صداقت ندارن

چندي يش يكي از دوستان تو يكي از انجمن ها تاپيكي راجب فروش هاست زده بود و مشخصات سرور و محل سرور را هر دفعه يك چيز اعلام مي كرد

sohrab.khan
February 3rd, 2011, 19:56
تبلیغات رو دوبار گفتید :65:

1 - تبلیغات
2 - قیمت مناسب و منطقی
6 - کیفیت مناسب سرویسها
7 - تبلیغات

WinDesign
February 3rd, 2011, 20:09

به دلیل اهمیتش

BEHNAZ.1991
February 3rd, 2011, 21:05
به نظر خودتون کسی که راه و چاه رو بلده میاد سین تا جیم مسیر موفقیتشو بگه؟ :71:

asrehosting
February 3rd, 2011, 22:02
به نظر خودتون کسی که راه و چاه رو بلده میاد سین تا جیم مسیر موفقیتشو بگه؟ :71:
شما بهتره تو امضاء ات کفر نویسی !

amrdata
February 3rd, 2011, 22:15
در تاپيك خودم جواب شما و عده اي از دوستان كه طرز تفكر شما را دارند دادم

شايد بعضي از مديران هاستينگ فكر كنن چرا و به چه دليل بايد در اين تاپيك مطلب ارسال كنن و چرا بايد تجربيات خودشون را به ديگران انتقال بدن

من جواب اين عده از دوستان را با حديثي از پيامبر اكرم اسلام بيان مي كنم

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

ممنون از دوست خوبمون hostingdl

جواب BEHNAZ.1991 را با حديثي از پيامبر اكرم اسلام ميدم

Talahost.Com
February 3rd, 2011, 23:08
از منظر بنده که در جایگاه مشتری هستم هاستینگی می تونه موفق باشه که فکر و ذکر همش پول نباشه

اتفاقا کسی که ارزون می ده بیشتر به فکر پوله. به هر طریقی می خواد فروش داشته باشه حتی با ضرر.. که در دراز مدت هم خودش و هم مشتریش پشیمون می شن

taghikhani
February 3rd, 2011, 23:46
اولا از دوستان خواهش میکنم اینجارو با مسجد و کلیسا و کنیسه اشتباه نگیرند.
ثانیا چرا کسی نگه؟ پیشرفت یک نفر باعث تولید ثروت و پیشرفت همه میشه.
1- ایجاد تناسب بین قیمت خرید سرور، کیفیت و تقاضا. یعنی نه دنبال سرور دو زاری باشیم نه انقدر سرور رو گرون بخریم که مجبور باشیم با ضرر بفروشیم
2- تبلیغات حساب شده. ولی بهرحال هر تبلیغی بودنش از نبودنش بهتره. البته اگر قیمتش نسبت به بازخوردش تناسب داشته باشه. این قانون تجارته که برای یک کالای یک دلاری، باید صد دلار تبلیغ کرد
3- صداقت و گوش دادن به مشتری. همیشه باید به حرف مشتری گوش داد، حتی یک کلمه دروغ نگقت و تحت هیچ شرایطی ادب رو فراموش نکرد.
4- پیدا کردن مشتری جدید، سه برابر حفظ مشتری قدیمی هزینه داره. پس مسلما پشتیبانی خوب نه تنها در زمان فروش تأثیرگذاره بلکه در حفظ مشتری نیز اهمیت بسزائی داره. کیفیت سرویس و بکاپ که کلا گفتن نداره.
5- از دست ندادن حتی یک مشتری. تنوع کالا و خدمات باید بقدری باشد که حتی یک مشتری ناامید از وب سایت شما خارج نشود. حتی اگر شده ریسلری بگیرید
6- اطلاعات و سواد. اگر سواد شما از مشتری کمتر باشد، او به شما اعتماد نخواهدکرد.
7- قیمت متناسب. قیمت زیاد و کم هردو بد است. حتی قیمت کم بدتر از قیمت زیاد است. چرا که خود باعث سلب اعتماد می شود.
اگر چیزی به ذهنم رسید بازم میگم.

