PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اتصال به سرور ویندوز

biriyaa
December 14th, 2018, 16:39
با سلام
یک سرور مجازی ویندوز دارم 2012 r2 هست
با کامپیوتر خودم تا میخوام وصل بشم لاگین میشه بعد لاگین صفحه سیاه میشه و هیچی نمیاد.ویندوز کامپیوتر هم عوض کردم بازم همین مشکل رو داره
با هر کامپیوتر و موبایل دیگه ای راحت و بدون مشکل وصل میشه.فقط کامپیوتر خودم وصل نمیشه
لطفا راهنمایی کنید
یا اگر برنامه ای جایگزین هست که بشه متصل شد مثل تم ویوور ( البته این ایرانو تحریم کرده ) راهنمایی کنید لطفا

taghikhani
December 14th, 2018, 16:52
با سلام
با کامپیوتر خودم تا میخوام وصل بشم لاگین میشه بعد لاگین صفحه سیاه میشه و هیچی نمیاد.ویندوز کامپیوتر هم عوض کردم بازم همین مشکل رو داره
با هر کامپیوتر و موبایل دیگه ای راحت و بدون مشکل وصل میشه.فقط کامپیوتر خودم وصل نمیشه
لطفا راهنمایی کنید
یا اگر برنامه ای جایگزین هست که بشه متصل شد مثل تم ویوور ( البته این ایرانو تحریم کرده ) راهنمایی کنید لطفا

سلام
موضوع عجیبیه. یکبار با *****شکن هم تست کنید نتیجه رو اعلام کنید.
برنامه جایگزین anydesk هست و vnc server هم میتونید استفاده کنید ولی هیچکدوم سرعت ریموت دسکتاپ رو ندارن

biriyaa
December 14th, 2018, 19:00
سلام
موضوع عجیبیه. یکبار با *****شکن هم تست کنید نتیجه رو اعلام کنید.
برنامه جایگزین anydesk هست و vnc server هم میتونید استفاده کنید ولی هیچکدوم سرعت ریموت دسکتاپ رو ندارن

با ***** شکن هم تست کردم مشکل داره
از انی دیسک استفاده که میکنم حتما باید ریموت دسکتاپ باز باشه تا بشه با انی دیسک متصل شد بهش.وقتی انی دیسک رو فعال میکنم و بهش وصل میشم تا پنجره ریموت دسکتاپ رو میبندم انی دیسک هم قطع میشه.باید پنجره ویندوز سرور حتما باز باشه و اینم مشکل عجیبیه

taghikhani
December 14th, 2018, 19:02
با ***** شکن هم تست کردم مشکل داره
از انی دیسک استفاده که میکنم حتما باید ریموت دسکتاپ باز باشه تا بشه با انی دیسک متصل شد بهش.وقتی انی دیسک رو فعال میکنم و بهش وصل میشم تا پنجره ریموت دسکتاپ رو میبندم انی دیسک هم قطع میشه.باید پنجره ویندوز سرور حتما باز باشه و اینم مشکل عجیبیه

نه عجیب که نیست. ویندوز شما چیه؟

Alt+F4
December 14th, 2018, 20:19
با سلام
لطفا راهنمایی کنید

سلام
ریزولوشن صفحه دسکتاپ خودتون رو عوض کنید ببینید تغییری ایجاد میشه یا نه.

biriyaa
December 14th, 2018, 23:04
نه عجیب که نیست. ویندوز شما چیه؟

ویندوز خودم هشت هست.ویندوز سرور هم 2012 r2 هست
ضمنا روی همین ویندوز کار میکرده .یهو اینجوری شد و حتی ویندوز هم لوض کردم اما حل نشد

- - - Updated - - -

سلام
ریزولوشن صفحه دسکتاپ خودتون رو عوض کنید ببینید تغییری ایجاد میشه یا نه.

نه متاسفانه حل نشد

biriyaa
December 15th, 2018, 14:51
دوستان کسی راه حلی نداره ؟

Alt+F4
December 18th, 2018, 18:04
alt+control+delete bezan
bad switch user kon