PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتا سنتر امریکا؟اروپا؟بهترین و مناسب ترین دیتا سنتر ؟سرور اختصاصی!از کجا بگیم!برای دانلود و آپلود

vipdl
February 2nd, 2011, 19:14
با سلام خدمت دوستان گرامی من سایت دانلودی وی آی پی راه اندازی کرده ام
در ابتدای کار یک سرور مجازی تهیه کردم و فایل هامو داخل اون قرار دادم و بعد از یک هفته دیدم که سرور مجازی اصلن جواب گوی کار من نیست چون فضای هارد و سخت افزار مناسب نیست چون ججم اطلاعات من که سایتم در زمینه فیلم و سریال هست خیلی بالاست به حر حال ارشیو رو که پیدا کردم دیدم دو ترابایت فضای سریال هام هست و حتی فیلم ها هم مونده که اونام حد اقل یک ترا میشه

خوب من دیتا سنتر های زیادی رو شنیدم هر کدوم یک ویژگی های خوبی داشته یک ویژگی های بدی و الان من چندین بار قصد خرید سرور داشتم از هر فردی سوال کردم یک نظری داشته و حتی تاپیک های اینجا رو هم بررسی کردم نظرات کاملن متفاوته و هنوز هم هم خودم و هم بیشتریا نمیدونن چه دیتا سنتری کارش مناسبه
ولی همه بهترین دیتا سنتر ها رو میدونن!ولی دیتا سنتر های کویک تر نه!

من الان میخوام سرور اختصاصی بگیرم بودجم برای ماه اول 300هزارتومان و ماه های بعد 100-150هزارتومان

الان دیتا سنتر hetzner المان خوبه مثلن یک سرور پول نصبش رو بدم و ماهیانه هم پول سرور
هزینه شبکه و اینترنتش رو نمیدونم به چه صورت هست!

الان دیتا سنتر singelhope رو نگاه کردم ترافیک خوبی ارائه میده سرور های نسبتن مناسبی داره ولی هزینه سرور هاش بالاست!

الان دیتا سنتر ovh رو نگاه کردم دیدم این خیلی جزیاتش سخت تره هزینه برق میگیرن پول واحدشون فرانک هست وووو

الان دیتا سنتر netdirect سرور های خوبه بعد هتزنر خوبه دیتا سنتر خوبیه خودم قبولش دارم!

از همه الب تر دیتا سنتر 100tb.com دیدم سرور های خیلی قوی ارائه میکنه و ترافیک 100گیگابایتی میده که من م خیلی خوشم اومد

در کل من فعلن هزینه نمیتونم بکنم به اون صورت چون اول کار هستم ولی ارشیو فایل هام میخوام کامل داشته باشم موندم از کدو دیتا سنتر سرور بگیرم و از همه مهم تر ترافیک سرور سرعت شبکه و هارد سرور و از اخر قطعات سخت افزاریش مهمه چون فعلن من هدفم این هست ارشیو کامل کنم ترافیک بالا باید داتشه باشمبرای بندویچ و بعد از اخرکاربرام زیاد شدن سرو قوی باشه

لطفن راهنمایی بفرمایین

hamnafas
February 2nd, 2011, 19:26
اگه برای هاستینگ میخواین سینگل هاپ خوبه ... ما راضی هستیم

the_coder
February 2nd, 2011, 20:30
سلام اگر می خواید وارز ساپورت باشه از المان تهیه کنید
پیشنهاد من نت دایرکت آلمان هست
هم جدیدا آپتایمش خیلی خوب شده هم قیمتش چندان بالا نیست هم زیاد حساس نیست

HugeServer
February 2nd, 2011, 20:49
آلمان Warez؟:)....

alirezak
February 2nd, 2011, 20:56
بحث در مورد دیتا سنتر زیاد شده توی فروم
چند ساعت پیش توی یک تاپیک به یکی از دوستان گفتیم leaseweb بگیر
شما هم leaseweb بگیر ، هم وارز ساپورت هست و کیفیت بالایی داره

vipdl
February 2nd, 2011, 20:59
خوب این دیتا سنتر من هارد حد قل 4ترابایت هارد میخوام و ترافیک سرور 10ترابایت و پورت 100مگ چه سرور میتونین به من بدین؟

irlogo
February 2nd, 2011, 21:47
100tb و leaseweb انتخاب های خوبی خواهند بود
hetzner دیتاسنتر خوبی است ؛ آپتایم خوبی تا به حال داشته اما نسبت به دیتاسنتر های بالا دارای نقص عدم ارائه پورت اختصاصی می باشد

mojtabarafei
February 2nd, 2011, 22:05
لطفا آدرس سایتت رو بزار اینجا ببینیمش

HyperServer
February 2nd, 2011, 22:13
اگه برای هاستینگ میخواین سینگل هاپ خوبه ... ما راضی هستیم

