PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *** ابری دی - فروش ویژه سرور مجازی - شروع قیمت از 10.000 تومان در ماه ***

downloaddl
December 1st, 2018, 15:34
38837

<< به نام یزدان پاک >>

فروش ویژه مجدد سرور های مجازی از کشور های آلمان و آمریکا.

البته در این فروش هم از مجازی سازی kvm و هم از vmware ( البته فروش آزمایشی برای vmware )

سرور های آلمان همراه با مجازی ساز vmware

شروع قیمت از 10.000 تومان.

دو آفر در ارزان قیمت در این فروش ویژه داریم که دو بسته زیر می باشد.
GRVMWARE_Apadana
GRVMWARE_Mehr

این دو آفر به قیمت 10.000 تومان و 19.000 تومان می باشد.

این دو سرویس فاقد ای پی آدرس می باشد.

ای پی این دو سرویس به صورت nat می باشد.
در این دو سرویس شما فقط از سیستم عامل ویندوز سرور می تونید استفاده کنید و از طریق ریموت دسکتاپ متصل شوید و کار های روزمره خود را انجام دهید.
https://console.abriday.com/cart.php?gid=25

فروش ویژه سرور مجازی با منابع اختصاصی شروع قیمت از 33 تومان هماره با مجازی ساز kvm.
https://console.abriday.com/cart.php?gid=18

فروش آزاد سرور مجازی با منابع اختصاصی شروع قیمت از 50 تومان هماره با مجازی ساز kvm.
https://console.abriday.com/cart.php?gid=13

فروش آزاد سرور مجازی با منابع اختصاصی از کشور آمریکا همراه با مجازی ساز KVM.
شروع قیمت از 27.000 تومان.
https://console.abriday.com/cart.php?gid=22

کارشناسان ما در حال مانیتورینگ 24 ساعته سرویس ها می باشند و در تلاش هستیم که بهترین سرویس در بین الملل ارائه دهیم.
و شما عزیزان از طریق این لینک می توانید وضعیت سرور های (https://abriday.com/%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%87%D8%A7/) ابری دی بررسی نمایید.
این صفحه از طریق API های سایت UptimeRobot گرفته شده است و در سایت قرار داده شده است.

38838

نماد اعتماد

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=38577&d=1532548460&thumb=1 (http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=38577&d=1536499898)
https://console.abriday.com/enamad.html

راه های ارتباطی : 07132262659
تیکتینک
ربات تلگرام : @AbridaySupport_bot
09221673707

درباره ما :
ابری در تابستان سال 1397 شروع کار خود را آغاز نمود و قبل از آن از سال 1396 این درحال راه اندازی ابری دی و بررسی بازار و تکمیل سرور ها و پیکربندی سرویس های ابری دی بودند. تلاش ما حفظ کیفیت و خدمات می باشد و امید وار خواهیم بود تا آخرین لحظه نظر شما عزیزان جلب بنماییم. کارشناسان ابری دی در حال مانیتورینگ 24 ساعته سرویس ها می باشند و در تلاش هستند که بهترین سرویس در سطح بین الملل ارائه دهیند.(که در این امر بسیا موفق بوده اند)

تیم ما :

محمد صادق کوچک زاده
متولد : 1373/11/05
مدیر و موسس ابری دی

رضا کوچک زاده
متولد : 1376/07/28
حساب داری

هادی دبیری
متولد : 1370/11/03
برنامه نویس و طراح برنامه های تحت وب و اندرویدی

دانیال بیاری
متولد : 1372/09/12
پشتیبانی و مانیتوریگ سرور

علی فرحی
متولد : 1375/1/1
امور تبلیغاتی و هندلینگ

38839

imnot
December 1st, 2018, 17:17
دوستانی که از ایشون خریداری کردند لطفا اعلام کنند میزان رضایتشون رو

soxmox
December 1st, 2018, 17:38
س به اصل تاپیک فروششون مراجعه کنین. http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=202699

mohammadreza1987
December 1st, 2018, 17:58
من3ماهه ازشون سرویس دارم وکیفیت سرویس وپشتیبانیشون خوبه
البته 2بار سرورشون به مشکل خورد که دفعه اول برای من سرور جدید درکمتراز24ساعت تحویل دادن ومورد دوم که سرور خراب شده بود(مین و سی پی یو گفتن نه هارد)تایمش طولانی تر بود اگه اشتباه نکن از پنجشنبه ظهر تا دوشنبه صبح
درمورد قیمت هم3ماه پیش19بود بعد شد23 والانم33هست
این افر جدیدشون هم استفاده نکردم ببینم چجوره

downloaddl
December 1st, 2018, 21:44

سلام وقت بخیر.

می تونید 24 ساعت سرویس هامون رایگان تست کنید.

- - - Updated - - -

من3ماهه ازشون سرویس دارم وکیفیت سرویس وپشتیبانیشون خوبه
البته 2بار سرورشون به مشکل خورد که دفعه اول برای من سرور جدید درکمتراز24ساعت تحویل دادن ومورد دوم که سرور خراب شده بود(مین و سی پی یو گفتن نه هارد)تایمش طولانی تر بود اگه اشتباه نکن از پنجشنبه ظهر تا دوشنبه صبح
درمورد قیمت هم3ماه پیش19بود بعد شد23 والانم33هست
این افر جدیدشون هم استفاده نکردم ببینم چجوره

سلام وقت بخیر.

تشکر از این که نظرتون صادقانه نوشتید.

البته اون قیمت ها به این دلیل تغییر کرد که میزبان موجودی یورومون فرق می کرد.

البته شایان به ذکر است که در هر قطعی بین 10 تا 15 روز به تمامی سرویس ها اضافه کردیم

shervin110
December 1st, 2018, 22:50

با توجه به مشکلاتی که برای تمامی سرویس دهندگان پیش آمده و همچنین این دوستان

ولی سرویس دهی و برخوردشون با مشتری خوب بوده و صداقت داشتند
براشون فرق نمیکنه سرور 10000 تومانی ازشون گرفته باشی یا سرور 100000 تومانی جواب تیکت هارو به موقع میدهند .
در مجموع قابل اعتماد و عالی هستند

imnot
December 2nd, 2018, 12:03
یه سرور دیروز عصر سفارش دادیم ولی فعلا هنوز معلقه و تحویل ندادن یک روز همینجوری گذشت

downloaddl
December 2nd, 2018, 16:26
با توجه به مشکلاتی که برای تمامی سرویس دهندگان پیش آمده و همچنین این دوستان

ولی سرویس دهی و برخوردشون با مشتری خوب بوده و صداقت داشتند
براشون فرق نمیکنه سرور 10000 تومانی ازشون گرفته باشی یا سرور 100000 تومانی جواب تیکت هارو به موقع میدهند .
در مجموع قابل اعتماد و عالی هستند

سلام وقت بخیر.

تشکر از نظر خوبتون.

یه سرور دیروز عصر سفارش دادیم ولی فعلا هنوز معلقه و تحویل ندادن یک روز همینجوری گذشت

سلام وقت بخیر.

این سرویس ها چون از مجازی سازی vmware استفاده کردیم
تمامی نصب ها به صورت دستی انجام میدیم.

سرور مجازی شما هم در صف نصب قرار دارد.

پ.ن : تحویل این سرویس ها تا 24 ساعت زمان نیاز دارد.

hercent
December 2nd, 2018, 21:28
من تمایل خرید دارم
نوشتید 24 ساعت رایگان میشه تست کرد
لطفا اگه میشه به ایدی تلگرامم پیام بدید
@dlfirmware1

mreza123
December 2nd, 2018, 23:18
سلام، سرور ایران ارائه نمی دید؟
پورت سرورهاتون چه مقدار هست؟

shayantl
December 2nd, 2018, 23:26
جالبه تست رایگان میدید آیا نمیترسید دیداس بخوره؟

downloaddl
December 3rd, 2018, 15:03
من تمایل خرید دارم
نوشتید 24 ساعت رایگان میشه تست کرد
لطفا اگه میشه به ایدی تلگرامم پیام بدید
@dlfirmware1

سلام وقت بخیر خودتون در تماس باشید.

- - - Updated - - -

سلام، سرور ایران ارائه نمی دید؟
پورت سرورهاتون چه مقدار هست؟

سلام وقت بخیر .

سرور روم ابری دی در دست راه اندازی است.

سرور های ایران در سرور روم خودمون ارائه خواهیم داد.

الان پنل کاربری به صورت آزمایشی بر روی سرور روم ابری دی نگه داری می شود.

پورت سرور های خارج از ایران در بسته های مختلف متفاوت می باشد.

- - - Updated - - -

جالبه تست رایگان میدید آیا نمیترسید دیداس بخوره؟

سلام وقت بخیر.

در سرویس تست بیشتر از 200 مگابایت نمیشه از اینترنت استفاده کرد.

1eng.ir
December 3rd, 2018, 15:56
در سرویس تست بیشتر از 200 مگابایت نمیشه از اینترنت استفاده کرد.

مگابیت
۲۰۰ مگابایت که میشه ۱/۶ گیگابیت!

soxmox
December 3rd, 2018, 16:59
سلام وقت بخیر خودتون در تماس باشید. - - - Updated - - - سلام وقت بخیر . سرور روم ابری دی در دست راه اندازی است. سرور های ایران در سرور روم خودتون ارائه خواهیم داد. الان پنل کاربری به صورت آزمایشی بر روی سرور روم ابری دی نگه داری می شود. پورت سرور های خارج از ایران در بسته های مختلف متفاوت می باشد. - - - Updated - - - و چطور سرور سلام وقت بخیر. در سرویس تست بیشتر از 200 مگابایت نمیشه از اینترنت استفاده کرد. سرور های ایران در سرور روم خودتون ارائه خواهیم داد. !!! یعنی چی سرور ایران رو در سرور روم خودمون ارایه میکنین میاین برامون تو منزل سرور روم تاسیس میکنین!؟

rezayar
December 3rd, 2018, 17:32
سلام یک سرورمجازی با 2 گیگ رم گرفتم
دو بار قط شد بار اول 10 روز + 40 گیگ هارد اضافه
بار دوم هم 15 روز به سرویس اضافه شد
درکل راضی هستم از ایشون و امیدوارم موفق باشن

downloaddl
December 3rd, 2018, 17:49
مگابیت
۲۰۰ مگابایت که میشه ۱/۶ گیگابیت!

سلام وقت بخیر.
200 مگابایت ترافیک.

- - - Updated - - -

سرور های ایران در سرور روم خودتون ارائه خواهیم داد. !!! یعنی چی سرور ایران رو در سرور روم خودمون ارایه میکنین میاین برامون تو منزل سرور روم تاسیس میکنین!؟

سلام وقت بخیر.

اشتباه تایپی بود.

خودمون.

- - - Updated - - -

سلام یک سرورمجازی با 2 گیگ رم گرفتم
دو بار قط شد بار اول 10 روز + 40 گیگ هارد اضافه
بار دوم هم 15 روز به سرویس اضافه شد
درکل راضی هستم از ایشون و امیدوارم موفق باشن

سلام وقت بخیر.

