PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل پنل معرفی کنین

gbg
December 11th, 2018, 16:22
سلام
من از zpanel روی ویندوز استفاده میکنم و 2 تا سایت دارم روش
از اونجایی که آپدیت نمیشه و کمی هم مشکلات داره میخوام پیز دیگه نصب کنم
چی پیشنهاد میدین؟

هاست 97
December 11th, 2018, 16:25
plesk نسخه vps

gbg
December 11th, 2018, 16:46
plesk نسخه vps

رایگان هست یا پولیه؟
از کجا دانود کنم؟

arminkit1
December 12th, 2018, 17:55
سلام
پلسک معروف ترینش هست
لایسنس دار هست

OmidX
December 15th, 2018, 08:31
سلام
من از zpanel روی ویندوز استفاده میکنم و 2 تا سایت دارم روش
از اونجایی که آپدیت نمیشه و کمی هم مشکلات داره میخوام پیز دیگه نصب کنم
چی پیشنهاد میدین؟

برای دو تا دونه سایت که مال خودتون هست که کنترل پنل نیازی نیست! شما IIS رو نصب کن با MS SQL (یا MySQL) و کانفیگ و تمام.

gbg
December 15th, 2018, 09:15
برای دو تا دونه سایت که مال خودتون هست که کنترل پنل نیازی نیست! شما IIS رو نصب کن با MS SQL (یا MySQL) و کانفیگ و تمام.

اره میدونم
با آپاچی هم میشه
ولی بیشتر بخاطر تنظیمات ایمیل و ساب دامین و آنالیز دریافت صفحات و ... میخوام

redbull
December 15th, 2018, 09:16
از solidcp استفاده کنید امکانات خوبی داره ، به راحتی میشه راه اندازی کرد و لایسنس نداره.

اینم آموزش که تو 5 دیقه میشه راه اندازی کرد

https://solidcp.com/kb/installation/install-solidcp-standalone-server-within-5-minutes

gbg
December 15th, 2018, 09:29
از solidcp استفاده کنید امکانات خوبی داره ، به راحتی میشه راه اندازی کرد و لایسنس نداره.

اینم آموزش که تو 5 دیقه میشه راه اندازی کرد

https://solidcp.com/kb/installation/install-solidcp-standalone-server-within-5-minutes

ممنون نگاه میکنم ببینم چطوره

OmidX
December 15th, 2018, 12:22
اره میدونم
با آپاچی هم میشه
ولی بیشتر بخاطر تنظیمات ایمیل و ساب دامین و آنالیز دریافت صفحات و ... میخوام

آپاچی رو ویندوز اصلا جالب نیست، برای تمام مواردی که گفتید IIS برای شما کافیست، برای مدیریت DNS هم شما MS DNS Server رو نصب کنید، ساختار درختی راخت ... اصلا GUI ویندوز سرور به 100 تا کنترل پنل تحت وب می ارزه!

کنترل پنل بدرد وقتی میخوره که شما بخواید به دیگران هاست بفروشید! یعنی سرویس وب هاستینگ ارائه بدید.

gbg
December 15th, 2018, 12:57
آپاچی رو ویندوز اصلا جالب نیست، برای تمام مواردی که گفتید IIS برای شما کافیست، برای مدیریت DNS هم شما MS DNS Server رو نصب کنید، ساختار درختی راخت ... اصلا GUI ویندوز سرور به 100 تا کنترل پنل تحت وب می ارزه!

کنترل پنل بدرد وقتی میخوره که شما بخواید به دیگران هاست بفروشید! یعنی سرویس وب هاستینگ ارائه بدید.

مشخصا IIS خیلی کند هست منابع محدود ویندوز رو هم میخوره من از آپاچی و php استفاده میکنم روی سرورم