hostgozar
February 4th, 2011, 01:07
به نظر من اول صداقت مهم هست و دوم اینکه مدیر هاستینگ یا سرور تک تک سایت هارو مثل سایت خودش بدونه و اهمیت بده چنین شخص و شرکتی حتی اگر گرون فروشی هم بکنه مشتری خودش رو داره

bootable
February 4th, 2011, 02:01
1- ایجاد تناسب بین قیمت خرید سرور، کیفیت و تقاضا. یعنی نه دنبال سرور دو زاری باشیم نه انقدر سرور رو گرون بخریم که مجبور باشیم با ضرر بفروشیم
2- تبلیغات حساب شده. ولی بهرحال هر تبلیغی بودنش از نبودنش بهتره. البته اگر قیمتش نسبت به بازخوردش تناسب داشته باشه. این قانون تجارته که برای یک کالای یک دلاری، باید صد دلار تبلیغ کرد
3- صداقت و گوش دادن به مشتری. همیشه باید به حرف مشتری گوش داد، حتی یک کلمه دروغ نگقت و تحت هیچ شرایطی ادب رو فراموش نکرد.
4- پیدا کردن مشتری جدید، سه برابر حفظ مشتری قدیمی هزینه داره. پس مسلما پشتیبانی خوب نه تنها در زمان فروش تأثیرگذاره بلکه در حفظ مشتری نیز اهمیت بسزائی داره. کیفیت سرویس و بکاپ که کلا گفتن نداره.
5- از دست ندادن حتی یک مشتری. تنوع کالا و خدمات باید بقدری باشد که حتی یک مشتری ناامید از وب سایت شما خارج نشود. حتی اگر شده ریسلری بگیرید
7- قیمت متناسب. قیمت زیاد و کم هردو بد است. حتی قیمت کم بدتر از قیمت زیاد است. چرا که خود باعث سلب اعتماد می شود.

مشکل اکثر افراد همون جمله اوله شماست که اینجا رو با مسجد و ...
اگه ترس از خدا نباشه این بشر دوپا هر کاری می کنه
ثانیا، کی گفته پیشرفت یه نفر باعث پیشرفته همه میشه؟
شما اگه اختلاف هاست های پارس دیتا رو با بقیه چک کنی متوجه میشی که چه خبره !
ثالثآ، پیدا کردن مشتری خیلی راحت تر از نگه داشتن مشتریه
چون پیدا کردنش با یه تبلیغ اوکی میشه ولی واسه نگه داشتنش باید پشتیبانی، کیفیت، آپتایم و .... رو در نظر گرفت

من به عنوان کسی که چند سالی هاستینگو ریسلریو سایت داشتم باید بگم که امین بودن با مشتری مهمترین شرط نگه داری و جذب مشتریه. چون اینطوری مشتری به آدم اطمینان می کنه
مهم نیست شما قیمتت چقدره یا شاید تو ماه 1 ساعت قعطی داشته باشی، اگه امین باشی، مشتری از شما راضیه، چون می تونه بهتون اطمینان کنه

mojtaba_gk671
February 4th, 2011, 04:11
منظورتون از امین بودن دقیقا چیه؟

bootable
February 4th, 2011, 05:25
هر مشکلی واسه سرور، شرکت و ... پیش میاد، مستقیما و حقیقتا گفته شه. پیچوندن مشتری یه نوع توهین به اوناست
مطمئنا این توهین رو تو ذهن مشتری موندگار میشه

amrdata
February 4th, 2011, 09:19

ممنون از دوست خوبمون taghikhani

در جواب اين دوست خوبمون بايد عرض كنم كه فرموديد (( اولا از دوستان خواهش میکنم اینجارو با مسجد و کلیسا و کنیسه اشتباه نگیرن ))

اگر ترس از خدا نباشه كسي كار مطلوبي انجام نميده

به عنوان مثال اگر بنده از خدا ترس نداشته باشم و تنها فكرم پول باشه ، بعد اين كه كلي مشتري جذب كردم و پول خوبي به جيب زدم ، سرور ها را ميبندم و ميرم گم و گور ميشم و اون موقع هست كه عده اي از افراد را بيچاره كردم