نشکر از نظر خوبون.

همچنین با آرزوی موفقیت برای شما.

ما تمامی تلاشمون می کنیم تا بهترین سرویس تقدیمتون کنیم.

mamajid
December 5th, 2018, 19:20
من هم ازشون سرور گرفتم پشتیبانی خوب بود کیفیت سرور هم نسبت به قیمتش خیلی خوبه امیدوارم موفق و پیروز باشید

imnot
December 6th, 2018, 09:48
دوستان از این اقا من و خیلیا دیگه سرور خریدیم به عنوان اشتراکی فقط برا اپلود و دانلود ایشون فرمودند بسیاری از ورت ها بستش و اگه پورت بسته باشه قطعه نمبیشه با سرور اتک یا نت اسکن کرد و ایشون ایمیلزدن که سرور من و اونایی که خیدن به دلیل نت سکن از دسترس خارج شد تمامی مدارک هم براتون ضمیمه میکنم به هیچ عنوان نخرید چون کلاه بردار به تمام معنان تیکت هم به هیچ عنوان جواب نمیدهند
هر سروری بخرید به بهانه نت اسکن ازتون خاموش میکنن در حالی که سرور اصلا باهاش نت اسکن نکردن
اینم مدارک
http://s9.picofile.com/file/8344870892/screencapture_console_abriday_viewticket_php_2018_ 12_06_09_43_47.png

NetworkFA
December 6th, 2018, 10:01
دوستان از این اقا من و خیلیا دیگه سرور خریدیم به عنوان اشتراکی فقط برا اپلود و دانلود ایشون فرمودند بسیاری از ورت ها بستش و اگه پورت بسته باشه قطعه نمبیشه با سرور اتک یا نت اسکن کرد و ایشون ایمیلزدن که سرور من و اونایی که خیدن به دلیل نت سکن از دسترس خارج شد تمامی مدارک هم براتون ضمیمه میکنم به هیچ عنوان نخرید چون کلاه بردار به تمام معنان تیکت هم به هیچ عنوان جواب نمیدهند
هر سروری بخرید به بهانه نت اسکن ازتون خاموش میکنن در حالی که سرور اصلا باهاش نت اسکن نکردن
اینم مدارک
http://s9.picofile.com/file/8344870892/screencapture_console_abriday_viewticket_php_2018_ 12_06_09_43_47.png

حتما لازم نیست که شما نت اسکن انجام بدی
فقط اینکه روی سرور *** داشته باشید کافیه که باقی افرادی که به سرور وصل میشوند Netscan انجام بدهند.

imnot
December 6th, 2018, 10:34
حتما لازم نیست که شما نت اسکن انجام بدی
فقط اینکه روی سرور *** داشته باشید کافیه که باقی افرادی که به سرور وصل میشوند Netscan انجام بدهند.

چه ربطی داره من در قبال این وسیله پول میدم و بابت ضمانت پول از شما پشتیبانی میخوام سرور خاموش شد یه سرور دیگه میدید من پول کل دوره رو پرداخت کردم و باید سرویس داشته باشم تا پایان دوره یک نفره دیگه نت اسکن انجام میده دلیل نمیشه همه به پای اون بسوزن و باید فکری به حال بقیه کنند

NetworkFA
December 6th, 2018, 10:49
چه ربطی داره من در قبال این وسیله پول میدم و بابت ضمانت پول از شما پشتیبانی میخوام سرور خاموش شد یه سرور دیگه میدید من پول کل دوره رو پرداخت کردم و باید سرویس داشته باشم تا پایان دوره یک نفره دیگه نت اسکن انجام میده دلیل نمیشه همه به پای اون بسوزن و باید فکری به حال بقیه کنند

دقیقا همه چیز به شما ربط داره وقتی شما سرور خریداری میکنید تمامی مسئولیتش با شماست
درستش هم این هست که هیچ فایروالی روی سرور کانفیگ نکنند و درجا با اولین ابیوز سرویس شما مسدود بشه بدون هیچ عودت هزینه ای

خطا از جانب شما بوده و شما هیچ حقی ندارید که شاکی باشید
دیتاسنتر قانون داره

درصورتی که طبق ابیوز های دیتاسنتر عمل نشود سرور اصلی مسدود میشود و این مشکل خیلی جدی تر از مسدود شدن سرویس 20هزارتومنی شماست

بهتر هست قوانین رو مطالعه کنید و از انحراف افکار عمومی خوداری کنید

Dr.D347h
December 6th, 2018, 11:33
سلام، من برای دانلود و آپلود فایل می خوام از سرویس استفاده کنم، توی سایت برای سرویس 10 تومنی نوشتین که:

این فروش به صورت آزمایشی می باشد.
فقط در این سرویس از پورت های خیلی خاص استفاده میشه کرد.
مثله rdp
عدم استفاده از وب در پورت 80
ولی در پورت های متفاوت می تواند از وب استفاده کرد.

عدم استفاده از وب در پورت 80 رو متوجه نمیشم یعنی نمیتونیم سایت ها رو باز کنیم؟

shafaghi99
December 10th, 2018, 11:36
سلام NVMe موجود نشده ؟

myyor
December 11th, 2018, 22:03
GRVMWARE_Apadana
GRVMWARE_Mehr

امکان خرید این پلنها نیست متاسفانه.

larsa.soft
December 12th, 2018, 13:14
سرویس خریداری شده منتظر ارائه سرویس هستیم

-_sMs_-
December 12th, 2018, 14:29
سلام . میخواستم فرق سرور های پلاس و معمولیتون رو بدونم اگر امکان پذیر هست.

larsa.soft
December 12th, 2018, 16:05
از این سایت دیروز سرور خریداری شده امروز با کلی زنگ ساهت 2 جواب دادن بلخره البته میگم حد.د 50 تا 60 بار تماس ارسال تیکت حلاصه مثلا سرور تحویل دادن سرور کلا خاموشه گفتن دوباره خودتون نثب کنید

حالا ما دوباره نثب کردیم د.باره مشکل داره بالا نمیاد یدونه سرویس خنوز تحویل ندادن ساهت شد 4 نیم از دیروز صبح داستان داریم

حلاصخ بهشون تیکت زدیم برگشت هزینه بدن امیدوارم که امروز تا شب برگشت هزینه بدن از جای دیگه تهیه کنیم.

وگرنه مجبوریم تو اینمادشون شکایت باز کنیم

- - - Updated - - -

http://s9.picofile.com/file/8345528068/2.pnghttp://s9.picofile.com/file/8345528042/1.png

m2n
December 16th, 2018, 21:40
دوستان ایشونم گویا قصد تحویل سرویس ندارن بنده فاکتور دو روزه پرداخت کردم که سرور خاموش شد و چند بار تیکت دادم که جوابی درست درمون ندادن و امروز درخواست سرویس جایگزین یا برگشت هزینه دادم که با وقاحت و پررویی تمام گفتن بازگشت نداریم یعنی پول شمارو خوردیم:

بعد از شنیدن شکایت اکانت بنده رو داخل سایت مسدود کردن و تلگرام هم جوابگو نیستن 8-|

38886

myyor
December 17th, 2018, 02:42
دوستان ایشونم گویا قصد تحویل سرویس ندارن بنده فاکتور دو روزه پرداخت کردم که سرور خاموش شد و چند بار تیکت دادم که جوابی درست درمون ندادن و امروز درخواست سرویس جایگزین یا برگشت هزینه دادم که با وقاحت و پررویی تمام گفتن بازگشت نداریم یعنی پول شمارو خوردیم:

بعد از شنیدن شکایت اکانت بنده رو داخل سایت مسدود کردن و تلگرام هم جوابگو نیستن 8-|

38886

راستی دوست گرامی من قبلا از ایشون سرور داشتم و رو سرورهای ویندوزشون mtprotoنصب نمیشه نمیدونم کلا دو تا ای پی داشتم و دو تا سرور از ایشون و نشد . اگر سروری گرفتی ویندوز که شد و نصب کردی به منم پ خ اطلاع بده لطفا .چون منم برا استفاده شخصی خودم میخام.با تشکر

downloaddl
December 17th, 2018, 14:35
دقیقا همه چیز به شما ربط داره وقتی شما سرور خریداری میکنید تمامی مسئولیتش با شماست
درستش هم این هست که هیچ فایروالی روی سرور کانفیگ نکنند و درجا با اولین ابیوز سرویس شما مسدود بشه بدون هیچ عودت هزینه ای

خطا از جانب شما بوده و شما هیچ حقی ندارید که شاکی باشید
دیتاسنتر قانون داره

درصورتی که طبق ابیوز های دیتاسنتر عمل نشود سرور اصلی مسدود میشود و این مشکل خیلی جدی تر از مسدود شدن سرویس 20هزارتومنی شماست

بهتر هست قوانین رو مطالعه کنید و از انحراف افکار عمومی خوداری کنید

سلام.

آقای فروزانی تشکر بابت شفاف سازی که انجام دادین.

- - - Updated - - -

سلام، من برای دانلود و آپلود فایل می خوام از سرویس استفاده کنم، توی سایت برای سرویس 10 تومنی نوشتین که:

این فروش به صورت آزمایشی می باشد.
فقط در این سرویس از پورت های خیلی خاص استفاده میشه کرد.
مثله rdp
عدم استفاده از وب در پورت 80
ولی در پورت های متفاوت می تواند از وب استفاده کرد.

عدم استفاده از وب در پورت 80 رو متوجه نمیشم یعنی نمیتونیم سایت ها رو باز کنیم؟

سلام وقت بخیر.

ببخشید که دیر پاسخ میدیم

برای اتصال به سرور مجازی براتون یک لینک ارسال می کنیم که از طریق اون لینک می تونید به سرور مجازیتون وصل شین.

و برای استفاده کردن از port 80 براتون نت می کنیم به یک پورت دیگه که خودتون انتخاب می کنید.

- - - Updated - - -

سلام NVMe موجود نشده ؟

سلام از چه لوکیشنی نیاز دارید؟!

- - - Updated - - -

سرویس خریداری شده منتظر ارائه سرویس هستیم

سلام وقت بخیر.

تشکر از حسن انتخابتون.

- - - Updated - - -

سلام . میخواستم فرق سرور های پلاس و معمولیتون رو بدونم اگر امکان پذیر هست.

سلام وقت بخیر.

در این بسته دو پلاس موجود داریم

که پلاس ها ای پی دارند اما بدون پلاس ها ای پی ندارن در بسته های آپدانا و مهر.

بسته هایی که ای پی ندارند می تونید از طریق لینک بهشون وصل شین.

- - - Updated - - -

از این سایت دیروز سرور خریداری شده امروز با کلی زنگ ساهت 2 جواب دادن بلخره البته میگم حد.د 50 تا 60 بار تماس ارسال تیکت حلاصه مثلا سرور تحویل دادن سرور کلا خاموشه گفتن دوباره خودتون نثب کنید

حالا ما دوباره نثب کردیم د.باره مشکل داره بالا نمیاد یدونه سرویس خنوز تحویل ندادن ساهت شد 4 نیم از دیروز صبح داستان داریم

حلاصخ بهشون تیکت زدیم برگشت هزینه بدن امیدوارم که امروز تا شب برگشت هزینه بدن از جای دیگه تهیه کنیم.

