PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید ویزا کارت

Red.Mer
February 2nd, 2011, 00:53
سلام، من قصد خرید یه ویزا کارت دارم، میخوام باهاش سرور بخروم( از این جور کارا ) ، برا همین دنبال یه فروشنده مناسب میگردم که کارش درست باشه و قیمت مناسبی هم بده
می خوام قابل شارژ باشه
دوستانی که در این زمینه تجربه دارن لطفا راهنمایی کنند.
با تشکر:53:

s.w.a.t
February 2nd, 2011, 01:10
دوست عزیز مگه بقالی هست :d هست که ویزا کارت میخوایی؟
قرمز نوشتم که دقت کنی: هرکی اومد بهت گفت نمیدونم کپی پاسپورت بده و از این چیزا برات از آمریکا و انگلیس و اینا مستر یا ویزا میگرم دروغ میگه( از آذربایجان و اینجاها میشه فکر کنم) تنها کارتی که میتونن به شما بدن گیفت کارت مستر یا ویزا هست. که از اسمش معلومه چی هست. پس هواست باشه.
پ.ن : به کسی هم برنخوره گفتم بگم که پیشگیری بهتر از درمان هست.
موفق باشید

khudeman
February 2nd, 2011, 02:25
من چند بار از آقای گیو فر (http://www.epay.ir/) خریدم . راضی بودم ولی مقداری گران بود . دوستان دیگه هم اگه تجربه ای در موردش دارن بگن

Red.Mer
February 2nd, 2011, 12:23
دوستان نظرتون در مورد سایت زیر چیه؟
خدمات کارتهای اعتباری - elivecard.com | Home (http://elivecard.com/p)

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

دوست عزیز مگه بقالی هست :d هست که ویزا کارت میخوایی؟
قرمز نوشتم که دقت کنی: هرکی اومد بهت گفت نمیدونم کپی پاسپورت بده و از این چیزا برات از آمریکا و انگلیس و اینا مستر یا ویزا میگرم دروغ میگه( از آذربایجان و اینجاها میشه فکر کنم) تنها کارتی که میتونن به شما بدن گیفت کارت مستر یا ویزا هست. که از اسمش معلومه چی هست. پس هواست باشه.
پ.ن : به کسی هم برنخوره گفتم بگم که پیشگیری بهتر از درمان هست.
موفق باشید

شما میگید من چیکار کنم؟
حتما خودم باید پرداخت کنم.

patteerr
February 2nd, 2011, 12:34
حسین جان بهتره از این سایت استفاده کنی . تنها 3هزار تومن هزینه پرداخت میگیره برای خودش . و برای خریدهای بلای 50دلار هر دلار 1300تومن و زیر 50دلار 1700تومن که این یک قیمت جهانیه و اگه خودت هم بخری از تو هم این مبلغ کسر میشه . بهتر از اینه که خودت ویزا کارت بگیری پول اضافه خرج کنی . با 3هزار تومن میتونی راحت و آسوده کارتو راه بندازی .

خرید فروش ایگولد و کارت اعتباری >> www. e p a y .ir . . . . . . . . . . (http://www.epay.ir)

صرفا جهت اطلاع بود.

khudeman
February 2nd, 2011, 12:38
منهم همین را معرفی کرده بودم. ولی قیمت هاش کمتر از اونی هست که شما نوشتین .

kavir
February 2nd, 2011, 12:41
اين سايت هم مناسب هست ولي هنوز من ازش خريد نكردم فعلا در موردش اطلاعات كسب كنم بعدش خريد كنم
PaymentIran.com :: ویزا کارت :: کارت اعتباری (http://www.paymentiran.com/)

patteerr
February 2nd, 2011, 12:50
منهم همین را معرفی کرده بودم. ولی قیمت هاش کمتر از اونی هست که شما نوشتین .

والا من از روی ایمیلی که اونا به من زده بودند قیمتها رو گفتم . معذرت میخوام اگه زیادتر گفتم .

itjavani
February 2nd, 2011, 13:11
Epay.ir تایید میشه کارشون!

paymentiran.com جناب آقای محمدی! اصلا به دردتون نمیخوره! eagle cashe freedom مستر کارت میدن! که هم هزینه شارژتون بالاست... هم کارمزد بالایی میگیرند هم اینکه باید شارژ رو از طریق بانک های حتما انگلستانی به صورت حواله انجام بدید و به صورت مستقیم کارتتون شارژ نمیشه!

حتما از جایی که میخرید تحقیق کنید و حواستون باشه! گول قیمت های پایین هم نخورید !!

s.w.a.t
February 2nd, 2011, 14:18
باسلام اگه بحث پرداخت باشه ما هم میتونیم براتون پرداخت کنیم. با کمتر از هزینه هایی مثل

50دلار هر دلار 1300تومن و زیر 50دلار 1700تومن
بدون کار مزد و غیره. درصورت نیاز هم میتونید با پ.خ در یا آی دی یاهو بنده در ارتباط باشید.

Red.Mer
February 2nd, 2011, 14:21
باسلام اگه بحث پرداخت باشه ما هم میتونیم براتون پرداخت کنیم.

بدون کار مزد و غیره. درصورت نیاز هم میتونید با پ.خ در یا آی دی یاهو بنده در ارتباط باشید.

نه، خودم میخوا پرداخت کنم، وگرنه با سایت Nilopar همکاری خوبی داشتیم.

s.w.a.t
February 2nd, 2011, 14:24
نه، خودم میخوا پرداخت کنم، وگرنه با سایت Nilopar همکاری خوبی داشتیم.
اون بحثش جداست. باید یا حساب پی پال داشته باشید(بعد از یک مدت بسته میشه(دیر و زود داره ولی بالاخره بسته میشه)) یا ویزا و مستر که با شرایط فعلی شما جور در نمیاد.

موفق باشید

hostgozar
February 2nd, 2011, 14:36
www.wmtransfer.ir
از طریق این شرکت می تونی با ارسال کپی شناسنامه مستر کارت یا ویزا کارت بخری و کارت هم میاد در خونتون،یه سایت معتبر و با تجربه هستن.قیمتاشونم مناسبه.

Red.Mer
February 2nd, 2011, 14:46
www.wmtransfer.ir
از طریق این شرکت می تونی با ارسال کپی شناسنامه مستر کارت یا ویزا کارت بخری و کارت هم میاد در خونتون،یه سایت معتبر و با تجربه هستن.قیمتاشونم مناسبه.

شما خودتون از ایشون ویزا گرفتید؟
یا فقط میخواستید معرفی کنید؟
کارت مجازی کاره من رو راه میندازه؟

s.w.a.t
February 2nd, 2011, 14:47
....
باسلام
کار شما اگر تو کار هاستینگ و سرور هستید بعضی از دیتاسنترها اگه باکارت مستقیم پرداخت کنید کپی کارت رو هم میخوان.
موفق باشید

hostgozar
February 2nd, 2011, 14:59
شما خودتون از ایشون ویزا گرفتید؟
یا فقط میخواستید معرفی کنید؟

من واسه فروش دلارهام در فارکس با این شرکت کار می کنم ولی پارسال یکی از دوستام گرفت یه ویزا کرت از همین شرکت.
من فقط جهت اطلاع و کمک به شما گفتم

KARAMPOR
March 10th, 2012, 13:48
با سلام .من یه سوال دارم در رابطه با ویزا کارت و یا مستر کارت ؟ اینکه آیا این کارتها در گوگل یا یاهو کاربردی دارند یا نه ؟