PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در وصل شدن whmcs به virtualizor

mohitamn
December 2nd, 2018, 22:18
با عرض سلام
مااومدیم
kvm virtualizor رو وصل کردیم به whmcs
وقتی مشتری سرور سفارش میده سرورشو میسازه ها حتی وضعیت فعال میزاره اما توی پنل whmcs بخش سرویس من و وقتی روی سروری ک خریده کلیک میکنه
اونجا ک باید ماژول کنترل سرور اعم از خاموش و روشن و .. نشون بده اول میزنه
loading models بعد چند ثانیه متنه غیب میشه و چیزی نمیاره یعنی پنل رو نشون نمیده درست بودا ی دفعه خراب شده نمیدونم از چیه
گفتم شاید مشکل از ماژواله مجدد دانلودش کردم از سایت و جایگزین کردم انگار ن انگار

مموری لیمیت رو هم بر روی 1000 مگ گذاشتم گفتم شاید از اینه ک اینم نشد
دوستان تجربه ای دارن یا فکری به ذهنشون میرسه خوشحال میشم
ممنون

RoobinaServer
December 2nd, 2018, 22:22
با عرض سلام
مااومدیم
kvm virtualizor رو وصل کردیم به whmcs
وقتی مشتری سرور سفارش میده سرورشو میسازه ها حتی وضعیت فعال میزاره اما توی پنل whmcs بخش سرویس من و وقتی روی سروری ک خریده کلیک میکنه
اونجا ک باید ماژول کنترل سرور اعم از خاموش و روشن و .. نشون بده اول میزنه
loading models بعد چند ثانیه متنه غیب میشه و چیزی نمیاره یعنی پنل رو نشون نمیده درست بودا ی دفعه خراب شده نمیدونم از چیه
گفتم شاید مشکل از ماژواله مجدد دانلودش کردم از سایت و جایگزین کردم انگار ن انگار

مموری لیمیت رو هم بر روی 1000 مگ گذاشتم گفتم شاید از اینه ک اینم نشد
دوستان تجربه ای دارن یا فکری به ذهنشون میرسه خوشحال میشم
ممنون

سلام

بررسی نمائید آیا ارتباط سرور سایت شما با سرور kvm شما به درستی برقرار میشود ؟ (شبکه)

سرعت دریافت و ارسال داده را بررسی نمائید.

قطعی و تداخلی ندارد ؟

mohitamn
December 2nd, 2018, 22:27
تست کانکشن رو من میزنم ساکسس میده
حتی سرور رو هم میسازه داخل kvm و میشه بهش وصل شد اما متاسفانه نمیدونم چرا پنل کنترل سرور رو نمایش نمیده داخل whmcs

RoobinaServer
December 2nd, 2018, 22:38
تست کانکشن رو من میزنم ساکسس میده
حتی سرور رو هم میسازه داخل kvm و میشه بهش وصل شد اما متاسفانه نمیدونم چرا پنل کنترل سرور رو نمایش نمیده داخل whmcs

مواردی که ذکر کردیم را بررسی کنید احتمال دارد مشکل همان موارد باشد.

بهتر هست به مدیر سرور سایتتان بفرمائید و لاگ ها را بررسی کنند.

mohitamn
December 2nd, 2018, 22:49
بررسی کردیم مشکلی نبود امکان ارتباط با شما در تلگرام هست ؟
دوستان نظری ندارید

- - - Updated - - -

مشکل حل شد