وگرنه مجبوریم تو اینمادشون شکایت باز کنیم

- - - Updated - - -

http://s9.picofile.com/file/8345528068/2.pnghttp://s9.picofile.com/file/8345528042/1.png

سلام وقت بخیر.

تاجایی که به یاد دارم
یک سرویس از آمریکا بهتون تحویل دادیم که مشکلی برای سرورتون بوجود امد که دیگه روشن نمی شد.
براتون اوکی کردیم
و اگر هم اشتباه نکنم کلا سرویستون جابجا کردیم به یک دیتاسنتر دیگه و همه چی اوکی بود.

اگر مشکلی با سایت دارید یا پاسخ دیر دریافت کردین از طریق شماره تماس شخصی بنده در تماس باشید.

09217221360

- - - Updated - - -

راستی دوست گرامی من قبلا از ایشون سرور داشتم و رو سرورهای ویندوزشون mtprotoنصب نمیشه نمیدونم کلا دو تا ای پی داشتم و دو تا سرور از ایشون و نشد . اگر سروری گرفتی ویندوز که شد و نصب کردی به منم پ خ اطلاع بده لطفا .چون منم برا استفاده شخصی خودم میخام.با تشکر

سلام وقت بخیر.

اطلاعات ورود سرورتون از پیام خصوصی برام ارسال کنید.

svb93
December 17th, 2018, 20:23
سلام.

آقای فروزانی تشکر بابت شفاف سازی که انجام دادین.

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر.

ببخشید که دیر پاسخ میدیم

برای اتصال به سرور مجازی براتون یک لینک ارسال می کنیم که از طریق اون لینک می تونید به سرور مجازیتون وصل شین.

و برای استفاده کردن از port 80 براتون نت می کنیم به یک پورت دیگه که خودتون انتخاب می کنید.

- - - Updated - - -

سلام از چه لوکیشنی نیاز دارید؟!

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر.

تشکر از حسن انتخابتون.

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر.

در این بسته دو پلاس موجود داریم

که پلاس ها ای پی دارند اما بدون پلاس ها ای پی ندارن در بسته های آپدانا و مهر.

بسته هایی که ای پی ندارند می تونید از طریق لینک بهشون وصل شین.

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر.

تاجایی که به یاد دارم
یک سرویس از آمریکا بهتون تحویل دادیم که مشکلی برای سرورتون بوجود امد که دیگه روشن نمی شد.
براتون اوکی کردیم
و اگر هم اشتباه نکنم کلا سرویستون جابجا کردیم به یک دیتاسنتر دیگه و همه چی اوکی بود.

اگر مشکلی با سایت دارید یا پاسخ دیر دریافت کردین از طریق شماره تماس شخصی بنده در تماس باشید.

09217221360

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر.

اطلاعات ورود سرورتون از پیام خصوصی برام ارسال کنید.

دوست عزیز این چه وضعشه ؟
خودتو بزار جای وبمستر بیچاره
چرا باید سروری که خریدم 3 روز خاموش باشه؟
3 روز هست میگید معلوم نیست کی حل میشه ولی حل میشه
اینم وضع جواب دادنتون هست
انگار که سرویس دهی شما رایگان هست و بابتش هزینه ای دریافت نمیکنید

دوستان شما قضاوت کنید
پیام دادم بک اپ سرور موجود هست

این جوابشون هست :
نمی دونم اطلاع ندارم

پرسیدم مشکل حل میشه و کی حل میشه ؟

جواب :
بله حل میشه معلوم نیست کی

اصلا تایید نمیشن و پشتیبانی در حد صفر هست
سرور 50 تومنی که مصرف هم خیلی پایین بود 3 روزه خاموش هست نمیدونم این سرور 10 هزار تومنی هم فکر کنم در حد چند ساعت یا حتی چند دقیقه در روز روشن باشه ...

امید وارم در رفتارشون تجدید نظر کنن و یکمی مشتری مداری یاد بگیرن

m2n
December 18th, 2018, 02:14
ایشون کلاهبردار هستن از نماد شکایت کنید از این بزرگترش من آدم کردم که زمانی بود حتی نتونست دامنشو دیگه تمدید کنه :67:
سرور بنده هم با اطلاعات داخلش روی هواست اکانت کاربری منم مسدود کردن و تلگرام هم بلاکه کردن ابری دی رسما کلاه برداری می کنه و جالبه مدیران انجمن هیچ واکنشی نشون نمیدن

eMo
December 18th, 2018, 12:47
منم قبلا سرویس داشتم ازشون کلا نتونستم استفاده کنم قطع و وصلی داشت

با تاخیر و تقریبا بزور هزینه رو ازشون پس گرفتم

downloaddl
December 19th, 2018, 01:57
ایشون کلاهبردار هستن از نماد شکایت کنید از این بزرگترش من آدم کردم که زمانی بود حتی نتونست دامنشو دیگه تمدید کنه :67:
سرور بنده هم با اطلاعات داخلش روی هواست اکانت کاربری منم مسدود کردن و تلگرام هم بلاکه کردن ابری دی رسما کلاه برداری می کنه و جالبه مدیران انجمن هیچ واکنشی نشون نمیدن

سلام وقت بخیر.
اکانت کاربری شما با توجه به حرف‌هایی که به بنده زدید از ناموسی تا دروغ بسته نشده و کاملا می تونید استفاده کنید
به صورت خودسرانه هر چی‌دوست داشتین نوشین و‌ منتشر کردین که باز بنده و تیم بنده پاسخی به شما ندادن.
ما هزاران بار اطلاع رسانی کردیم‌ مشکلاتتون از طریق تماس مطرح کنید
تعداد تیکت ها افزایش یافته و با این تعداد تیم فنی نمی تونیم‌سر‌موقعه پاسخ بدیم
و در حال جذب نیرو جدید هستیم.
الان هم که دارین میگین از این بزرگ ترش هم آدم کردم
بعید میدونم این لحن برای صحبت با یک تیم و ... مناسب باشه :)
مقداری روی لحن صحبتتون تجدید نظر کنید.

ما همیشه در هر شرایطی پاسخ اعضا خانواده ابری دی دادیم
و برای هر بار قطعی سرویس رم .سی پی یو .هارد و اضافه کردن تاریخ سر رسید تقدیم شما عزیزان کردیم. ( باز هم می تونید فکر‌کنید ما کلاهبرداریم )
شماره تماس : 07132262659
09217221360
آدرس : شیراز‌خیابان آزادی بعد از خیابان خاک شناسی کوچه 15 درب اول دست چپ
طبقه 3 واحد 5.
هر چیز دیگه که نیاز داشتین بگین برای تکمیل پرونده ارسال کنم.

- - - Updated - - -

دوست عزیز این چه وضعشه ؟
خودتو بزار جای وبمستر بیچاره
چرا باید سروری که خریدم 3 روز خاموش باشه؟
3 روز هست میگید معلوم نیست کی حل میشه ولی حل میشه
اینم وضع جواب دادنتون هست
انگار که سرویس دهی شما رایگان هست و بابتش هزینه ای دریافت نمیکنید

دوستان شما قضاوت کنید
پیام دادم بک اپ سرور موجود هست

این جوابشون هست :
نمی دونم اطلاع ندارم

پرسیدم مشکل حل میشه و کی حل میشه ؟

جواب :
بله حل میشه معلوم نیست کی

اصلا تایید نمیشن و پشتیبانی در حد صفر هست
سرور 50 تومنی که مصرف هم خیلی پایین بود 3 روزه خاموش هست نمیدونم این سرور 10 هزار تومنی هم فکر کنم در حد چند ساعت یا حتی چند دقیقه در روز روشن باشه ...

امید وارم در رفتارشون تجدید نظر کنن و یکمی مشتری مداری یاد بگیرن

سلام وقت بخیر.
دقیقا ما باید چی کار می کردیم که مشتری مداری نکردیم؟
اگر بهمون بگین به ما لطف بزرگی‌کردین تا در آینده بتونیم سرویس بهتری بدیم.

مشکل تیکت ها :

طی اطلاع رسانی قبلی که انجام شده
تبلیغات و فروش خیلی موفقیت آمیز بوده و تعداد سفارشات به صورت چشم گیر بوده و ما دو‌ نیروی فنی بیشتر نیستیم که پاسخ تیکت هامون میدیم

می تونید از مرکز تماس استفاده کنید.

و همیشه ما خوش حال میشیم مشکلات سرویس بیان کنید بهمون کمک می کنه تا در آینده بتونیم سرویس بهتری تقدیمتون کنیم.

amir888
December 19th, 2018, 13:22
شگرد ایشون اینه که شما را عصبانی و تحریک کند و بعد هم مظلوم نمایی کند

تا الانم منتظر شکایت شما هستم چون تلگرام گفتین تا 24 ساعت بعد نمی دونید من کی هستم چه کاری از من برمیاد میرم شکایت می کنم

قبلا هم گفتم ایشون خیالشون راحت

اونی که اکانت شما را مسدود کرده هم آقای صادق زاده است که خیالش راحته اتفاقی براش نمی افته به همین خاطر اینجوری جواب شما را می دهند.

نکته دیگر هم اینه که شرکتهای دیگه که قیمت سرویس ها چند برابر سود آنچنانی براشون نداره . ایشون هزینه سرویس هایی که می فروشه چجوری جبران می کنه ؟؟؟

پول ما را هم همون اول خورد و پس نداد. البته خیلی جالب بعد از اون چند بار سرور عوض کرده و چقدر هزینه براش تحمیل شده. آخه مگه میشه پول مردم را بخوری و تاوانش ندی!!!