مشكل بازار ما همينه

به نظر شما دوستان آيا تا كنون كم عده اي بودند كه سرور ها را بستن و جيم شدن
خوب در اين مواقع تكليف مشتريان اين ميزبان چيه

به نظر شما دليل بستن سرور و جيم شدن چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamnafas
February 4th, 2011, 10:43
به قول بیل گیتس اگه 100 دلار رو میخواید خرج محصول کنید یک دلار رو خرج کیفیتش و 99 دلار رو خرج تبلیغات کنید
البته کیفیت و پاسخ گویی بیشترین سهم رو در نگهداری مشتری داره

atilnic
February 4th, 2011, 13:19
به قول بیل گیتس اگه 100 دلار رو میخواید خرج محصول کنید یک دلار رو خرج کیفیتش و 99 دلار رو خرج تبلیغات کنید
البته کیفیت و پاسخ گویی بیشترین سهم رو در نگهداری مشتری داره
بله
منم قبول دارم
ولی تبلیغات درست و حسابی
تبلیغات بهترین روش هست
(ولی اگه کیفیت خوب باشه مشتری میاد)
چون میره تبلیغ میکنه خوبه و ... و همه میان
مهم اصل کیفیت هست.و بک و پشتیبانی خوب
همین
تبلیغات واسه اونا که میخوان زود برن بالا
واگر نه تو این انجمن خیلی هارو داریم که اصلا تبلیغات هم نمی کنند ولی موفق هستند.
و این بگم که ایده های جالب و متفاوت بودن هم مهمه (همش که مهم شد :d)
به هر حال اینا فکر های ما هست.
این روز ها همه فکر می کنند شما چطور؟ :67:

taghikhani
February 4th, 2011, 15:06
ممنون از دوست خوبمون taghikhani

در جواب اين دوست خوبمون بايد عرض كنم كه فرموديد (( اولا از دوستان خواهش میکنم اینجارو با مسجد و کلیسا و کنیسه اشتباه نگیرن ))

اگر ترس از خدا نباشه كسي كار مطلوبي انجام نميده

به عنوان مثال اگر بنده از خدا ترس نداشته باشم و تنها فكرم پول باشه ، بعد اين كه كلي مشتري جذب كردم و پول خوبي به جيب زدم ، سرور ها را ميبندم و ميرم گم و گور ميشم و اون موقع هست كه عده اي از افراد را بيچاره كردم

مشكل بازار ما همينه

به نظر شما دوستان آيا تا كنون كم عده اي بودند كه سرور ها را بستن و جيم شدن
خوب در اين مواقع تكليف مشتريان اين ميزبان چيه

به نظر شما دليل بستن سرور و جيم شدن چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این موضوع ربطی به ترس از خدا نداره. مربوط به اخلاق و انسانیت میشه.
اخلاق و انسانیتی که بخاطر ترس از جهنم یا به طمع بهشت باشه ذره ای ارزش نداره.

Iman.r
February 4th, 2011, 15:12
این موضوع ربطی به ترس از خدا نداره. مربوط به اخلاق و انسانیت میشه.
اخلاق و انسانیتی که بخاطر ترس از جهنم یا به طمع بهشت باشه ذره ای ارزش نداره.

یه سوال: میشه بفرمایید چه چیزی باعث انسانیت و اخلاق خوب میشه؟؟؟

Warez-Host.IR
February 4th, 2011, 16:11
به دليل مهم بودن 2 بار گفتيم
چون شما تا تبليغات مناسب ننداشته باشيد نه مشتري داريد كه بخواد سرويس خريد كنه
و نه كسي كه بخوايد باهاش برخورد مناسب داشته باشيد و پشتيباني كنيد

M-Soltani.ir
February 4th, 2011, 16:17
لود سرور بالا نباشه
سرور داون تایم نداشته باشه
امنیت بالا باشه و اطلاعات در خطر نباشه + بک آپ روزانه
سفارش هارو سریع تحویل بدید

ساپورت و تبلیغ هم نمیخواد , مشکلی وجود نداره که ساپورت بخوام :d
من به عنوان یه یوزر از همچین شرکتی راضی ـم شما چطور؟
من راضی باشم تبلیغ شما رو میکنم و 4 تا یوزر دیگه براتون میارم... ، مشتری مشتری میاره :67:

