PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه با اسکایپ تماس بگیرم؟ درخواست راهنمایی

سیدرضا بازیار
November 27th, 2018, 19:46
سلام دوستان

من و دوستم میخوایم واسه همیشه با اسکایپ با هم تماس بگیریم و پیام ارسال کنیم (هر دو نفر ما در ایران هستیم)

در این زمینه نیاز به مشورت دارم

چطوری بدون استفاده از اینترنت تماس بگیریم؟
کجا باید هزینه تماس رو پرداخت کنیم؟

Reza G
November 28th, 2018, 08:47
سایت‌هایی هستند که می‌تونید حساب اسکایپ‌تون رو شارژ کنید (مثل اسکایپ ایران، اسکایپ کال و ...). از طریق دوستانی که خدمات پرداخت ارزی عرضه می‌کنند هم قابل شارژ هست.

ولی به نظرم قیمت‌هاش اصلاً صرفه نداره واسه ایران.

سیدرضا بازیار
November 28th, 2018, 13:50
سایت‌هایی هستند که می‌تونید حساب اسکایپ‌تون رو شارژ کنید (مثل اسکایپ ایران، اسکایپ کال و ...). از طریق دوستانی که خدمات پرداخت ارزی عرضه می‌کنند هم قابل شارژ هست.

ولی به نظرم قیمت‌هاش اصلاً صرفه نداره واسه ایران.

قیمت هاش رو دیدم بسیار گران هستند...

بجز اسکایپ، روش دیگه وجود داره؟

BazPardakht.Com
November 29th, 2018, 01:31
سلام دوستان

من و دوستم میخوایم واسه همیشه با اسکایپ با هم تماس بگیریم و پیام ارسال کنیم (هر دو نفر ما در ایران هستیم)

بدون اینترنت که امکان پذیر نیست
جالبه که میگید تو ایران هستید
خوب نیاز به شارژ کردنش نیست از طریق اکانش تماس بگیرید
ولی حتما باید به اینترنت وصل باشید

mo_mohit1
November 30th, 2018, 15:25
سلام دوستان

چ کاریه آخه. واتساپ بدون هیچ هزینه ای و بصورت رایگان و با کیفیت عالی صوت رو منتقل میکنه. توی تصویری هم نت سرعت خوب داشته باشی حرف نداره. چرا آخه اسکایپ!!!! نرم افزار های زیادی هستن که با اینترنت براحتی میتونید در ایران کار اسکایپ رو انجام بدین

سیدرضا بازیار
November 30th, 2018, 17:04
من به دنبال چیزی هستم که هزینه اون زیاد نباشه و بدون اینترنت هم بشه تماس گرفت. شنیده بودم که با اسکایپ میشه این کار رو کرد اما قیمتش بسیار زیاده