آقای کوچک زاده باشه شما فکر کن زرنگی!

mohammadreza1987
December 20th, 2018, 15:33
یکی از مشکلات ما اینه که زود عصبانی میشیم.یکم صبر بعضی وقتا مشکل حل میشه.منم مثل شما سرویس گرفتم چند ماهه از ایشون وسرور و پشتیبانی خوب بود.تااینکه سرور مشکل پیدا کردو بخاطر تعداد سرویس بالایی که فروختن وپشتیبانی کم(2نفر)نتونستن سریع پاسخگو باشن ولی من صبر کردم تا امروز تماس گرفتن و مشکلات روحل کردن و وبه سررسید اضافه کردن.درمورد اطلاعات سرور هم هیچ چیز پاک نشده بود
درمورد قیمت هم بگم یکی دوست داره چندتا مشتری داشته باشه باسودبیشتر یکی سود کمتر ولی مشتری بیشتر
من از همین انجمن سرویس داشتم تا چند وقت پیش 3ماه 18تومنssdازفرانسه بعدشد 50تومن ولی به دلایل شخصی نتونستم تمدید کنم وبعد هم که زیاد گرون کردن3ماه بیش از100تومن
سرور هم نه اورسل بود نه سرعت پایین بیشتر اینایی که توانجمن مثل من دنبال سرور با کیفت خوب وقیمت پایین هستن وگرنه با قیمت بالاتر زیاده
38916

digar_t
December 21st, 2018, 21:22
پشتیبانی ابری ذی در حد صفر هست
تازه اوکی شده هاست ما
اوکی بود که هیچ نبود اعلام می کنم

chichosting.net
December 23rd, 2018, 13:37
با سلام
امروز 2 روز است همچنان سرویس تحویل داده نشده

artuore
December 23rd, 2018, 13:57
بنده ایشون رو میشناسم و با ایشون در تماس هستم . تیم کاملا حرفه ای همراه با سرویس های باکیفتی دارن در نظر بگیرید به عنوان همکار زیر تاپیک ایشون پست میزنم
که ایشون نه کلاهبردار هستن نه فردی غیر حرفه ای . مشکلات کاری و درگیری با دیتاسنتر ها همیشه وجود داره لطفا صبور باشید تا مشکلات رو حل کنن واستون

mamajid
December 23rd, 2018, 20:07
با سلام من هم از ایشون سرور دارم هر بار تماس گرفتم مشکل رو حل کردن تا حالا با سرور مشکلی نداشتم نسبت به قیمت،سرعت سرور بد نیست

mohammadreza1987
December 23rd, 2018, 22:17
با سلام
با مدیریت تماس بگیرید مشکلتون حل میشه
درمورد پشتیبانی نظرمو بگم که اقای بیاری اصلا تیکت رو کامل نمیخونه و هر24 ساعت یکبار پاسخ سربالا میده
من چند بار پیش اومده که برای انجام چند کار تو یه تیکت سوالات وکارمو گفتم ولی جواب نگرفتم ولی چند باری که با مدیر تماس گرفتم هم مشکلم حل شد هم سریع جواب گرفتم
شماره مدیر هم09217221360 هست

m2n
December 24th, 2018, 00:57
سلام وقت بخیر.
اکانت کاربری شما با توجه به حرف‌هایی که به بنده زدید از ناموسی تا دروغ بسته نشده و کاملا می تونید استفاده کنید
به صورت خودسرانه هر چی‌دوست داشتین نوشین و‌ منتشر کردین که باز بنده و تیم بنده پاسخی به شما ندادن.
ما هزاران بار اطلاع رسانی کردیم‌ مشکلاتتون از طریق تماس مطرح کنید
تعداد تیکت ها افزایش یافته و با این تعداد تیم فنی نمی تونیم‌سر‌موقعه پاسخ بدیم
و در حال جذب نیرو جدید هستیم.
الان هم که دارین میگین از این بزرگ ترش هم آدم کردم
بعید میدونم این لحن برای صحبت با یک تیم و ... مناسب باشه :)
مقداری روی لحن صحبتتون تجدید نظر کنید.

ما همیشه در هر شرایطی پاسخ اعضا خانواده ابری دی دادیم
و برای هر بار قطعی سرویس رم .سی پی یو .هارد و اضافه کردن تاریخ سر رسید تقدیم شما عزیزان کردیم. ( باز هم می تونید فکر‌کنید ما کلاهبرداریم )
شماره تماس : 07132262659
09217221360
آدرس : شیراز‌خیابان آزادی بعد از خیابان خاک شناسی کوچه 15 درب اول دست چپ
طبقه 3 واحد 5.
هر چیز دیگه که نیاز داشتین بگین برای تکمیل پرونده ارسال کنم.

- - - Updated - - -

شما تیم کلاهبرداری هستین نه تیم ارایه خدمات وب اینم بدونید دیگه نمی تونید فعلایت کنید، خداحافظی کنید برید سربازیتون

chichosting.net
December 24th, 2018, 07:29
امروز سومین روز نه سرویس تحویل شده نه جواب تیکت دادن

ali_naeime
December 24th, 2018, 21:03
امروز سومین روز نه سرویس تحویل شده نه جواب تیکت دادن

حاجی رفتی از یه د.ز.د سرویس گرفتی 20 روزم منتظر بمونی سرویس بهت نمیدن یه بار تاپیک بخون اینا د.ز.ن مثل همون ovh-web این یوزرهایی هم که میان میگن سرویس ما دان نیست خوبه مولتی های این تیم هستن هر کدوم دوتا یوزر برای این مواقع ساختن مثل منو شما نیستن بیان همینجوری بزن د.ز.دی کنن حساب شده و عالی خلاصه چرند میگن اگر سرور روشن داشتن فوری میدادن به یوزرهایی که سرورشون دان شده بعدشم میگفتن رم 1 داشتی بیا اینم رم 4 هدیه جبران اون مدت خاموشی.

بریم سراغ جبران خاموشی ها و هدیه رم:

اینا میان رم 1 گیگ میدن 10 تومان که یک سرور کاملا اورسل شده هست، 100 تا کاربر روی سرور 32 گیگ رم،
بعد برای هر کاربر 1 گیگ رم میدن که باید کل سرور حداقل 110 گیگ رم داشته باشه.
حالا چجوری هدیه میدن: یک ماه قطع میشه بعد میان روی همون سروری که اورسل شده میگن یک ماه قطع بودین 4 گیگ رم اضافه دادیم شما اگر از اون سرور رم 4 گیگ بتونی 512 مگ بکشی من اسممو عوض می کنم میزارم صادق د.ز.د
هیچ ارزانی بی دلیل نیست حساب کنید هر ای پی الان میشه با یورو 3 سال قبل 13 تومان بخدا کسی از این خرید کنه عقل نداره خدایی به قیافه نگاه می کنی می بینی یه مشت بچه هستن B-)

اینا فکر سود خودشون نیستن فکر خراب کردن بازار سایر همکاران خودشونن که رم 1 گیگ با قیمت منصف میدن به همین دلیل چند ماه بعد حتی پول سرورم نمی تونن دربیارن اینجوری خاموشی میشه.

m2n
December 24th, 2018, 21:20
حاجی رفتی از یه د.ز.د سرویس گرفتی 20 روزم منتظر بمونی سرویس بهت نمیدن یه بار تاپیک بخون اینا د.ز.ن مثل همون ovh-web این یوزرهایی هم که میان میگن سرویس ما دان نیست خوبه مولتی های این تیم هستن هر کدوم دوتا یوزر برای این مواقع ساختن مثل منو شما نیستن بیان همینجوری بزن د.ز.دی کنن حساب شده و عالی خلاصه چرند میگن اگر سرور روشن داشتن فوری میدادن به یوزرهایی که سرورشون دان شده بعدشم میگفتن رم 1 داشتی بیا اینم رم 4 هدیه جبران اون مدت خاموشی.

بریم سراغ جبران خاموشی ها و هدیه رم:

اینا میان رم 1 گیگ میدن 10 تومان که یک سرور کاملا اورسل شده هست، 100 تا کاربر روی سرور 32 گیگ رم،
بعد برای هر کاربر 1 گیگ رم میدن که باید کل سرور حداقل 110 گیگ رم داشته باشه.
حالا چجوری هدیه میدن: یک ماه قطع میشه بعد میان روی همون سروری که اورسل شده میگن یک ماه قطع بودین 4 گیگ رم اضافه دادیم شما اگر از اون سرور رم 4 گیگ بتونی 512 مگ بکشی من اسممو عوض می کنم میزارم صادق د.ز.د
هیچ ارزانی بی دلیل نیست حساب کنید هر ای پی الان میشه با یورو 3 سال قبل 13 تومان بخدا کسی از این خرید کنه عقل نداره خدایی به قیافه نگاه می کنی می بینی یه مشت بچه هستن B-)

اینا فکر سود خودشون نیستن فکر خراب کردن بازار سایر همکاران خودشونن که رم 1 گیگ با قیمت منصف میدن به همین دلیل چند ماه بعد حتی پول سرورم نمی تونن دربیارن اینجوری خاموشی میشه.

خیلی متاسفم که زیرساخت به نوعی شده کلاهبردارا زیاد بشن.

downloaddl
December 24th, 2018, 21:39
یکی از مشکلات ما اینه که زود عصبانی میشیم.یکم صبر بعضی وقتا مشکل حل میشه.منم مثل شما سرویس گرفتم چند ماهه از ایشون وسرور و پشتیبانی خوب بود.تااینکه سرور مشکل پیدا کردو بخاطر تعداد سرویس بالایی که فروختن وپشتیبانی کم(2نفر)نتونستن سریع پاسخگو باشن ولی من صبر کردم تا امروز تماس گرفتن و مشکلات روحل کردن و وبه سررسید اضافه کردن.درمورد اطلاعات سرور هم هیچ چیز پاک نشده بود
درمورد قیمت هم بگم یکی دوست داره چندتا مشتری داشته باشه باسودبیشتر یکی سود کمتر ولی مشتری بیشتر
من از همین انجمن سرویس داشتم تا چند وقت پیش 3ماه 18تومنssdازفرانسه بعدشد 50تومن ولی به دلایل شخصی نتونستم تمدید کنم وبعد هم که زیاد گرون کردن3ماه بیش از100تومن
سرور هم نه اورسل بود نه سرعت پایین بیشتر اینایی که توانجمن مثل من دنبال سرور با کیفت خوب وقیمت پایین هستن وگرنه با قیمت بالاتر زیاده
38916

سلام وقتتون بخیر.

تشکر از این که صبر کردید و بی پرده نظرتون گفتین.

پشتیبانی ابری ذی در حد صفر هست
تازه اوکی شده هاست ما
اوکی بود که هیچ نبود اعلام می کنم

سلام وقت بخیر.

همون طور که اعلام کردیم

تعداد سفارشات افزایش یافته می نمی تونیم با دو تیم فنی تمامی تیکت ها پاسخگو باشیم.

در اطلاع رسانی های انجام شده شماره تماس ها ارسال شد تا بتونید از پشتیبانی تلفنی استفاده کنید
شماره تماس ها رو در همین تاپیک میزارم تا دیگر دوستان هم اطلاع داشته باشن.

07132262659
09217221360

با سلام

سلام وقت بخیر.

لطفا از طریق شماره تماس های زیر در تماس باشید.

09217221360
07132262659

بنده ایشون رو میشناسم و با ایشون در تماس هستم . تیم کاملا حرفه ای همراه با سرویس های باکیفتی دارن در نظر بگیرید به عنوان همکار زیر تاپیک ایشون پست میزنم
که ایشون نه کلاهبردار هستن نه فردی غیر حرفه ای . مشکلات کاری و درگیری با دیتاسنتر ها همیشه وجود داره لطفا صبور باشید تا مشکلات رو حل کنن واستون

سلام جواد جان

والا حقیقتا

برای بعضی از سرور های مجازی مشکلاتی بوجود امد که مقداری زمان بر بود
برخی ها کم تر از 24 ساعت
و برخی دیگر هم تا 48 ساعت زمان برد

اما مشکل حل شد.

در گیر راه اندازی سرور روم در شهرک صدرا شیراز هستیم.
همه وقتمون گرفته و باعث شده در پاسخ دادن به تیکت ها عقب بیوفتیم که شماره تماس گذاشتیم باهامون تماس بگیرن.