پ.ن : سیستم فروش هم ترجیحا آدونیس و سیکما نباشه :دی

1oveless
February 4th, 2011, 16:45
یه سوال: میشه بفرمایید چه چیزی باعث انسانیت و اخلاق خوب میشه؟؟؟
با اجازه دوست روشن فکرمون من j شما رو کوتاه میگم

اول از همه سوال شما هیچ معنی‌ نداره
دقت کنید به سوال خودتون " چه چیزی باعث انسانیت و اخلاق خوب میشه "
مسلما کسی‌ نمیتونه به این جمله به ظاهر سوال شما J بده
فقط هم به یک دلیل چون سوال و J شما یکی‌ هست
معلoم هست که چه چیزی باعث می‌شه
انسانیت و اخلاق خوب.
اگر مایل باشید انسانیت رو هم توضیح بدم.:-|

Iman.r
February 4th, 2011, 16:48
با اجازه دوست روشن فکرمون من j شما رو کوتاه میگم

اول از همه سوال شما هیچ معنی‌ نداره
دقت کنید به سوال خودتون " چه چیزی باعث انسانیت و اخلاق خوب میشه "
مسلما کسی‌ نمیتونه به این جمله به ظاهر سوال شما J بده
فقط هم به یک دلیل چون سوال و J شما یکی‌ هست
معلoم هست که چه چیزی باعث می‌شه
انسانیت و اخلاق خوب.
اگر مایل باشید انسانیت رو هم توضیح بدم.:-|

شما منظور منو متوجه شدید؟
آقای taghikhani گفتن به ترس از خدا ربطی نداره و باید انسانیت وجود داشته باشه در صورتی که ترس از خدا باعث انسانیت و برخورد خوب با دیگران میشه!!!

1oveless
February 4th, 2011, 16:53
شما منظور منو متوجه شدید؟
آقای taghikhani گفتن به ترس از خدا ربطی نداره و باید انسانیت وجود داشته باشه در صورتی که ترس از خدا باعث انسانیت و برخورد خوب با دیگران میشه!!!
قدیمی‌‌ها یه ضرب مثل خوبی‌ دارن
تا نباشد چوب .....
حتما باید اینطوری باشه ؟
همه ما انسان هستیم، انسانیت هم جزوی از انسان بودن ما حساب می‌شه .
حتما باید کسی‌ به زور به ما بفهمونه که ما انسان هستیم و انسانیت جزوی از وجود ماست ؟ اگر اینطوری که شما فکر می‌کنید بخواد باشه می‌شه یک حیوان رو هم رام کرد با زور !

با ادامه دادن این بحث هم به هیچ جایی‌ نمی‌رسیم
۱ - تاپیک منحرف می‌شه (شد)
۲ - [...]

DeltaGostar
February 4th, 2011, 16:55
گفتار نيك . كردار نيك . پندارنيك

M-Soltani.ir
February 4th, 2011, 17:09
گفتار نيك . كردار نيك . پندارنيك

آپ تایم هم اصلا مهم نیست :))

DeltaGostar
February 4th, 2011, 17:27
وقتی کارت درست باشه
یعنی آپتایم
بالا است دی

Iman.r
February 4th, 2011, 17:36
قدیمی‌‌ها یه ضرب مثل خوبی‌ دارن
تا نباشد چوب .....
حتما باید اینطوری باشه ؟
همه ما انسان هستیم، انسانیت هم جزوی از انسان بودن ما حساب می‌شه .
حتما باید کسی‌ به زور به ما بفهمونه که ما انسان هستیم و انسانیت جزوی از وجود ماست ؟ اگر اینطوری که شما فکر می‌کنید بخواد باشه می‌شه یک حیوان رو هم رام کرد با زور !

با ادامه دادن این بحث هم به هیچ جایی‌ نمی‌رسیم
۱ - تاپیک منحرف می‌شه (شد)
۲ - [...]

