PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست اشتراکی مخصوص وردپرس داخلی کدام شرکت را پیشنهاد میکنید

Mohamadalirokh
November 26th, 2018, 19:41
باسلام وقت بخیر خدمت دوستان عزیز هاست اشتراکی وردپرس چه شرکتی را معرفی می کنید؟؟ ضمنا جهت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی معمولا چقدر فضا خریداری بشه بهتره ؟؟
میگن اگر هاست داخلی باشه سرعت بالاتر میره این مطلب را تایید میکنید !! لطفا من را راهنمایی فرمایید
ممنون وسپاس از شما

taghikhani
November 26th, 2018, 19:49
سلام
در صورتی که سایت شما داخل ایران باشد سرعت بارگذاری بهتری برای کاربران داخل ایران خواهدداشت.
شرکتهای زیادی خدمات هاست ارائه می دهند ولی فاکتورهایی که برای شما مهم است هارد ssd و سیستم عامل کلودلینوکس و وب سرور لایت اسپید است.
برای فضا بستگی به میزان محصولات و عکسهای آن دارد. ولی در شروع کار احتمالا حداقل یک گیگابایت را نیاز دارید.

rasam host
November 27th, 2018, 10:53
باسلام وقت بخیر خدمت دوستان عزیز هاست اشتراکی وردپرس چه شرکتی را معرفی می کنید؟؟ ضمنا جهت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی معمولا چقدر فضا خریداری بشه بهتره ؟؟
میگن اگر هاست داخلی باشه سرعت بالاتر میره این مطلب را تایید میکنید !! لطفا من را راهنمایی فرمایید
ممنون وسپاس از شما
در این انجمن همه فروشنده هستند
میزان فضای نرمال 1 گیگابایت می باشد
اگر هاست درون ایران باشد سرعت لود بسیار خوب برای کاربران درون ایران وجود دارد و پرنوسان برای بازدید کننده خارج از ایران که باید ببینید اولویت شما با کدام هاست

hoka
November 27th, 2018, 11:10
ممنون وسپاس از شما

با اینکه خیلی ها میگن ایران بهتر هست اصلا پیشنهاد نمیکنم بهتون . شاید هزینه بهتر باشه ولی از نظر آپتایم سئو سرعت لود ( به خاطر تجهیزات و سرور های قدیمی ) و ... اصلا پیشنهاد نمیشه از ایران هاست تهیه کنید