PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی ایران (تست)

CodeSaz
December 1st, 2018, 14:51
باعرض سلام و وقت بخیر
نیازمند سرور مجازی ایران به جهت استفاده "گیمینگ" هستیم ، یقینن قدرت هر core سی پیو بسیار برامون مهم هست ، تا تعداد هسته های مجازی یا حتی اختصاصی ،
اشنایی با این حوزه دارم و کاملا درک می کنم به خاطر یک مشترک نمی تونید سرور رو به oversell بکشونید اما لازمه بگم که 6 ماهه داریم در همین حوزه ، و با کانفیگ گیم سرورمون کار میکردیم که یکهو صاحب سرور کلاهبردار دراومد و سرور من و خیلی های دیگه ازدست رفت .

منابع مور نیاز :
ram = 6GB
hdd = 60GB SSD
cpu = +4 core

متاسفانه از چندی از دوستان که در وب هاستینگ تالک مشغول هستند سرویس دریافت شد ، یکی شبکه اش packet loss داره و یکی cpu به اسم 6 core و هر کدام 6 گیگا هرتز ارائه میده اما فقط روی کاغذ این منابع به چشم میاد .

به همین دلیل ، مبلغ سرور رو می پردازم ، اما 48 ساعت گارانتی بازگشت کامل وجه ، بی هیچ قید و بند ، تضمین تمدید های بلند مدت به شرط کیفیت .

TeraServerCo
December 1st, 2018, 15:15
باعرض سلام و وقت بخیر
نیازمند سرور مجازی ایران به جهت استفاده "گیمینگ" هستیم ، یقینن قدرت هر core سی پیو بسیار برامون مهم هست ، تا تعداد هسته های مجازی یا حتی اختصاصی ،
اشنایی با این حوزه دارم و کاملا درک می کنم به خاطر یک مشترک نمی تونید سرور رو به oversell بکشونید اما لازمه بگم که 6 ماهه داریم در همین حوزه ، و با کانفیگ گیم سرورمون کار میکردیم که یکهو صاحب سرور کلاهبردار دراومد و سرور من و خیلی های دیگه ازدست رفت .

منابع مور نیاز :
ram = 6GB
hdd = 60GB SSD
cpu = +4 core

متاسفانه از چندی از دوستان که در وب هاستینگ تالک مشغول هستند سرویس دریافت شد ، یکی شبکه اش packet loss داره و یکی cpu به اسم 6 core و هر کدام 6 گیگا هرتز ارائه میده اما فقط روی کاغذ این منابع به چشم میاد .

به همین دلیل ، مبلغ سرور رو می پردازم ، اما 48 ساعت گارانتی بازگشت کامل وجه ، بی هیچ قید و بند ، تضمین تمدید های بلند مدت به شرط کیفیت .

سلام تمامی موارد میسر هست بجز نوع هارد که sata , sas موجود هست پردازنده اصلی dual e5 -2۶۴۰ هست ۱۶ کور می باشد موقعیت اسیاتک برج میلاد نیازی به اورسل نمی باشد هم مجازی ساز KVM هست منابع اختصاصی و هم زمانیکه هزینه منابع واقعی دریافت بشه منابع هم واقعی خواهد بود

امکان تست وجود دارد . ۶ سال سابقه فعالیت

www.TeraServer.ir

CodeSaz
December 1st, 2018, 15:21
سلام تمامی موارد میسر هست بجز نوع هارد که sata , sas موجود هست پردازنده اصلی dual e5 -2۶۴۰ هست ۱۶ کور می باشد موقعیت اسیاتک برج میلاد نیازی به اورسل نمی باشد هم مجازی ساز KVM هست منابع اختصاصی و هم زمانیکه هزینه منابع واقعی دریافت بشه منابع هم واقعی خواهد بود

امکان تست وجود دارد . ۶ سال سابقه فعالیت

www.TeraServer.ir (http://www.TeraServer.ir)
والله در تلگرام مزاحم شما شدیم ، فرمودید تست نیست ، بازگشت وجه هم فقط درصورت خرابی ، و پلنی هم که انتخاب کردم (CPU E5-2640 v2 6core 4500Mhz) فرمودید فقط 2 گیگا هرتز ارائه می دید ،
اگر غیر از اینه ، دستور بفرمایید خدمت برسم .