اولا باید بدونید یه انسان میتونه حیوون صفت هم باشه (اینو اونایی که چشم بصیرت دارن میدونن: دی)
دوما منظور از انسانیت اینه که طرف به معنای واقعی کلمه انسان باشه
این طور که شما میگی کسی که خلاف میکنه هم آدمه پس نباید مجازات بشه در صورتی که یه همچین فردی با حیوون فرقی نداره
ما ذاتا انسان هستیم ولی میتونم قانون انسانیت رو نقض کنیم
اگه اینطوری هست که شما میگی پس ریگی با پیامبرا فرقی نداره چون هر دو انسانن :71:

amrdata
February 4th, 2011, 17:49
ممنون از دوستان

خواهشا ديگه بحث را ادامه ندهيد

چون هيچ يك از ما قانع نميشيم

و من هم به عقيده و نظر همه دوستان احترام مي گذارم

لطفا به راه كارها بپردازيد

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

به نظر خود من اطلاع رساني مي تونه يك عامل موفقيت در فروش باشه

من تو اكثر وب سايت هاي هاستينگ عضوم و بعضي از اونها واقعا اطلاع رساني خيلي خيلي خوبي دارند و بعضي هم متاسفانه حتي خرابي سرور را هم اطلاع نميدن

بهترين اطلاع رساني به نظر من براي مواقع ضرور مثل خرابي و يا قطعي و ... ارسال پيام كوتاه باشه

چون امكان داره عده اي از كاربران ايميل هاي خودشونو دير به دير چك كنن ولي پيام كوتاه را سريعا مي بينند

hamnafas
February 5th, 2011, 01:04
تاپیک خیلی اخلاقی شد
تاپیک خیلی خوبی میتونست باشه

amrdata
February 5th, 2011, 09:46
خود من پس از ورود به وب سايت اولين صفحه اي را كه باز مي كنم صفحه " درباره ما " هست
چون دوست دارم بدونم در درجه اول طرف حسابم شركته يا شخص و خيلي مسائل ديگه

گفتم شايد اين مساله براي شما هم مهم باشه به همين خاطر يك مقاله را براي شما اينجا قرار دادم

خواهشا دوستان مقاله را بخونند و نظراتشونو راجب قسمت هاي مختلف مقاله كه نويسندش جناب آقاي محمود بشاش هست بگيد

اهميت صفحه “درباره ما” در وب‌ سایت‌ها

اینترنت به نماد “حفظ مساوات” تبدیل شده است: در پنجره یک مرورگر همه شرکت‌ها، بدون توجه به کوچکی و اندازه خود، می‌توانند به خوبی یک شرکت بزرگ، با سابقه طولانی در کیفیت و ارایه‌ خدمات، به نظر برسند. این وضعیت، صاحبان مشاغل کوچک را به چالشی بااهمیت فرا می‌خواند: چگونه می‌توانیم مشتریان بالقوه خود را از این بابت قانع کنيم که شرکت ما شرکتی کلاه‌بردار و با زمینه فعالیت غیراخلاقی نیست؟ بهترین راه‌ حل، استفاده از یک صفحه کاملا سازمان‌یافته “درباره ما” است.

این صفحه نباید فقط شرکت را به مشتری معرفی کند، بلکه باید ورای هرگونه شک و تردید، به شرح دلایل اعتماد مشتری به شرکت شما بپردازد.

اغلب، این موضوع به معنی پاسخ‌گویی به شش سوال مهم زیر است که از طرف بازديد کننده وب سايت شما مطرح مي شود:

چه کسی گرداننده این وب‌سایت است؟
امروزه مردم از شرکت‌های بزرگ و مقرراتی و نگرش قديمي و شعار گونه “تماس شما برای ما مهم است” خسته شده‌اند. شما می‌توانید به عنوان مالک یک شرکت کوچک، توجه شخصی را به مشتری خود داشته باشید که آنها از هیچ شرکت بزرگی دریافت نمی‌کنند. این پیغام را در صفحه “درباره ما” بگنجانید.
از صحبت درباره خود و علاقه شغلی خود هیچ واهمه‌ای نداشته باشید و البته می‌توانید عکس خود را نیز ضمیمه کنید. پیام اصلی شما این است که در پس زمینه کسب و کار شما فردی واقعی قرار دارد که به مشتریان خود از صميم قلب اهمیت می‌دهد.