تشکر بابت نظر خوبت <3

56sx56sx
December 29th, 2018, 21:20
قابل توجه دوستانی که میخوان از این دوستان سرور بخرن

1 - سخت افزاری که بهتون میدن درسته . کم فروش توش نداره
2 - قطعی های عجیب و غریب زیاد دارن ماشاا..
3 - اگه بگم پشتیبانیشون در حد صفر هستش واقعا به عدد صفر ظلم کردم. در این زمینه فاجعه هستن فاجعه

اگه اپ تایم سرور براتون مهمه به هیچ وجه طرف این دوستان نرین . واقعا اذیت میشین
این دوستانمون یه تاپیک دیگه داشتن که خیلیا ازشون اونجا ناراضی بودن الان نمیدونم چرا نیستش یا چرا حذف شده

m2n
December 29th, 2018, 21:22
قابل توجه دوستانی که میخوان از این دوستان سرور بخرن

1 - سخت افزاری که بهتون میدن درسته . کم فروش توش نداره
2 - قطعی های عجیب و غریب زیاد دارن ماشاا..
3 - اگه بگم پشتیبانیشون در حد صفر هستش واقعا به عدد صفر ظلم کردم. در این زمینه فاجعه هستن فاجعه

اگه اپ تایم سرور براتون مهمه به هیچ وجه طرف این دوستان نرین . واقعا اذیت میشین
این دوستانمون یه تاپیک دیگه داشتن که خیلیا ازشون اونجا ناراضی بودن الان نمیدونم چرا نیستش یا چرا حذف شده

عزیز ایشون کلاهبرداره سرورش فقط به درد تست می خوره بنده داخلش اطلاعات داشتم سرور کلا پرید پول تمدید هم گرفتن جاش سرور هم ندادن.

- - - Updated - - -

تاپیک حذف شده باشه هر جا فروش داشته باشن من شخصا با مدرک فید بک میدم که گیر این کلاهبردار کسی نیوفته

56sx56sx
December 29th, 2018, 21:32
عزیز ایشون کلاهبرداره سرورش فقط به درد تست می خوره بنده داخلش اطلاعات داشتم سرور کلا پرید پول تمدید هم گرفتن جاش سرور هم ندادن.

- - - Updated - - -

تاپیک حذف شده باشه هر جا فروش داشته باشن من شخصا با مدرک فید بک میدم که گیر این کلاهبردار کسی نیوفته

کلاهبرداریش رو نمیدونم
ولی سرورش واقعا فقط بدرد تست میخوره

i.sharifi
December 29th, 2018, 21:44
http://s9.picofile.com/file/8347283142/q1.png

http://s9.picofile.com/file/8347283150/q2.png

:65:

shayantl
December 29th, 2018, 21:50
احتمالا سرویس ها اورسل هستن چون قینت پایین هست و با این همه سفارش و قیمت پایین من فکر نکنم غیر از این چیزی باشه

56sx56sx
December 29th, 2018, 21:52
38937
نمونه تیکت

m2n
December 29th, 2018, 22:58

خبرنامه ایمیلی هست ما ایمیل فیک ثبت نمی کنیم :67:

jasos16
January 2nd, 2019, 16:28
خبرنامه ایمیلی هست ما ایمیل فیک ثبت نمی کنیم :67:

شما آبروی خودتونو بردید با این فیک بازیتون اونم برای تخریب...
سعی کنید خودتونو به ارامش دعوت کنید
و اما راجب سرویس :

بنده امروز یک ماه شد که ازشون سرویس دارم
سرویس ایشون متاسفانه قطعی زیاد داشته تو این مدت ( قطعی که شما به ریموت سرور میتونی‌ وصل شی‌ اما دسترسی‌ سرور به اینترنت کامل قطعه و فقط ریموتش کار می‌کنه :| )

کارم به پشتیبانی‌ زیاد نیفتاده نمیتونم نظری بدم راجب پشتیبانیشون
با توجه به تجربه بنده از داشتن سرویس از ایشون علاقهای به تمدید ندارم و دیگه ازشون سرویس خریداری نمیکنم.
امیدوارم در اینده سعی در بهتر شدن ارايه خدماتشون بکنند

mrted
January 2nd, 2019, 21:47
سرور مجازی ویندوز وارز دارید؟

ali_naeime
January 2nd, 2019, 22:56
http://s9.picofile.com/file/8347283142/q1.png

http://s9.picofile.com/file/8347283150/q2.png

داداش حرف زدن بلد نیستی حرف نزدنم بلد نیستی؟ فقط می خوای اعلام حظور کرده باشی؟

میدونی انجمن وی بولتین اگر مولتی باشه هر دو نام کاربری بن می کنه؟ :71:

و اما راجب سرویس :

سرویس ایشون متاسفانه قطعی زیاد داشته تو این مدت ( قطعی که شما به ریموت سرور میتونی‌ وصل شی‌ اما دسترسی‌ سرور به اینترنت کامل قطعه و فقط ریموتش کار می‌کنه :| )

با توجه به تجربه بنده از داشتن سرویس از ایشون علاقهای به تمدید ندارم و دیگه ازشون سرویس خریداری نمیکنم.

حاجی تَوهم زدی هیچی بلد نیستی فکر آبروی دیگران نباش فعلا آبروی دانش پایین خودتو جمع کن نریزه قشنگ یکم مطالعه کن اصلا توی گوگل سرچ کن "انجمن وی بولتین" در بارش بخون بعد بیا توی انجمن اظهار نظر کن آفرین ... :65:

- - - Updated - - -

حاجی شما نادان ترین فردی هستین که می خواین از این سرور تهیه کنید؟ خدایی حالتون خوبه؟ تاپیک خوندین؟ یا می خواین تاپیک بالا باشه؟ :))

m2n
January 2nd, 2019, 23:08
و اما راجب سرویس :

ممنون از اینکه اعلام حظور کردین، به فکر آبروی ما هم نباش یکم روی بالابردن سطح دانش خودت تمرکز کن.
اقای کلاهبردار شما هم با این بازی ها فکر عصبانی کردن شاکی خودت نباش تا مثل تاپیک قبلی حذف بشه البته این تاپیک هم حذف بشه بنده پیگیر تاپیک های بعدی شما هستم و این جریان ادامه خواهد داشت.

- - - Updated - - -

حاجی تَوهم زدی هیچی بلد نیستی فکر آبروی دیگران نباش فعلا آبروی دانش پایین خودتو جمع کن نریزه قشنگ یکم مطالعه کن اصلا توی گوگل سرچ کن "انجمن وی بولتین" در بارش بخون بعد بیا توی انجمن اظهار نظر کن آفرین ... :65:

- - - Updated - - -

حاجی شما نادان ترین فردی هستین که می خواین از این سرور تهیه کنید؟ خدایی حالتون خوبه؟ تاپیک خوندین؟ یا می خواین تاپیک بالا باشه؟ :))

بله متاسفانه یه عده که یوزر های همین فرد هستن بهشون میگن برین اول بگین سرویس مشکل داره بعد یه چیزایی بگین که باعث حذف تاپیک بشه ولی متاسفانه نمیدونن من هر روز به امید تاپیک جدید و آفر فروش ایشون در انجمن لاگین می کنم.

m2n
January 3rd, 2019, 00:40
آخه تو مظلوم کی بود؟
چطوری دروغگویی خودتو به همه نشون دادی
بعد چند ساعت حل شد؟
مشکل توی سرور مجازی من بود؟
آخه اینجا همه میدونن کل سروراتون دان شده بود!

38948

downloaddl
January 3rd, 2019, 05:05
و اما راجب سرویس :

سلام وقت بخیر.
این سرویس برای کار‌های کوچیک مناسب هستن.

لطفا داخل سایت تیکت بدین سرویس های سرور مجازی منابع اختصاصی براتون رایگان فعال کنم تا کیفیت اصلی مارو تجربه کنید.

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر.

خیر متاسفانه

raptor89
January 6th, 2019, 14:38
سلام
دوستان نخرید من سرویس از فوکلاد گرفتم بعد که 3 ماهه تمدید کردم بعد یک هفته قطع شد تیکت زدم دوستان این شرکت زنگ زدن گفتن ما تحویل
گرفتیم از فو کلاد ولی الان من 3 ماهه سرویس ندارم
300 هزار تومان هم پولم رفته

فعلا پلیس فتا شکایت کردم
و

jasos16
January 7th, 2019, 12:50

اولا باید بگم دوست عزیز مردم ما میرن شماره مجازی تهیه می‌کنن یا اصلا سیم کارت فعال از دکه سر کوچشون میگیرن که تلگرام فیک بسازن

بعد شما فکر میکنی‌ مولتی‌ اکانت تو انجمن کاری داره ؟

من خودم برنامه نویس و طراح زبان php هستم

با امنیت‌ترین انجمن VB ایران هم تو کمتر از یک ساعت پنجاه عدد اکانت تائید شده با ایمیل میشه درست کرد.بهشون میگن اکانت اسپم( تو گوگل سرچ کنید:) )یه مدت اتومات میشد ساخت الان بخاطر Captcha گوگل فرایند طولانی تر شده

تغییر ایپی و پاک کردن کوکی هم کاری داره آخه ؟میتونید یک انجمن با این سیستم محتوا راه اندازی کنید(نال شدش تو سطح نت زیاده لایسنس‌های دست دوم ارزون قیمت هم میتونید پیدا کنید)حتی یادمه یه مدت تست رایگان هم داشت الان نمیدونم داره یا نه و خودتون تست کنید :)

ضمنا از نحوه صحبتتون کاملا مشخصه که در چه سطحی از جامعه هستید.
موفق باشید

ممنون از اینکه اعلام حظور کردین، به فکر آبروی ما هم نباش یکم روی بالابردن سطح دانش خودت تمرکز کن.
اقای کلاهبردار شما هم با این بازی ها فکر عصبانی کردن شاکی خودت نباش تا مثل تاپیک قبلی حذف بشه البته این تاپیک هم حذف بشه بنده پیگیر تاپیک های بعدی شما هستم و این جریان ادامه خواهد داشت.

دوست عزیز من برداشت خودمو گفتم و ضمنا اکانت من از اکانت فروشنده تایپیک قدیمی‌ تره من فقط یه خریدار از سرویس ایشون بودم که ناراضی هستم

سلام وقت بخیر.
این سرویس برای کار‌های کوچیک مناسب هستن.

لطفا داخل سایت تیکت بدین سرویس های سرور مجازی منابع اختصاصی براتون رایگان فعال کنم تا کیفیت اصلی مارو تجربه کنید.

سرور مجازی با منابع اختصاصی ؟؟؟؟ دوست عزیز من از شما یک سرور با مشخص ارائه شده تو سایتتون خریدم اگه اشتراکی‌ بود منابع یا oversell بود و یا کمتر از اون چیزی بود که دادید واقعا این کار هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی درست نیست

من چون استفاده سنگینی‌ نداشتم و فقط برای mtproto شخصی گرفته بودم منابع رو چک نکردم

اما سرویس که من گرفتم با ضمانت آپتایم فروش شما اکثر روز‌ها دسترسی‌ به اینترنت نداشت و عملا غیر قابل استفاده بود.

