PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور mysql پس از ریستور کردن Backup

amirk
February 2nd, 2011, 01:38
سلام
دوستان من از دیتابیس فروم یک بک آپ تهیه کردم و به علت تغییر سرور فروم رو در سرور جدید نصب و راه اندازی کردم. بعد که دیتابیس رو ریستور کردم با ارور زیر مواجه شدم!

MyBB Internal Error

MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (42)
Error Message:
Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.

لطفا راهنمایی کنید چطور این مشکل رو برطرف کنم !؟

با تشکر

the_coder
February 2nd, 2011, 03:34
سلام
اول دیتابیس رو بسازید بعد وارد phpmyadmin بشید و دیتابیس رو انتخاب کنید و از منو بالا گزینه import رو بزنید و دیتابیس رو ایمپورت کنید

amirk
February 2nd, 2011, 09:49
سلام
دقیقا همین کارو کردم !

the_coder
February 2nd, 2011, 09:56
با یک دیتابیس دیگه امتحان کن تا معلوم شه مشکل از دیتابیس شماست یا مشکل از سرور هست

amirk
February 2nd, 2011, 10:10
منظورتون اینه که با یک دیتابیس جدید mybb رو از نو نصب کنم و از طریق phpmyadmin دیتابیس رو ریستور کنم !؟

برای مطمئن شدن از مشکل دار نبودن سرور من دیتابیس دیتالایف رو ریستور کردم بدون هیچ مشکلی انجام شد!

the_coder
February 2nd, 2011, 10:17
اگر میشه دیتابیستون رو برای من بفرستید تا چک کنم

amirk
February 2nd, 2011, 10:29
ارسال شد!

the_coder
February 2nd, 2011, 10:38
دیتابیس شما مشکلی نداره اطلاعات سایتتون رو ارسال کنید تا براتوم دیتابیس رو ایمپورت کنم

amirk
February 2nd, 2011, 11:23
پ.خ شد.

the_coder
February 2nd, 2011, 11:38
با موفقیت دیتابیس شما ایمپورت شد اطلاعات هم پ . خ شد :)
اما مشکل شما با دیتابیس نبود مشکل شما این بود که پوشه install رو پاک نکرده بودید علتیم که این error رو به شما میداد این بود که یک فایل به اسم lock توی پوشه اینستال شما وجود داشت
براتون مشکل رو حل کردم :)
موفق باشید