آیا این یک کسب و کار واقعی است؟
شاید بهترین روش پاسخ به این سوال این است که آدرس پستی کامل خود را در سايت قرار دهید. حتی اگر مشتریان شما هیچ وقت به دیدن شما نیایند، نکته اطمینان بخشی درباره مکان حقیقی شرکت شما وجود دارد. یک آدرس پستی به مشتریان احتمالی شما نشان می‌دهد که چیزی برای پنهان کردن ندارید. آدرس تماس خود، شامل آدرس پستی را در نقطه‌ای مشخص در صفحه “درباره ما” قرار دهید.

آنها از چه روش‌هایی پول درمی‌آورند؟
همه شما با عبارت کلیشه‌ای “اگر چیزی بیش از حد لزوم خوب به نظر برسد حتما به درستی آن شک کن” آشنا هستید. اگر طرح فعالیت‌های خود را برای بازدیدکنندگان آشکار نکنید، به عبارت دیگر اگر به آنها نگویید که از چه راهی کسب درآمد می‌کنید، اولین سوالی که به ذهن آنها خطور می‌کند این است:”مشکل چیست؟”
اگر شرکت شما تولیدات رایگان زیادی عرضه می‌کند یا این که قیمت اجناس شما در مقایسه با رقبا بسیار کم است، مشتریان شما عقب نشینی می‌کنند.
در صفحه “درباره ما” درمورد منابع درآمد خود و دلايل دريافت هزينه بابت خدماتي که مشتري را به خاطر آنها شارژ مي کنيد، صحبت نمائيد. به یاد داشته باشید که به جای صحبت از قیمت‌ها از ارزش خدمات و محصولات خود صحبت کنید. ( قابل توجه بعضي هاستينگ كارهايي كه خيلي ارزون ميدن )

مدت فعالیت آنها چقدر است؟
مردم غالبا به دو گزینه ثبات و دوام به عنوان دو عامل تعیین کننده اعتماد نگاه می‌کنند. از آنجا که بیشتر شرکت‌های کوچک (به خصوص از نوع آن‌لاین) قدمت زیادی ندارند، انتظار تاریخچه‌ای طولانی برای ایجاد اعتماد کاری، مشکل است. اگر شما با چنین موردی روبه‌رو هستید، می‌توانید از تجربیات گذشته خود صحبت کنید. تجربه گذشته بیشتر صاحبان شرکت‌های کوچک، با فعالیت کنونی آنها ارتباط زیادی دارد. در صفحه “درباره ما” ضمن صحبت درباره این موضوع، ارتباط و دليل سود رسانی آن به فعالیت کنونی خود را شرح دهید.

چگونه از کيفيت کار آنها مطلع شوم؟
بهترین راه برای این که به مشتریان بالقوه خود نشان دهید چه کار می‌توانید برای آنها انجام دهید، قرار دادن متن‌های تشکر از مشتریان خرسند شرکت است. بهترين حالت اين است که این پیام‌ها از جانب شرکت‌ها باشند تا بتوانند به شکلی دقیق، موقعیت و رضايت مشتری شما را مشخص کنند. برای تاثیرگذاری بیشتر بهتر است این پیام‌های قدردانی، آدرس تماس فرستنده را نيز مشخص کنند.
معمولا نام و یک لینک به یک وب ‌سایت کافی است. فراهم کردن لیستی از مشتریان سابق و نوع فعالیت ارایه شده از جانب شما به آنها نیز موثر است. قبل از تهیه لیست نام مشتریان، از آنها اجازه این کار را بگیرید. بیشتر اوقات آنها از دادن این اجازه بسیار خوشحال می‌شوند به خصوص این‌که لینکی به وب ‌سایت آنها در سایت خود بگذارید.