امیدوارم در آینده کیفیت را بالا ببرید. بنده شما رو تایید نمیکنم و نه خودم و نه به کسی پیشنهاد خرید از شما را نمیدهم.
موفق باشید

i.sharifi
January 8th, 2019, 20:15

- - - Updated - - -

جالب اینجاست که فقط آنلاین شدی و این پست رو ارسال کردی و آفلاین شدی . کاملا مشخصه این چندتا اکانت وصل هستن به هم :)
ضمنا وقتی در موردی موضوعی اطلاعی ندارید صرفا از روی پر بودن دهان، افاضه فضل نفرمایید .

ahmadjanam98
January 14th, 2019, 13:49
سرور مجازی ماهی 10 تومن برای آخر هفته موجود دارید ؟ میخوام بخرم؟

loppyshiraz22
January 17th, 2019, 20:15
سلام دوستان نمیدونم برای شما هم پیش اومده یا نه ولی تجربه خرید از این سایت رو خدمت شما میگم:

1- دیر تحویل دادن سرویس
2- قطع شدن سرویس به دلایل مختلف
3- بعد از تحویل هیچ پشتیبانی از طرف ایشان به شما نمی شود خیلی خوش شانس باشید 3 روز بعد از درخواست

جمع بندی اصلا خوب نبود اصلااااااااا

amirali94
January 20th, 2019, 09:14
به هیچ کس استفاده از خدمات این سایت رو پیشنهاد نمیکنم

واقعا آبرو دیگران برای ابری دی مهم نیست

لطفا دوستان در انتخاب جایی که سرور میگیرن دقت کافی کنند که مثل من موجب ضرر و زیان نشوند.

seoman
January 24th, 2019, 23:49
سلام
سرور خوب دارین هنوز؟ ویندوز
همکار هستم یه پنج شش تا وی پی اس ویندوز میخوام به صورت اورژانسی با قیمت مناسب
لطفاً پیام خصوصی بزنین

m2n
March 9th, 2019, 00:20
39031

دوستان هرکسی از این کلاهبردار شکایت داره بره دادسرا ازشون شکایت کنن ایشون کارشون کلاهبرداری هست شکایت کنید به حقتون برسید تمام هزینه های دادرسی توسط این کلاهبردار باید پرداخت بشه.

m2n
March 29th, 2019, 14:45
حال اون عزیزانی که سنگ ابری دی میزدن به سینه چطور؟ خوبین؟ سایت یک هفته هست دان شده اذیت نمیشین؟

shervin110
July 15th, 2019, 19:06
با پیگیری ها فعلا ای نماد ابری دی معلق شد .

مرحله بعدی غیرفعال کردن تمامی درگاههای بانکی با کدملی آقای محمد صادق کوچک زاده

m2n
July 15th, 2019, 19:20
خیلی وقته نماد ایشون باطل شده توی فتا هم شکایت دارن و متواری هستن

shervin110
July 15th, 2019, 22:31
خیلی وقته نماد ایشون باطل شده توی فتا هم شکایت دارن و متواری هستن

تا چند روز قبل تیکت های نماد رو جواب دادند .
بهتر
فراری باشه غیابی راحت تر میشه براش حکم گرفت . :65:

sajjad2100
August 17th, 2019, 20:38
چرا نمیتونم تاپیک جدا باز کنم ؟

میخواستم یه سرور مجازی خریداری کنم به صورت ساعتی در صورت تمایل اگه میشه خصوصی برام بفرستید

Nikihost
August 17th, 2019, 20:45
چرا نمیتونم تاپیک جدا باز کنم ؟

میخواستم یه سرور مجازی خریداری کنم به صورت ساعتی در صورت تمایل اگه میشه خصوصی برام بفرستید

بزرگوار تاریخ این تاپیک و ملاحضه فرمایید.
در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید

1eng.ir
August 18th, 2019, 15:44
بزرگوار تاریخ این تاپیک و ملاحضه فرمایید.
در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید

ایرانی جماعت کلاه گشاد دوست داره :d

shervin110
August 18th, 2019, 19:34
ابری دی که فراری هست .
ای نماد تعلیق
2 شکایت به عنوان کلاهبرداری و جعل عنوان دولتی ازش شده .
هنوزم ازش سرویس میخواهی بگیری ؟

gdfire
August 18th, 2019, 21:02
ابری دی که فراری هست .
ای نماد تعلیق
2 شکایت به عنوان کلاهبرداری و جعل عنوان دولتی ازش شده .
هنوزم ازش سرویس میخواهی بگیری ؟
ایرانیا تو ذاتشون مفت باشه کوفت باشه وگرنه به این ارز کی همچین سرویسی ارایه میده؟=))
همون حقشونه کلاهشون برداشته شه

Hossein.Rahnama
August 22nd, 2019, 21:20
مدیر سایت ابری دی یکی از بی پدر مادرترین کلاهبرداراست.
من خودم 200تومن سرم کلاه رفته و تو اینماد ازش شکایت کردم.
الان رفته واسه دادسرا. کسی میدونه چقدر طول میکشه به نتیجه برسم؟

- - - Updated - - -

راستی چرا اکانت ش تو اینجا ban نشده؟

cybervm
August 23rd, 2019, 04:28
مدیر سایت ابری دی یکی از بی پدر مادرترین کلاهبرداراست.
من خودم 200تومن سرم کلاه رفته و تو اینماد ازش شکایت کردم.
الان رفته واسه دادسرا. کسی میدونه چقدر طول میکشه به نتیجه برسم؟

- - - Updated - - -

راستی چرا اکانت ش تو اینجا ban نشده؟

دهنتو ببند سرت تو کار خودت باشه!فیک بی مصرف

i.am.ali.asadian
August 23rd, 2019, 04:32
دهنتو ببند سرت تو کار خودت باشه!فیک بی مصرف

کثافت حروم خور ازت شکایت کردم میدونم خوده حروم زاده تی
اگه من فیکم شماره تو بذار اینجا تا چوب تو ... کنم

1eng.ir
September 2nd, 2019, 21:24
دنبال برنامه‌نویس تو شیرازه 8-}

https://t.me/joinchat/DswW2hPlozl11wpY8o72bg

anifs
September 7th, 2019, 03:39
منم چند ماه پیش یه سرور یک ماهه از این کلاهبردار سرور خریدم، کلا 5 روز هم کار نکرد.
خیلی عجیبه که هنوز تاپیکش فعاله و بن نشده

shervin110
September 7th, 2019, 21:07
حساب های بانکی اش مسدود است . خودشون هم فراری هستند . فتای استان های تهران تبریز و شیراز تحت تعقیب هست .

downloaddl
September 9th, 2019, 18:38
سلام خدمت تمامی کاربران عزیز وب هاستینگ تاک

علت این که شو میندازین ایشون کلاه برداره یا هرچیز دیگه رو من نمیفهمم
بعضی از کاربران تماس میگرن درخواستشون معلوم نیست فقط فهش خواهر و مادر میدن
یکی دیگه از بچه ها هم که میگه همه حسابام بسته شده و... فلان که نمیدونم اینا رو از کجا در میان؟!

بنده تمایلی ندارم در رابطه با زندگی شخصیم توضیح بدم
فاکتور ایشوان 33 تومان هست و من نه نیازی به این 33 هزار تومان دارم و نه به 100 هزار تومان که بخوام اسم خودم و خانوادمو خراب کنم
خودرویی که زیر پای بنده هست 21 هزار برابر این قیمتی هست که به من پرداخت کردن بعد می گن فلانو .... برای چی باید برای انقدر همه چیو خراب کنم ؟!
کل کسایی که میگن ایشون کلاه برداره فاکتور هاشونو جمع ببندیم به 1.000.000 تومان و 2.000.000 هم نمیرسه که خداروشکر پول همه رو پس داریم.

فهش ناموسی و هرچیز دیگه ای

هرکسی که درخواست بازگشت وجه داشت براشون واریز کردیم.

این هم فیش های واریز که در آخر این پست قرار میدم.

منو قدیمی های این انجمن میشناسن

همین آقایی که میگه حسابشون بسته شده که معلوم نیست از کجا این حرف زده شده به من پیام دادن میگن سنت کمه نمی خوام بری دادگاه :} (در صورتی که همه در این انجمن و همکارا می دونن من 25 سالم هست ) درخواستشون این بود که 7 ماه سرویسی که تمدید کردنو کامل برگردونم اگه راضی نبودن چرا 7 ماه تمدید کردن ؟!
انواع باج ها به من درخواست شد بهشون باج ندادم شدم کلاه بردار...

بنده نه فرار کردم و نه کلاه برداری از کسی کردم هم آدرسم موجوده هم شماره تماس هام.

یک نکته ای هم که یادم امد بگم همه کسایی که در اینماد شکایت کردن وجه همشون بازگشت داده شده اما نمیان مختومه اعلام کنن نماد من بسته شد
همه دست به دس هم دادن فقط جلو طرح مارو بگیرن
بارها خرید انجام دادن و سرور در خطر انداختن تا زودتر به خواستشون برسن.

تمامی خرید هایی که انجام شده قوانین سرویس تایید کردن و خرید کردن گفته بودیم بک آپ گیری بر عهده ما نیست مگه این که هاست باشه ...

من چندتا از فاکتور هایی که بازگشت دادمو در این انجمن گذاشتم اگر کسی هست که مبلغش واریز نشده لطفا اعلام کنه

هرکسی که درخواست بازگشت وجه داده و هزینه ای دریافت نکرده تماس بگیرن و بگن.
ممنون

شماره تماس هم : 09223981466 - 07132262659

آدرس شرکت : شیراز خیابان آزادی کوچه 15 درب اول دست چپ طبقه 3 واحد 5- واحد کنار آرایشگاه زنانه.

در انتها هم بگم این مدت که نبودم در این انجمن پاسخی بدم درگیر زندگی شخصی ام بودم از راه اندازی مرکز داده تا فوت نزدیکان و هرچیز دیگه بودم

39638 39639 39640 39641 39642 39643 39644 39645 39646 39647 39637

m2n
September 10th, 2019, 01:26
عوضی آشغال تو د ز د نبودی چرا اون روزی که درخواست دریافت وجه دادیم پول مارو ندادی؟ چرا وقتی نماد شکایت شد پولو پس ندادی تو یه د ز دی بی شرفی خانواده نداری که اسمشو بزاری زندگی تو یه *** کلاهبرداری الان 6 ماه توی سوراخ موش قایم شدی رفتی بازم با یه سایت دیگه ***ی کردی اومدی بدهی صاف کنی تو لیاقت اینه هر جا اسم میاد بگن د.زده صادق کوچک زاده کلاهبردار.

- - - Updated - - -

انشالله دونه دونه عزیزات جلو پر پر بشن بفهمی د ز دی کنی آخرش همینه این همه پول دادرسی دادم الان بیام رضایت بدم تو با دوست دختر بری خارج گرین کارتتم باطل می کنم مو قشنگ

shervin110
September 10th, 2019, 02:47
سلام خدمت تمامی کاربران عزیز وب هاستینگ تاک

علت این که شو میندازین ایشون کلاه برداره یا هرچیز دیگه رو من نمیفهمم
بعضی از کاربران تماس میگرن درخواستشون معلوم نیست فقط فهش خواهر و مادر میدن
یکی دیگه از بچه ها هم که میگه همه حسابام بسته شده و... فلان که نمیدونم اینا رو از کجا در میان؟!

