PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره گرفتن پروژه های خارجی و فریلنسری

amirjalili72
November 25th, 2018, 18:58
سلام دوستان

علاقه دارم که به بتونم پروژه های خارجی بگیرم و به دلار بتونم کسب درامد کنم

سایت های فریلنسری خارجی رو دیدم ، از بین عزیزان کسی هست که تجربه این کار رو داشته باشه و بتونه راهنمایی کنه چیکار باید کنم ؟

لاراول مسلط هستم و طراحی ui هم مسلط هستم.

ممنون

taghikhani
November 25th, 2018, 19:19
سلام دوستان

سایت های فریلنسری خارجی رو دیدم ، از بین عزیزان کسی هست که تجربه این کار رو داشته باشه و بتونه راهنمایی کنه چیکار باید کنم ؟

ممنون

سلام
بهترین جا freelancer.com هست که نیاز به مدارک خارجی دارید. اگر بتونید پاسپورت و مشخصات فیک مربوط به یک کشور دیگه پیدا کنید میتونید این کارو انجام بدید. ایران تحریمه

mysqli
November 26th, 2018, 11:22
سلام دوستان

ممنون

سلام
برای دورکاری بهترین سایت
freelancer.com هست که دوستمون به شما گفتن منتهی حتما اکانت درست تهیه کنین یعنی یا کسیو خارج از کشور دارین با مشخصاتش وریفای کنین وگرنه فیک به هیچ عنوان اقدام نکنین
برای ui یا فروش سورسی که با php فریم ورک لاراول نوشتید http://codecanyon.net هست که من تو این هم کار کردم
هر دو تا برای اینکه براتون مشکل پیش نیاد یه vps ویندوزی از همین انجمن تهیه کنین اکانت هم حتما وریفای شده و درست بگیرین نه فیک که یه وقتی یوزر شما لیمیت شده به مشکل نخورین
پولش هم تو ایران دلال فراوونه برای اینکه تبدیلش کنین به ریال
موفق باشی