PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در خصوص مشکل پسورد در ssh

ColdWorld
December 1st, 2018, 02:22
سلام
دوستان یک سرور داریم که Cent os 7 روش نصب هست، داخل روت سرور به غیر از root یک کاربر داریم، که با پسورد قبلیش اصلا وارد نمیشه.
از sftp هم اصلا وصل نمیشه. دوستان راهکاری دارن چطوری این پسورد رو عوض کنیم یا ریستش کنیم؟

RoobinaServer
December 1st, 2018, 10:22
سلام
دوستان یک سرور داریم که Cent os 7 روش نصب هست، داخل روت سرور به غیر از root یک کاربر داریم، که با پسورد قبلیش اصلا وارد نمیشه.
از sftp هم اصلا وصل نمیشه. دوستان راهکاری دارن چطوری این پسورد رو عوض کنیم یا ریستش کنیم؟

با سلام

با نام کاربری root وارد سرور بشوید، با زدن دستور :

passwd USERNAME

میتوانید رمز نام کاربری مورد نظر را عوض نمائید.(به جای "USERNAME" نام کاربری مورد نظر را بزنید)

اگر به root هم دسترسی ندارید باید کلا رمز root را از حالت دیسک نجات یا سایر روش های موجود تعویض نمائید.

باتشکر

ColdWorld
December 1st, 2018, 16:05
با سلام

با نام کاربری root وارد سرور بشوید، با زدن دستور :

passwd USERNAME

میتوانید رمز نام کاربری مورد نظر را عوض نمائید.(به جای "USERNAME" نام کاربری مورد نظر را بزنید)

اگر به root هم دسترسی ندارید باید کلا رمز root را از حالت دیسک نجات یا سایر روش های موجود تعویض نمائید.

باتشکر
تشکر از شما
راستش اینکار انجام دادم، و پسورد یوزر نیم رو عوض کردم اما با پسورد ریست شده به هیچ عنوان وارد نمیشه.
سرور دایرکت ادمین و فایروال داره. پورت 2233 هست.پسورد درست وارد میشه اما ارور میده و وارد اون یوزر نیم نمیشه.

aryanweb
December 2nd, 2018, 18:00
خوب چه پیامی بهتون میده؟

ColdWorld
December 2nd, 2018, 22:33
خوب چه پیامی بهتون میده؟
ارور پسورد اشتباه

Access denied

RoobinaServer
December 2nd, 2018, 22:39
تشکر از شما
راستش اینکار انجام دادم، و پسورد یوزر نیم رو عوض کردم اما با پسورد ریست شده به هیچ عنوان وارد نمیشه.
سرور دایرکت ادمین و فایروال داره. پورت 2233 هست.پسورد درست وارد میشه اما ارور میده و وارد اون یوزر نیم نمیشه.

نام کاربری دایرکت ادمین است ؟ آخه عنوان ذکر کردید ssh

دایرکت ادمین اگر قرار هست با آن یوزر لاگین شود دیتابیس دایرکت ادمین را چک نمائید و دسترسی های یوزر را ببینید.

به مدیر سرورتان بفرمائید بررسی کنند سریعتر به نتیجه خواهید رسید، چون اگر مورد بالا هم مشکل شما را حل نکرد باید کلا سرور توسط یک شخص فنی بررسی شود.

ColdWorld
December 2nd, 2018, 22:47
نام کاربری دایرکت ادمین است ؟ آخه عنوان ذکر کردید ssh

دایرکت ادمین اگر قرار هست با آن یوزر لاگین شود دیتابیس دایرکت ادمین را چک نمائید و دسترسی های یوزر را ببینید.

به مدیر سرورتان بفرمائید بررسی کنند سریعتر به نتیجه خواهید رسید، چون اگر مورد بالا هم مشکل شما را حل نکرد باید کلا سرور توسط یک شخص فنی بررسی شود.

نه دوست عزیز این یک کاربر هست که تو ssh هست فقط. پسورد رو ریست کردم (دستی وارد کردم، کپی پیست هم کردم) ارور پسورد میده و وارد محیط ssh (با یوزر نیم کاربر) نمیشه.
مدیر سرور هم زیاد سر در نمیاره چی هست.