دوست عزیز پست رو کامل بخون...کارشون سایت دانلود سریال و فیلم هست

بحث در مورد دیتا سنتر زیاد شده توی فروم
چند ساعت پیش توی یک تاپیک به یکی از دوستان گفتیم leaseweb بگیر
شما هم leaseweb بگیر ، هم وارز ساپورت هست و کیفیت بالایی داره

از کی leaseweb وارز ساپورت شده؟

سلام اگر می خواید وارز ساپورت باشه از المان تهیه کنید
پیشنهاد من نت دایرکت آلمان هست
هم جدیدا آپتایمش خیلی خوب شده هم قیمتش چندان بالا نیست هم زیاد حساس نیست

وارز ساپورت؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما در مورد خودتون.....
دیتا سنتر هایی که دوستان گفتند همگی در کشور هایی هستند که copyright دارن....
پس این قانون شامل دیتاسنتر هم میشه....
اما موضوع اینه که حساسیت ها متفاوت هست....و عکس العمل دیتاسنتر در مقابل شکایت از سرور....
به نسبت از دیتا سنترهای آمریکایی ریسک پایینتری دارن.
اما اگر کیفیت معقول و ریسک خیلی کم می خوای پیشنهاد من altushost هستش

Techno Pars
February 2nd, 2011, 22:57
در اروپا که Leaseweb حرف اول را میزنه.اما روی پشتیبانی خیلی نباید حساب کنید.البته SLA های متفاوتی داره که خیلی گرون هستند.
در آمریکا باید بسته به نیازی که داری دیتاسنتر را انتخاب کنی.آمریکا دیتاسنتر خوب کم نداره.
مثل AtlantaNAP ، AtlanticMetro و Logicalsolutions
Logicalsolutions یک دیتاسنتر کوچیک و سرویس های گرون داره.اما آپتایم و پشتیبانی واقعا بیسته.
کانادا هم iweb و Netelligent
پشتیبانی Netelligent تا حدودی بهتره ولی iweb هم در کل خوبه.

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

با عرض پوزش از استارتر محترم من حواسم نبود که برای وارز نیاز دارید.
ولی پست را پاک نکردم شاید تجربیات ما بدرد بقیه دوستان بخوره

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

alirezak
February 2nd, 2011, 23:37
در اروپا که Leaseweb حرف اول را میزنه.اما روی پشتیبانی خیلی نباید حساب کنید.البته SLA های متفاوتی داره که خیلی گرون هستند.
در آمریکا باید بسته به نیازی که داری دیتاسنتر را انتخاب کنی.آمریکا دیتاسنتر خوب کم نداره.
مثل AtlantaNAP ، AtlanticMetro و Logicalsolutions
Logicalsolutions یک دیتاسنتر کوچیک و سرویس های گرون داره.اما آپتایم و پشتیبانی واقعا بیسته.
کانادا هم iweb و Netelligent
پشتیبانی Netelligent تا حدودی بهتره ولی iweb هم در کل خوبه.

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

ببخشید ولی به نظر من هیچ احتیاجی به SLA که حدود 60 یورو هست نیست
من ماه اول با SAL خریدم و ماه بعد حذفش کردم ، هیچ تفاوتی پشتیبانیشون نداشت و هرکاری ازشون خواستم واسم انجام دادن
level های بالاترش فقط واست مانیتور می کنند ولی پشتیبانی به نظر من توپه !!
البته بعضی جاها پیش اومد که بهم گفتند هر 15 دقیقه 25 یورو ازت میگیریم ولی نگرفتند
نهایتش اگه به مشکلی برخوردی که پول خواستند بگیرن تیکت بزن به CPanel مشکلتو حل می کنن ، رایگان :d

آخرش leaseweb
همین

the_coder
February 3rd, 2011, 03:39
منظور من از وارز بودن نت دایرکت این بود که حساس نیست

HyperServer
February 3rd, 2011, 11:42
منظور من از وارز بودن نت دایرکت این بود که حساس نیست
وارز همه جا یعنی اینکه copyright صفر.... حالا تو دیکشنری شما چه معنی میده بقیه خبر ندارن !
به هر حال :دی

the_coder
February 3rd, 2011, 12:29
نت دایرکتم عملا copyright صفره :دی
فقط کافیه به abuse ها جواب بدی . کاری باهات ندارن . هر کار دوست داری کن :دی

agarb98
February 3rd, 2011, 12:35
سافت لایر با این مشخصات شما می تونم بدم

اگر خواستین پ.خ بدین قیمت بدم