آیا آنها به انجمن‌های شغلی مرتبط هستند؟
روش دیگر برای ایجاد اطمینان و اعتبار، وابسته بودن به انجمن ها، موسسات تجاری یا شغلی است. این موسسات غالبا به اعضا خود اجازه استفاده از لوگوی موسسه را می‌دهند. به عنوان مثال، وب ‌سایت یک تعمیرگاه اتومبیل می‌تواند از علامت يک شرکت بزرگ توليد خودرو استفاده کند و به این وسیله بر در اختيار داشتن مکانیک‌هایی آموزش دیده تاکید کند. به طور مشابه، یک وب‌ سایت مشاوره شغلی نیز می‌تواند لوگوی انجمن مدیریت و یک آژانس معاملات ملکی، لوگوی انجمن صنفي معاملات ملکی را به کار برد. از این انجمن‌ها به نفع خود در صفحه “درباره ما” بهره بگیرید. ( اين هم مي تونه براي نمايندگي هاي هاستينگ اعمال بشه )

آیا می‌توانم در مورد سپردن اطلاعات محرمانه خود به آنها اعتماد کنم؟
مردم درباره اطلاعات شخصی خود، به خصوص در دنياي برخط، بسیار محتاط هستند. شما باید از یک سری سیاست‌های حفظ و محرميت اطلاعات استفاده کرده، آن را به وضوح در وب ‌سایت خود نشان دهید، همچنین باید لینک آن را در صفحه “درباره ما” و همچنین صفحه اصلی قرار دهید. این مورد به تنهایی ممکن است تاثير های مثبتي را بین مشتریان احتمالی که به جای انتخاب محلی دیگر، خرید از شما را انتخاب می‌کنند بگذارد.

برخی جزییات اجرایی
اگر اطلاعات صفحه “درباره ما” ضمن اشغال فضایی زیاد، متن شما را طولانی می‌کند، می‌توانید آن را در صفحه‌های مختلف تقسیم کنید. در این صورت به جای یک صفحه، یک بخش “درباره ما” خواهید داشت. در صورت انجام این کار، منوی کوچکی حاوی گزینه‌های مختص بخش “درباره ما” تهیه کنید. لینک‌های این منو را می‌توانید اینگونه بنامید: کارمندان ما، فعالیت ما، نمونه کارهاي ما، مشتریان ما و غيره.
بهترین مکان برای قرار دادن این بخش، یک ستون در سمت راست يا چپ صفحه، با توجه به انگليسي يا فارسي بودن صفحه است. همچنين در صفحه اصلی، لینکی را به صفحه “درباره ما” قرار دهید. لازم نیست این لینک حتما در مشخص‌ترین مکان یا در منوی اصلی وب سايت شما باشد، فقط کافی است قابل رویت و دردسترس باشد.

خلاصه
تشخیص خوب بودن و حسن شهرت شرکت ‌ها در اینترنت کار سختی است. یک راه برای کمک به مشتریان احتمالی برای اعتماد به شغل شما، داشتن یک صفحه “درباره ما” خوب است. این صفحه باید به بیشتر سوالات احتمالی که مشتری ها از خودشان در مورد اعتماد یا عدم اعتماد به شرکت شما مي پرسند، پاسخ دهد. این صفحه باید از طریق یک لینک در صفحه اصلی به راحتی در دسترس باشد.

Iman.r
February 5th, 2011, 10:26
عالی بود, ممنون
خود من وقتی بخوام از یه جا خرید کنم اول به مشتریاشون توجه میکنم :105:

amrdata
February 5th, 2011, 10:42
خواهش مي كنم

رعايت تمامي مواردي كه تو مقاله هست تو سايت هاستينگ ضروريه

به عنوان مثال خيلي از سايت هاي هاستينگ هستند كه شركت ثبت شدن ولي شماره ثبت و آدرس شركت خودشونو قرار نميدن

بقيه دوستان هم نظر بديد

ممنون

azarnet
October 26th, 2013, 19:09
مواردی که ذکر کرد دوستان همش درست
اما وقتی فروشی نداشته باشیم طراحی ، پشتیبانی ، کیفیت ، رفتار و ... به چه دردی میخوره
مهم مشتری اولیه هست که باید به نحوی بیاریم به سمت سایت بعدا مواردی که گفته شده را در نظر بگیریم
بهترین روش برای فروش به ترتیب زیر هست به نظر من و خودم استفاده میکنم و نتیجه داده
سئو و بهینه سازی > قیمت مناسب > مشتری مداری > کیفیت > تبلیغات تصویری