PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاتل هاست چطوره ؟

Coderx
December 12th, 2018, 20:53
سلام .
من یه سرویس لینوکس گرفتم (هاست لینوکس خارج حرفه ای - ماهی 15 تومن ) . 2 3 تا سایت هست که بیشتر برای اپ بودن در نظر دارم .
یه سایت یه انجمن ویبولتن هست که سالها کاربری نداره و صرفا هر از چندگاهیی از این کاربرهای تبلیغاتی میان 2 3 تا پست تبلیغاتی توش میزارن .
یه سایت دیگه هم یه وردپرس هست که اونم روزانه شاید 2400 2700 بازدید داشته باشه . پهنای باند مصرفی هم ماهانه در بدترین حالتش 35 40 گیگ بوده .
به اضافه یک سایت پرسش و پاسخ که اونم بازدید خیلی کمی داره .
خلاصه با این تفاسیر این سیستم رو گرفتم متاسفانه چون 10 11 گیگ فایل از قدیم مونده نمیشد یه هاست جمع و جور گرفت این شد که بنظرم این مناسب اومد که بشه هم انجمن قدیمی (این حجم فایل مربوط به اتچمنت های اون انجمنه و 2 گیک فایلهای یه اپلودسنتر قدیمی که چندسالیه غیرفعاله ولی برای حفظ لینکها و فایلها اینارو حفظ کردم )ر. انلاین نگه داشت و هم این یکی دو سایت دیگه رو اورد بالا.

برای همین یه سرچی زدم مبنظرم مناسب اومد اما یکسری تاپیک بود قدیمی مربوط ه 2012 که بد گفته بودن . اینجا (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=49256)و اینجا (https://forum.persiantools.com/threads/%D9%87%D8%B1-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%A7%D8%AA%D9%84-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%A8%D8%AF%D9%87.254152/)منظورمه .
اینکه اپ تایم بالا باشه خیلی اهمیت داره و همینطور سرعت مناسب باشه.
میخواستم ببینم الان وضعیت چطوره ؟

Coderx
December 14th, 2018, 06:57
پشتیبانی خیلی ضعیفه. تقریبا شاید وجود نداره . بیش از یک روز میگذره که جوابی به تیکت برای انتقال بک آپ داده نشده .
نمیدونم کیفیت سرعت و اپ تایم به چه صورتی هست !

ehsaan
December 14th, 2018, 10:20
من اون زمانی که تازه کار بودم توسط یکی از دوستام باهاشن آشنا شده بودم
بدترین پشتیبانی و کیفیت رو داشت

و در جواب این که چرا هاست قطع هست بدترین توهین ممکن رو کرد :|

توی تعطیلات نوروز بود، تیکت زدم جواب ندادن زنگ زدم که چرا هاست قطع هست گفتن خارجی ها میدونن اینجا تعطیلی داریم سرور رو قطع کزدن که سرعت خودشون کم نشه، فکر کردن توی تعطیلات ما ایرانی ها سراغ هاست نمیریم و حواسمون نیست#-o

یعنی انگار داشت با بچه 4-5 ساله حرف میزد :|

همیشه این نوع پیچوندنش تو ذهنم بود و دوست داشم یه جا بگم - این جواب رو که شنیدم کلا هیچی نگفتم و رفتم از جای دیگه سرویس گرفتم.

حالا شما هم اگر میخواید ازشون هاست بخرید الان بی خیال بشید چون هم تعطیلات میلادی هست و بعدشم تعطیلات نوروز:71: اردیبهشت به بعد اقدام کنید:d