PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دیتاسنتر با همراه اول

ashnas
December 16th, 2018, 00:40
سلام. وقت بخیر.
دوستان من یک مشکل دارم. سایتم با اینترنت همراه اول باز نمیشه. با هیچ isp مشکل نداره سایتم و باز میشه. فقط با همراه اول باز نمیشه. اونم گاهی اینجوره. کسی میدونه مشکل از چیه؟ مشکل از سرویس دهنده هستش یا همراه اول؟ ممنون میشم کمک کنید :77:

tebyanhosting
December 16th, 2018, 02:02
سلام. وقت بخیر.
دوستان من یک مشکل دارم. سایتم با اینترنت همراه اول باز نمیشه. با هیچ isp مشکل نداره سایتم و باز میشه. فقط با همراه اول باز نمیشه. اونم گاهی اینجوره. کسی میدونه مشکل از چیه؟ مشکل از سرویس دهنده هستش یا همراه اول؟ ممنون میشم کمک کنید :77:

سلام ادرس سایت ؟

ashnas
December 16th, 2018, 18:01
www.ParsBelit.com

shayantl
December 16th, 2018, 23:45
سایتتون روی کدام دیتاسنتر هست؟
اگه سایتتون روی دیتاسنتر هتزنر هست شاید این مشکل رو داشته باشید چون گاها کاربر هامون با دیتاسنتر هتزنر چنین مشکلاتی پیدا میکنند

ashnas
December 17th, 2018, 20:06
نه روی دیتاسنتر برج میلاد قرار داره.

ashnas
December 25th, 2018, 16:02
ممنون میشم از دوستان اگر کسی میدونه

mohsen1771
December 27th, 2018, 01:44
ممنون میشم از دوستان اگر کسی میدونه
هیچ ربطی به دیتاسنتر شما نداره
مشکل از طرف همراه اول هست
حتی شده بعضی از ip های همراه اول سایت های خارجی باز نمیکنه یا کلا ***** میاره

ashnas
December 27th, 2018, 06:50
هیچ ربطی به دیتاسنتر شما نداره
مشکل از طرف همراه اول هست
حتی شده بعضی از ip های همراه اول سایت های خارجی باز نمیکنه یا کلا ***** میاره
ممنونم ازتون. ولی چرا بقیه سایت ها اینطور نیستن؟ چجور باید این مشکل رو رفع کرد؟ با تغییر آی پی درست میشه؟

mobile4persian
December 27th, 2018, 09:04
ممنونم ازتون. ولی چرا بقیه سایت ها اینطور نیستن؟ چجور باید این مشکل رو رفع کرد؟ با تغییر آی پی درست میشه؟

شاید از طرف هاست شما ip مربوط به همراه اول بلاک شده باشه یک تیکت بزنید تا بررسی کنند.

mohsen1771
December 27th, 2018, 10:55
چرا هستن من خودم دیدم کاری نمیشه کرد بعضی از آی پی های همراه اول اینجوریه، آره تغییر آی پی بدید مشکل رفع میشه

hfuhost
December 31st, 2018, 17:28
سلام. وقت بخیر.

با سلام

دوست عزیز و محترم این مشکل از همراه اول است شما یکبار اینترنت خود را خاموش و روشن کنید
تا آی پی جدید بگیره دستگاه موبایل با تبلت شما ip location بزنید ببینید آی پی تون عوض شده یا نه
بعد تست بگیرید ببینید حل شده است یا خیر

hamed9292
December 31st, 2018, 18:19
معمولا همراه اول اکثر سایت هارو باز میکنه ...
جدیدا ایپی ها برای دیتاسنترهای ایران به حالت ***** در اومده ولی همراه اول مشهد همه ایپی هارو باز میکنه خوشبختانه..سایت شماهم باز شد برای همراه اول مشهد