بنده تمایلی ندارم در رابطه با زندگی شخصیم توضیح بدم
فاکتور ایشوان 33 تومان هست و من نه نیازی به این 33 هزار تومان دارم و نه به 100 هزار تومان که بخوام اسم خودم و خانوادمو خراب کنم
خودرویی که زیر پای بنده هست 21 هزار برابر این قیمتی هست که به من پرداخت کردن بعد می گن فلانو .... برای چی باید برای انقدر همه چیو خراب کنم ؟!
کل کسایی که میگن ایشون کلاه برداره فاکتور هاشونو جمع ببندیم به 1.000.000 تومان و 2.000.000 هم نمیرسه که خداروشکر پول همه رو پس داریم.

فهش ناموسی و هرچیز دیگه ای

هرکسی که درخواست بازگشت وجه داشت براشون واریز کردیم.

این هم فیش های واریز که در آخر این پست قرار میدم.

منو قدیمی های این انجمن میشناسن

همین آقایی که میگه حسابشون بسته شده که معلوم نیست از کجا این حرف زده شده به من پیام دادن میگن سنت کمه نمی خوام بری دادگاه :} (در صورتی که همه در این انجمن و همکارا می دونن من 25 سالم هست ) درخواستشون این بود که 7 ماه سرویسی که تمدید کردنو کامل برگردونم اگه راضی نبودن چرا 7 ماه تمدید کردن ؟!
انواع باج ها به من درخواست شد بهشون باج ندادم شدم کلاه بردار...

بنده نه فرار کردم و نه کلاه برداری از کسی کردم هم آدرسم موجوده هم شماره تماس هام.

یک نکته ای هم که یادم امد بگم همه کسایی که در اینماد شکایت کردن وجه همشون بازگشت داده شده اما نمیان مختومه اعلام کنن نماد من بسته شد
همه دست به دس هم دادن فقط جلو طرح مارو بگیرن
بارها خرید انجام دادن و سرور در خطر انداختن تا زودتر به خواستشون برسن.

تمامی خرید هایی که انجام شده قوانین سرویس تایید کردن و خرید کردن گفته بودیم بک آپ گیری بر عهده ما نیست مگه این که هاست باشه ...

من چندتا از فاکتور هایی که بازگشت دادمو در این انجمن گذاشتم اگر کسی هست که مبلغش واریز نشده لطفا اعلام کنه

هرکسی که درخواست بازگشت وجه داده و هزینه ای دریافت نکرده تماس بگیرن و بگن.
ممنون

شماره تماس هم : 09223981466 - 07132262659

آدرس شرکت : شیراز خیابان آزادی کوچه 15 درب اول دست چپ طبقه 3 واحد 5- واحد کنار آرایشگاه زنانه.

در انتها هم بگم این مدت که نبودم در این انجمن پاسخی بدم درگیر زندگی شخصی ام بودم از راه اندازی مرکز داده تا فوت نزدیکان و هرچیز دیگه بودم

39638 39639 39640 39641 39642 39643 39644 39645 39646 39647 39637

کل اون 7 ماه سرویسی که ازتون داشتم 3 ماه به طور کامل بالا نبود .
خدمتتون عرض کردم قرار نیست کل مستندات رو خدمت شما ارائه کنم تا قبول کنی . خود شما میدونی سرور رو بدون اطلاع خاموش کردی و تاکید کردی اشتباه از خود تو بوده اگر آخرین مکالمه تلفنی ما یادت باشه . ;)
گفتم خدمتتون ، مستندات رو کارشناس تایید کرده و قاضی با توجه به اون مستندات رای میده . البته اونهایی که میشناسند شما رو خیلی از بلند پروازی ها بدون پشتوانه مالی و گنده ... هاتون گفتند . گفتند بدون ریالی پشتوانه مالی رفتی و گند زدی به دیتاسنترهای ابری و آفتابی خارجی

با توجه به این که کم تجربه هستی من میگم سنت کمه . البته دوستانی هستند که با این که سن کمی دارند ولی مردونگی و معرفت و اطلاعات فنی شون از شما خیلی بیشتر هست .
در هر صورت آخرین پیامم بود که نخواستم برات دردسر درست بشه . و بیکار نیستم خودم بیفتم دنبال شکایت ولی وکالت و مستندات و مدارک رو سپردم به وکیل . به موقع خودت میایی برای رضایت گرفتن خوشگله پسر . ;)

برای یک درگیری ساده تو نزدیکترین محلی که زندگی میکردم وقت نگذاشتم برم دادگاه پرونده 4 سال باز بود و وکیل پیگیری اش می کرد . آخر سر محکوم رو با حکم جلب سیار از یک پادگان دیگر از استان های جنوبی با پابند کشیدند و آوردنش .
چیزی که زیاد دارم صبر و البته آدم مثل تو زیاد دیدم . خیلی هم خوشحال میم فراری باشی و شب ها با استرس بخوابی .

موفق و پیروز باشی فروشنده متعهد و با وجدان !!!! و مشتری مدار !!!! و ..... =))

downloaddl
September 11th, 2019, 15:36
کل اون 7 ماه سرویسی که ازتون داشتم 3 ماه به طور کامل بالا نبود .
خدمتتون عرض کردم قرار نیست کل مستندات رو خدمت شما ارائه کنم تا قبول کنی . خود شما میدونی سرور رو بدون اطلاع خاموش کردی و تاکید کردی اشتباه از خود تو بوده اگر آخرین مکالمه تلفنی ما یادت باشه . ;)
گفتم خدمتتون ، مستندات رو کارشناس تایید کرده و قاضی با توجه به اون مستندات رای میده . البته اونهایی که میشناسند شما رو خیلی از بلند پروازی ها بدون پشتوانه مالی و گنده ... هاتون گفتند . گفتند بدون ریالی پشتوانه مالی رفتی و گند زدی به دیتاسنترهای ابری و آفتابی خارجی

با توجه به این که کم تجربه هستی من میگم سنت کمه . البته دوستانی هستند که با این که سن کمی دارند ولی مردونگی و معرفت و اطلاعات فنی شون از شما خیلی بیشتر هست .
در هر صورت آخرین پیامم بود که نخواستم برات دردسر درست بشه . و بیکار نیستم خودم بیفتم دنبال شکایت ولی وکالت و مستندات و مدارک رو سپردم به وکیل . به موقع خودت میایی برای رضایت گرفتن خوشگله پسر . ;)

برای یک درگیری ساده تو نزدیکترین محلی که زندگی میکردم وقت نگذاشتم برم دادگاه پرونده 4 سال باز بود و وکیل پیگیری اش می کرد . آخر سر محکوم رو با حکم جلب سیار از یک پادگان دیگر از استان های جنوبی با پابند کشیدند و آوردنش .
چیزی که زیاد دارم صبر و البته آدم مثل تو زیاد دیدم . خیلی هم خوشحال میم فراری باشی و شب ها با استرس بخوابی .

موفق و پیروز باشی فروشنده متعهد و با وجدان !!!! و مشتری مدار !!!! و ..... =))

شما حس خیلی نمدون بودن دارید کاری نمیشه کرد.
تمامی حساب های من فعاله
و تمامی این صحبت هایی که می کنید هیچگونه صحتی ندارن
و ادامه این صحبت ها با شما کاملا بی فایدس.

- - - Updated - - -

عوضی آشغال تو د ز د نبودی چرا اون روزی که درخواست دریافت وجه دادیم پول مارو ندادی؟ چرا وقتی نماد شکایت شد پولو پس ندادی تو یه د ز دی بی شرفی خانواده نداری که اسمشو بزاری زندگی تو یه *** کلاهبرداری الان 6 ماه توی سوراخ موش قایم شدی رفتی بازم با یه سایت دیگه ***ی کردی اومدی بدهی صاف کنی تو لیاقت اینه هر جا اسم میاد بگن د.زده صادق کوچک زاده کلاهبردار.

- - - Updated - - -

انشالله دونه دونه عزیزات جلو پر پر بشن بفهمی د ز دی کنی آخرش همینه این همه پول دادرسی دادم الان بیام رضایت بدم تو با دوست دختر بری خارج گرین کارتتم باطل می کنم مو قشنگ

می تونم آدرس سایت جدیدم رو بدونم که دارم باهاش ***ی می کنم ؟!

لطفا ادب رعایت کنید .

بنده جایی قایم نشدم آدرسم موجوده شماره تماس ام موجوده همه چیز موجوده

shervin110
September 11th, 2019, 17:09
شما حس خیلی نمدون بودن دارید کاری نمیشه کرد.
تمامی حساب های من فعاله
و تمامی این صحبت هایی که می کنید هیچگونه صحتی ندارن
و ادامه این صحبت ها با شما کاملا بی فایدس.

- - - Updated - - -

می تونم آدرس سایت جدیدم رو بدونم که دارم باهاش ***ی می کنم ؟!

لطفا ادب رعایت کنید .

بنده جایی قایم نشدم آدرسم موجوده شماره تماس ام موجوده همه چیز موجوده

به قول معروف
کسی که خودش رو زده به خواب نمیشه از خواب بیدارش کرد .

منتظر روز موعود باش . با چند تا رسید جعلی و ... نمیتونی آبرو خودت رو بخری . ;):d

downloaddl
September 11th, 2019, 17:26
به قول معروف
کسی که خودش رو زده به خواب نمیشه از خواب بیدارش کرد .

منتظر روز موعود باش . با چند تا رسید جعلی و ... نمیتونی آبرو خودت رو بخری . ;):d

بله حتما.

lordtarh
September 12th, 2019, 00:27
بله حتما.