Amirhossein.M
December 1st, 2018, 15:23
باعرض سلام و وقت بخیر

منابع مور نیاز :
ram = 6GB
hdd = 60GB SSD
cpu = +4 core

سلام

بهترین افر موجود و بهترین شبکه موجود مخصوص گیم رو میتونم بهتون پیشنهاد بدم تست شده هست.
منتظرتون هستم...

ID:@Amirhossein_Maaref

CodeSaz
December 1st, 2018, 15:26
سلام

بهترین افر موجود و بهترین شبکه موجود مخصوص گیم رو میتونم بهتون پیشنهاد بدم تست شده هست.
منتظرتون هستم...

ID:@Amirhossein_Maaref
نماد اعتماد الکترونیک هم درنظر نگیریم ، وبسایت جزء حداقل هاست برای یک مجموعه ای که قصد ارائه خدمات سرور رو داره .

Amirhossein.M
December 1st, 2018, 15:27
نماد اعتماد الکترونیک هم درنظر نگیریم ، وبسایت جزء حداقل هاست برای یک مجموعه ای که قصد ارائه خدمات سرور رو داره .

سلام مجدد

میخواستم شماره تماس بدم تلفنی صحبت کنیم.
بهتون 10 روز تضمین بازگشت وجه میدیم
آسیاتک و پارس آنلاین امکان ارائه هست.
تضمین کیفیت میکنیم براتون.
امکان ارائه تست هم موجود هست

www.Khalijserver.com (http://www.Khalijserver.com)

- - - Updated - - -

سلام مجدد

میخواستم شماره تماس بدم تلفنی صحبت کنیم.
بهتون 10 روز تضمین بازگشت وجه میدیم
آسیاتک و پارس آنلاین امکان ارائه هست.
تضمین کیفیت میکنیم براتون.
امکان ارائه تست هم موجود هست

www.Khalijserver.com (http://www.Khalijserver.com)

بروز رسانی کردم براتون همین جا

TeraServerCo
December 1st, 2018, 16:01
والله در تلگرام مزاحم شما شدیم ، فرمودید تست نیست ، بازگشت وجه هم فقط درصورت خرابی ، و پلنی هم که انتخاب کردم (CPU E5-2640 v2 6core 4500Mhz) فرمودید فقط 2 گیگا هرتز ارائه می دید ،
اگر غیر از اینه ، دستور بفرمایید خدمت برسم .

لطفا مجدد پیام بدید بررسی کنیم که چه مکالمه ای صورت گرفته ما فکر میکنم اشتباه میکنید . قطعا اگر شخصی درخواستی موجه داشته باشه و همینطور سرویسی منطقی از همه نظر همکاری لازم صورت میگیره

پلان های پیش فرض سایت جزییات مشخص هست خارج از پلان ها قطعا هزینه متفاوت هست

company_hosting
December 1st, 2018, 18:43
سلام

از دیتاسنتر اسیاتک برج میلاد در شبکه مخصوص گیم قابل ارائه است

4 هسته
6 گیگ رم
60 گیگ هارد اس اس دی

اگر مقدار سی پی یو را بصورت اختصاصی نیاز داشته باشید

4 هسته برابر است با 7500 هرتز

ماهانه 300 هزارتومان

اگر سی پی یو رو بصورت اشتراکی بخواهید ماهانه 185 هزارتومان

ترافیک نامحدود

شبکه توان جلو گیری از +30 گیگ اتک را دارا میباشد

برای خرید به بخش فروش تیکت بزنید

با تشکر

TakCloud
December 1st, 2018, 20:40
باعرض سلام و وقت بخیر

منابع مور نیاز :
ram = 6GB
hdd = 60GB SSD
cpu = +4 core

باسلام
در صورت تمایل در تماس باشید دوست عزیز این امکان وجود دارد ابتدا تست در اختیارتان قرارداده شود اگر راضی بودید پرداخت فرمایید
باتشکر

