PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش فیلم به صورت اینترنتی(سوال)

AHF-victory
November 22nd, 2018, 02:10
سلام.دوستان من بازی ps4 و یک سری لوازم جانبی موبایل اینترنتی میفروشم بیشتر هم داخل شهر خودمان هست،حالا میخوام ببینم اگر فیلم و موزیک بیشتر هم فیلم اضافه کنم برای فروش مشکلی پیش نمیاد؟
فروش کارت به کارت هست و درگاه هم واسط دارم
کسی تجربه فروش فیلم داشته؟
فیلم خارجی زبان اصلی-دوبله وزیرنویس

AHF-victory
November 25th, 2018, 22:44
بالاباش.......

peymanbandi
November 25th, 2018, 23:18
سلام. همیشه موضوع *****ینگ وجود دارد. پیشنهاد میکنم اگر میخواهید اینکار را بکنید فقط ساختار شکنی نکنید و یا کپی رایت فیلم های ایرانی را رعایت کنید.
بسیاری از وب سایت ها هم اکنون در اینترنت مشغول بکار هستند.

AHF-victory
November 25th, 2018, 23:45
سلام. همیشه موضوع *****ینگ وجود دارد. پیشنهاد میکنم اگر میخواهید اینکار را بکنید فقط ساختار شکنی نکنید و یا کپی رایت فیلم های ایرانی را رعایت کنید.
بسیاری از وب سایت ها هم اکنون در اینترنت مشغول بکار هستند.

ممنون ایرانی کلا نمیخوام بزارم فقط خارجی ها(دانلود کنم بفروشم)

ghermezpoosh
November 27th, 2018, 13:11
سلام.دوستان من بازی ps4 و یک سری لوازم جانبی موبایل اینترنتی میفروشم بیشتر هم داخل شهر خودمان هست،حالا میخوام ببینم اگر فیلم و موزیک بیشتر هم فیلم اضافه کنم برای فروش مشکلی پیش نمیاد؟
فروش کارت به کارت هست و درگاه هم واسط دارم
کسی تجربه فروش فیلم داشته؟
فیلم خارجی زبان اصلی-دوبله وزیرنویس

درود

از چندسال پیش چندهزارتا فیلم همه با کیفیت 720p Bluray حدود ۱ گیگ حجم با زیرنویس های هماهنگ که خیلی هاشو دستی تنظیم کرده بودمو کالکشنش هیچ جا پیدا نمیشد رو خیلی راحت شیفت دیلیت کردم.
اینکه بخوای دانلود کنی بفروشی کسی نمیخره. فیلم های خارجی طرف مفتی دانلود میکنه. به جاش میتونی سایت دانلود بزنی هم خارجی و هم ایرانی قرار بدی و اشتراک سایت بفروشی. ایرانی هارو تو سایت میفروشی. داستان *****ینگو ...این مسایلش اذیت میکنه.
بنظرم بجاش سایت دانلود رام گوشی بزن Pay per download پرداخت به ازای دانلود. هر رام ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ بزن. خوب تبلیغ کنی میخرن. مشکل *****ینگم نداره. تو همون سایت میتونی بازی ps4 و پکیج های مختلفم بفروشی.