بنده از یک هفته مانده به عید امسال ۱۳۹۸ سروری ک ازتون تهییه کردم مسدود شد با پیگیری هایی که کردم از شما جواب بگیرم گفتید مشکلی پیش امده در سفر هستم همکاران مشکل رو توی ۴۸ ساعت برطرف میکنن
از ۴۸ ساعت شما الان ۷ ماه گذشت
تمامی دیتا های من حذف شد
سایتم اطلاعات مهمم و سایت های مشتریانم
کجا پاسخ گو هستید ؟ ن جواب زنگ ها و ن جواب تیکت ها و...
چطور جبران خسارت وارده بر من رو میکنید ؟ اگه شما پاسخ گو هستید بسم الله

downloaddl
September 12th, 2019, 01:26
بنده از یک هفته مانده به عید امسال ۱۳۹۸ سروری ک ازتون تهییه کردم مسدود شد با پیگیری هایی که کردم از شما جواب بگیرم گفتید مشکلی پیش امده در سفر هستم همکاران مشکل رو توی ۴۸ ساعت برطرف میکنن
از ۴۸ ساعت شما الان ۷ ماه گذشت
تمامی دیتا های من حذف شد
سایتم اطلاعات مهمم و سایت های مشتریانم
کجا پاسخ گو هستید ؟ ن جواب زنگ ها و ن جواب تیکت ها و...
چطور جبران خسارت وارده بر من رو میکنید ؟ اگه شما پاسخ گو هستید بسم الله

سلام
07132262659
09223981466

mehran2245
September 12th, 2019, 11:01
کسی که یکبار سر چندین نفر کلاه گذاشته و راه های کلاه برداری رو بلده دیگه نمیشه باهاش کار کرد بنظر بنده این انجمن باید چنین افرادی رو اخراج کنند اما از اونجایی که این انجمن مدیر نداره و بی صاحب هست همه کلاه بردارها خیلی راحت فعالیت میکنند

m2n
September 13th, 2019, 14:09
سایت ابری دی با مدیریت صادق کوچک زاده کلاهبردار هست :67:

alitrzo
September 14th, 2019, 08:01
مدیران انجمن کسی نیس این پستهای فحاشی پاک‌کنه یا برخوردکنه؟
آقا صادق من بی طرف آسکرین شات بگیر اگه دروغ میگن شکایت کن خودت تا پاک‌نشده

dertgtr
September 14th, 2019, 15:26
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=210759

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=210760

کلاه بر ندار آباد شده اینجا :66:

Vlad
September 15th, 2019, 13:22
ممنون از فید بک ها.
ابری دی هم رفت به بلک لیست.!!!

hamed7157
September 15th, 2019, 15:49
سایت ابری دی با مدیریت صادق کوچک زاده کلاهبردار هست
لطفا خرید انجام ندهید

shervin110
September 15th, 2019, 16:14

فراری هستند ایشون

بره دادسرا پاشون گیر هست . :d:->

downloaddl
September 17th, 2019, 16:42
کسی که یکبار سر چندین نفر کلاه گذاشته و راه های کلاه برداری رو بلده دیگه نمیشه باهاش کار کرد بنظر بنده این انجمن باید چنین افرادی رو اخراج کنند اما از اونجایی که این انجمن مدیر نداره و بی صاحب هست همه کلاه بردارها خیلی راحت فعالیت میکنند

سلام دوست عزیز.
من چندتا از رسید های بازگشت مبلغ کاربرانمو در انجمن قرار دادم

اگر به تاریخ و مبلغ سرویس ها نگاه کنید می بنید ارزش نداره واقعا این مبلغ ها که آدم بخواد اعصابشو خورد کنه بیان بگن کلاهبرداره یا هرچیز دیگه.

اگر هم شما از کاربران من بودین و مبلغی واریز کردین و سرویسی دریافت نکردین شماره تماس من موجوده باهام تماس بگیرید.
09223981466
07132262659

- - - Updated - - -

سلام.
تشکر اسکریت شات و هر چیز دیگه ای گرفته شده ام هرچی گزارش کردیم پاسخی دریافت نکردم از یک راه دیگه اقدام کردم.

- - - Updated - - -

ممنون از فید بک ها.
ابری دی هم رفت به بلک لیست.!!!

تشکر از تلاش پی در پی از دوستان عزیز.

- - - Updated - - -

فراری هستند ایشون

بره دادسرا پاشون گیر هست . :d:->

والا شما باج گیری بیشتر نیستیند :دی درخواست بازگشت 7 ماه سرویسی که تمدید شده رو دارین من نمیدونم چرا وقتی مشکل داشتین تمدید کردین.
من با همه دوستان راه امدم هرکی که اطلاعاتش از دست رفت هرکی پول داد و هرچیز دیگه اما در رابطه با شما من منتظرم ببینم کی دادسرا باید پاسخ بدم .

- - - Updated - - -

سایت ابری دی با مدیریت صادق کوچک زاده کلاهبردار هست :67:

و شما آقای راغب عزیز.
من تمامی مدارک سفارش شما رو داریم
ریز مکالمه + رکورد صحبت تلفنی مون + ای پی آدرسی که باهاش ایمیل های ناموسی فرستادین و تیکت های که باز کردین و هرچی فهش بلد بودین دارم.
در انتها باید بگم توی فایل رکورد شده شما در خواست کردین مبلغ 23 تومان بهتون بازگشت داده بشه الان با این دوستمون تیم زدین از آب گلالود ماهی بگیرید؟
درخواست دارین از سروری که اطلاعاتی روش نداشتین بهتون باج بدم ؟!
ممنونم :دی

تمامی رکورد ها و فایل های مربوطه در حال ضمیمه سازی می باشد.
البته قبلا هم همونطور که در مکالمات گفته شد قرار بود این کارو کنم اما واقعا دلم نیمد
این سری دیگه واقعا داستان فرق داره.

shervin110
September 17th, 2019, 17:31
سلام دوست عزیز.

اگر به تاریخ و مبلغ سرویس ها نگاه کنید می بنید ارزش نداره واقعا این مبلغ ها که آدم بخواد اعصابشو خورد کنه بیان بگن کلاهبرداره یا هرچیز دیگه.

اگر هم شما از کاربران من بودین و مبلغی واریز کردین و سرویسی دریافت نکردین شماره تماس من موجوده باهام تماس بگیرید.
09223981466
07132262659

- - - Updated - - -

سلام.
تشکر اسکریت شات و هر چیز دیگه ای گرفته شده ام هرچی گزارش کردیم پاسخی دریافت نکردم از یک راه دیگه اقدام کردم.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

والا شما باج گیری بیشتر نیستیند :دی درخواست بازگشت 7 ماه سرویسی که تمدید شده رو دارین من نمیدونم چرا وقتی مشکل داشتین تمدید کردین.
من با همه دوستان راه امدم هرکی که اطلاعاتش از دست رفت هرکی پول داد و هرچیز دیگه اما در رابطه با شما من منتظرم ببینم کی دادسرا باید پاسخ بدم .

- - - Updated - - -

و شما آقای راغب عزیز.
ریز مکالمه + رکورد صحبت تلفنی مون + ای پی آدرسی که باهاش ایمیل های ناموسی فرستادین و تیکت های که باز کردین و هرچی فهش بلد بودین دارم.
در انتها باید بگم توی فایل رکورد شده شما در خواست کردین مبلغ 23 تومان بهتون بازگشت داده بشه الان با این دوستمون تیم زدین از آب گلالود ماهی بگیرید؟

البته قبلا هم همونطور که در مکالمات گفته شد قرار بود این کارو کنم اما واقعا دلم نیمد

آقای کوچک زاده

برای من هم مبلغی نیست . ولی وقتی با پررویی تمام من رو متهم به باج گیری می کنی . باج گیری رو رو در رو نشون میدم .
مبلغ 7 ماه سرویس نه مبلغ دیتایی که از بین رفته . البته ادعا میکنی من قرارداد رو تایید کردم . در صورتی که تو اسکرین شات هایی که تایید شده هیچ متنی تو سیستم سفارشات شما نبود :->
من نمیدونم کدوم تاییدیه رو میفرمایید .
طبق ایمیل هایی که از سیستم شما ارسال شده و سیستم های مانیتورینگ رو دامین اصلی مربوط به سرور ، آپتایم سرویس کذایی شما معلوم و مشخصه .
شما هرچقدر هم بخواهی آب رو گل آلود کنی راه به جایی نمیبری . در باره تمدید سرویس
با خیلی از دوستان و عزیزان قدیمی انجمن کار کردم و ازشون سرویس گرفتمو مشکلات وقتی برای کسی پیش میاد من عادتی ندارم مشکل جدید براش ایجاد کنم . اشتباهی که کردم فکر کردم بهتر هست دست رو گلوت نگذارم تا مشکلاتت حل بشه . نمیدونستم سرور رو دایورت کردی به تخمت و رفتی پی زید بازی .
اگر سرور اصلی رو میخواستی کنسل کنی باید به تمامی مشتریانت ایمیل میزدی بابت جابجایی . ولی هیچ ایمیل و پیامکی برای من و خیلی از مشتریانت ارسال نکردی . این رو خودت تو تماس تلفنی ضبط شده اقرار کردی .
فکر کن چند سال بعد حتی نتونی حساب باز کنی . باید به نام دوست دخترت حساب داشته باشی . زیبا نیست :->:d

m2n
September 17th, 2019, 22:40
سلام دوست عزیز.

09223981466
07132262659

- - - Updated - - -

سلام.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

و شما آقای راغب عزیز.

دیگه دوران شما تموم شده وقتی قائم شدی باید فکر رضایتم می کردی :d

- - - Updated - - -

زبون درآوردی می تونی بگی توی نماد چطوری داری التماس می کنی؟

downloaddl
September 17th, 2019, 23:04

- - - Updated - - -

من دارم التماستون می کنم ؟!
لطفا مدارکتون ضمیمه کنید.

- - - Updated - - -

آقای کوچک زاده

برای من هم مبلغی نیست . ولی وقتی با پررویی تمام من رو متهم به باج گیری می کنی . باج گیری رو رو در رو نشون میدم .
مبلغ 7 ماه سرویس نه مبلغ دیتایی که از بین رفته . البته ادعا میکنی من قرارداد رو تایید کردم . در صورتی که تو اسکرین شات هایی که تایید شده هیچ متنی تو سیستم سفارشات شما نبود :->
من نمیدونم کدوم تاییدیه رو میفرمایید .
طبق ایمیل هایی که از سیستم شما ارسال شده و سیستم های مانیتورینگ رو دامین اصلی مربوط به سرور ، آپتایم سرویس کذایی شما معلوم و مشخصه .
شما هرچقدر هم بخواهی آب رو گل آلود کنی راه به جایی نمیبری . در باره تمدید سرویس
با خیلی از دوستان و عزیزان قدیمی انجمن کار کردم و ازشون سرویس گرفتمو مشکلات وقتی برای کسی پیش میاد من عادتی ندارم مشکل جدید براش ایجاد کنم . اشتباهی که کردم فکر کردم بهتر هست دست رو گلوت نگذارم تا مشکلاتت حل بشه . نمیدونستم سرور رو دایورت کردی به تخمت و رفتی پی زید بازی .
اگر سرور اصلی رو میخواستی کنسل کنی باید به تمامی مشتریانت ایمیل میزدی بابت جابجایی . ولی هیچ ایمیل و پیامکی برای من و خیلی از مشتریانت ارسال نکردی . این رو خودت تو تماس تلفنی ضبط شده اقرار کردی .
فکر کن چند سال بعد حتی نتونی حساب باز کنی . باید به نام دوست دخترت حساب داشته باشی . زیبا نیست :->:d

حرف زدن با شما کاملا بی فایدس وقتی هیچ مدارکی ندارید که چی کار کردین
تمامی حسابای من فعال هست.
شما قوانبن قبول کردین و سرویس خریداری کردید
این که به من پیام میدین بعد پاک می کنید دقیقا چی هست ؟!

به من مگه نمیگین یا 7 ماه مبلغ سرویس پس بده یا دادسرا ؟!
من دادسرا انتخاب می کنم.

تمام.

m2n
September 18th, 2019, 13:30

- - - Updated - - -

شما گشاد تر از اونی هستین که اینجا نشون میدین :71: