PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دی جی کالا بخش سوپر مارکت هم راه اندازی کرد !!! فقط بخش گوسفند زنده کم دارن =))

BazPardakht.Com
December 2nd, 2018, 01:57
الان توی آپارات یه ویدیویی به صورت اتفاقی از دیجی کالا دیدم
برام جالب بود که دیگه از فردا پا توی همه ی کسب و کارها میزاره
اصلا یه کاری کنن یه بخشی به عنوان چاقو تیز کنی یا پنبه زنی سنتی هم راه بندازن کارشون تکمیل تکمیل میشه 🤣🤣🤣🤣
تازه اسمشم گذاشتن digikala fresh
اخه چه فکری کردن ٫ خوراکی چه ارتباطی به دیجی کالا داره
قبلا که کارشون کالای دیجیتالی بوده یه تعداد بخش گوسفند زنده هم بزنن عالی میشه که بعید هم نیست به این بخش هم بالاخره برسن
حتی الان روی لینک ویدیو هم کلیک کردم صفحه لندینگشون ۴۰۴ میداد 😐😐😐

لینک ویدیو تبلیغاتیشون
https://hw20.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/42c6cf9983401a335a36cf0ebf691ec812755434-720p__38888.apt

لینگ لندینگ :

https://www.digikala.com/landings/fresh/?utm_campaign=fresh&utm_medium=BRANDING&utm_source=Sabavision&utm_term=video_ads&utm_content=Aparat

chaishpish
December 2nd, 2018, 04:52
اول اینکه پشتشون گرمه - دوم کارش رو داره پیشرفت میده الان توی شهر خودمون 5تا فروشگاه مواد عذایی بزرگ هست علاوه بر اون همون هایپر ها دارن رستوران داخل فروشگاه میزنن تا مشتری حتی برای غذا خوردنم خونه نره در حال حاظر شما بی ادبی نباشه پهن هم جم کنی تو اینترنت بزاری میتونی بفروشی

BazPardakht.Com
December 2nd, 2018, 05:30
اول اینکه پشتشون گرمه - دوم کارش رو داره پیشرفت میده الان توی شهر خودمون 5تا فروشگاه مواد عذایی بزرگ هست علاوه بر اون همون هایپر ها دارن رستوران داخل فروشگاه میزنن تا مشتری حتی برای غذا خوردنم خونه نره در حال حاظر شما بی ادبی نباشه پهن هم جم کنی تو اینترنت بزاری میتونی بفروشی

اصلا با کارشون کاری ندارم
کار کنن نوش جونشون
ولی مشکل اینجاست همه چیز رو می خوان ببرن زیر یه برند
اقا دیجی استایل رو جدا زدن خوب کاره خوبی بود
ولی اینکه فکرش کن فردا گوسفنده زنده توی سایت دی جی کالا هم بفروشن دور از ذهن نیست
برای کارهای تخصصی یه سایت جدید راه بندازن درست تره تا بخوان پنجشنبه بازار راه بندازن

- - - Updated - - -

مثلا فیدیبو رو خریدن ولی روی خود دیجی کالا نیاوردن
فکر کن همون رو هم می آوردن توی خود دیجی کالا

chaishpish
December 2nd, 2018, 08:00
اصلا با کارشون کاری ندارم
کار کنن نوش جونشون
ولی مشکل اینجاست همه چیز رو می خوان ببرن زیر یه برند
اقا دیجی استایل رو جدا زدن خوب کاره خوبی بود
ولی اینکه فکرش کن فردا گوسفنده زنده توی سایت دی جی کالا هم بفروشن دور از ذهن نیست
برای کارهای تخصصی یه سایت جدید راه بندازن درست تره تا بخوان پنجشنبه بازار راه بندازن

- - - Updated - - -

مثلا فیدیبو رو خریدن ولی روی خود دیجی کالا نیاوردن
فکر کن همون رو هم می آوردن توی خود دیجی کالا

اینا میخوان بشن مثل علی بابا ، آمازون الان دیگه بشتر محصولاتشون کسای دیگه تو سایت قرار میدن ببینی نوشته مثلا شرکت ایکس دقیقا مثل آمازون ایرانی یعنی کپی برادری

peymanbandi
December 2nd, 2018, 08:24
باتشکر از نظر دوستان
به نظرم من این نشانه خوبیه. فراموش نکنیم دیجی کالا به ما ثابت کرد که میتونیم مثل اون فروشگاه اینترنتی داشته باشیم. این روزا همه میخوان شبیه دیجی کالا باشن و از اون الگو برا داری میکنن
این خودش جای برررسی داره و باید به این موضوع دقت کنیم که دیجی کالا مشوق جوانان و کارافرین های ما برای بها دادن به کسب و کارهای اینترنتی بود

Reza G
December 2nd, 2018, 08:49
همین کار رو آمازون تحت یک برند انجام داده. موفق هم شده. یه سر به آمازون بزنید تا ببینید همه چی داره.