RoobinaServer
December 1st, 2018, 22:11
باعرض سلام و وقت بخیر

منابع مور نیاز :
ram = 6GB
hdd = 60GB SSD
cpu = +4 core

با سلام

در سایت ثبت نام نمائید و تیکت جهت فعال کردن سرویس گارانتی 90 روز برگشت وجه بدون هیچ دلیلی به واحد فروش ارسال نمائید تا راهنمایی کنند.

سرور را تهیه نمائید و تا 90 روز میتوانید از گارانتی برگشت وجه کامل استفاده نمائید.

سرور گیم اینترانت رنج آیپی 10 : http://www.roobinaserver.ir/Vps.php?show=vps-unlimitedbw-unmeteredbw-iran

پیشنهاد میکنیم از منابع کم شروع نمائید و به تدریج در صورت نیاز ارتقا دهید چون سرویس های مذکور به صورت نیمه اختصاصی VDS هستند ممکن است منابعی که قبلا تهیه میکردید با حتی رم 2 گیگ ما برابری نماید.

سرویس دارای مانیتورینگ شبانه روزی میباشد و خدمت شما نیز پنل مانیتورینگ پیامکی و ایمیلی تقدیمی میگردد.

سرور نسل جدید سری E5-26xx میباشد و از سرورهای قدیمی و ریفر استفاده نشده است.

هاردهای پایه سری Enterprise 128mb cache و 256mb cache سری دیتاسنتر میباشند + امکان ارائه SSD دیتاسنتری میباشد.

باتشکر

negarnovin
December 1st, 2018, 23:34
باعرض سلام و وقت بخیر

منابع مور نیاز :
ram = 6GB
hdd = 60GB SSD
cpu = +4 core

سرور نیمه اختصاصی ایران (دیتاسنتر برج میلاد)

ترافیک (پهنای باند): کاملا نامحدود واقعی
رم: 6 گیگ

سی پی یو: 4 هسته

هارد: 60 گیگ SSD

پشتیبانی 24 ساعته

آپتایم 100% سرورها بدون قطعی

نصب سیستم عامل دلخواه شما به صورت کاملا رایگان
48 ساعت گارانتی بازگشت وجه!
تحویل تمامی سرویس ها به صورت آنی می باشد

با ماهیانه فقط 200 هزار تومان قابل ارائه می باشد

مشاهده تمامی پلن ها (https://negarnovin.com/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF/)

اگر آفر مورد نظر در لیست پلن ها نبود ، به شما آفر با تخفیف داده شده و

برای سفارش به ما تیکت (درخواست پشتیبانی) ارسال کنید تا فاکتور صادر گردد

ارسال تیکت پشتیبانی (https://negarnovin.com/client/submitticket.php)

novin-web
December 3rd, 2018, 00:00
سلام خدمت شما
بودجه شما چقدر هست؟
بهتر هست سرور اختصاصی تهیه کنید تا مشکلی نداشته باشید

CodeSaz
December 3rd, 2018, 02:23
لطفا مجدد پیام بدید بررسی کنیم که چه مکالمه ای صورت گرفته ما فکر میکنم اشتباه میکنید . قطعا اگر شخصی درخواستی موجه داشته باشه و همینطور سرویسی منطقی از همه نظر همکاری لازم صورت میگیره

پلان های پیش فرض سایت جزییات مشخص هست خارج از پلان ها قطعا هزینه متفاوت هست
بله متاسفانه با فرد دیگه ای مکاتبه می کردم و جالب بود که پلان های شمارو میفرستادم و تایید می کردن ، خدا بخیر بگذرونه ،
سرور دریافت گردید ، بسیار عالی ، سپاس از دیگر دوستان بابت ارسال پلان ها .