این که کسی نمی‌تونه درک کنه چرا یه فروشگاه آنلاین سعی می‌کنه همه چی داشته باشه، به نظرم مشکل از سمت نوع نگرش اون فرد به مقوله فروشگاه اینترنتی هست ! نه فعالیت فروشگاه مربوطه.

gdfire
December 2nd, 2018, 09:17
دیجی کالا کجا امازون کجا بابا
چندبار خریدم جنس بنجول بود بابا گرون تر از بازار هم هس ارزش خرید اصلا نداره همه جنسارو هم فروشگاها و فروشندها دیگه دارن میفروشن تو ایران بدردنخور تر از دیجی نداریم دیجی اوایل خوب بود فقط قیمت ارزون پشتیبانی عالی خدمات پس از فروششم عالی نه که الا میفروشه بعد میگه دیگه به ما ارتباطی نداره(:|

nevergotme
December 2nd, 2018, 10:32
دمشون گرم.

delta
December 2nd, 2018, 11:33
من موندم این مجوز کسب و کارشون چیه که همه چیزو میتونن تو سایتشون بفروشن! من تو سایتم یه صابون گذاشته بودم بهم گیر دادن مگه تو مجوز لوازم بهداشتی داری که تو سایت فروشگاه بازی گذاشتی! برداشتمش..الان اینا مجوزشون چطوریه که از هر صنفی میخوان میتونن محصول بزارن ؟ گوشت و مرغ و لباس و لوازم ماشینو...این چطوریه الان مجوزش؟

BazPardakht.Com
December 2nd, 2018, 12:15
همین کار رو آمازون تحت یک برند انجام داده. موفق هم شده. یه سر به آمازون بزنید تا ببینید همه چی داره.

این که کسی نمی‌تونه درک کنه چرا یه فروشگاه آنلاین سعی می‌کنه همه چی داشته باشه، به نظرم مشکل از سمت نوع نگرش اون فرد به مقوله فروشگاه اینترنتی هست ! نه فعالیت فروشگاه مربوطه.

کاملا درسته
ولی نوع نگرش به داشتن اجناسش نیست
دقیقا حرف روی برند جدید هست
وقتی چیز جدید قراره عرضه بشه به بازار بهتره با برند جدید باشه و حمایت اون گروه در برند جدید
دقیقا محصول جدید و برند جدید

- - - Updated - - -

من موندم این مجوز کسب و کارشون چیه که همه چیزو میتونن تو سایتشون بفروشن! من تو سایتم یه صابون گذاشته بودم بهم گیر دادن مگه تو مجوز لوازم بهداشتی داری که تو سایت فروشگاه بازی گذاشتی! برداشتمش..الان اینا مجوزشون چطوریه که از هر صنفی میخوان میتونن محصول بزارن ؟ گوشت و مرغ و لباس و لوازم ماشینو...این چطوریه الان مجوزش؟

گذشته از مجوز که امکان دریافتش وجود داره و یکی از برادران محمدی از مدیران اتحادیه کسب و کار مجازی کشوری هستش

Reza G
December 2nd, 2018, 12:18
کاملا درسته
ولی نوع نگرش به داشتن اجناسش نیست
دقیقا حرف روی برند جدید هست
وقتی چیز جدید قراره عرضه بشه به بازار بهتره با برند جدید باشه و حمایت اون گروه در برند جدید
دقیقا محصول جدید و برند جدید

عرض بنده هم اینه که آمازون همین کارو تحت یه برند انجام داده و خیلی خیلی موفق هم بوده.

حتی سرویس‌های دیگه‌ای که اصلاً ربطی به فروشگاه و این مسائل نداره مثل سرویس aws که فضای ابری آمازون هست با برند آمازون عرضه میشه.

BazPardakht.Com
December 2nd, 2018, 12:27
عرض بنده هم اینه که آمازون همین کارو تحت یه برند انجام داده و خیلی خیلی موفق هم بوده.

حتی سرویس‌های دیگه‌ای که اصلاً ربطی به فروشگاه و این مسائل نداره مثل سرویس aws که فضای ابری آمازون هست با برند آمازون عرضه میشه.

بله منم کل صحبتم با همین ماجراست ولی چون پایینش مجدد توضیح دادید روی اون ریپلای کردم

M2T
December 2nd, 2018, 12:44
من یک کالای سامسونگ از دیجی کالا خریدم. در سایت نوشته بود دارای گارانتی سام سرویس ولی فاقد گارانتی بود. قبل از آوردن کالا به دم درب منزلتان به دیجی کالا زنگ بزنید بگویید جعبه را باز میکنید و اگر کارت گارانتی شامل نام دستگاه و شماره سریال و هلوگرام داشت پول را پرداخت میکنید.
مامور تحویل دیجی کالا هروقت میاد میگه تا پول را ندین حق ندارید جعبه را باز کنید. دو جعبه دارند جعبه اول را اجازه داری باز کنی ولی جعبه دوم که جعبه اصلی کالا هست و کارت گارانتی توشه را بعد از پرداخت پول باز میکنی. اگر مشکل داشت پیک میگه باید پول را بدی و تلفن بزنی به خدمات فروش نوبت بگیری پس بدی یا تعویض کنی!

- - - Updated - - -

گوسفند زنده کم ندارن! یکیش خود من! گول تبلیغاتشون رو خوردم جنس فاقد گارانتی دادن به من!