PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل لیمیت شدن سرعت پورت بر روی سرور لینوکس

alirezakaj
November 21st, 2018, 23:56
سلام دوستان
بنده در سایت speedtest.net وقتی تست میگیرم روی ویندوز سرور 800 مگابایت اپلود میده اما وقتی همون تست رو روی یک سرور لینوکس میزنم سرعت رو 300 مگابایت میزنه

دلیل این باگ چیه ؟ و راه حل چیست که بشه کامل پورت رو شیر کرد

این مشکل رو تقریبا بر روی همه سرور های لینوکس میبینم

rasam host
November 22nd, 2018, 08:24
سایت speedtest.net برای هر دو سرور از یک لوکیشن تست میزند؟
آیا هر دو سرور ویندوز و لینوکس در یک لوکیشن هست؟

alirezakaj
November 22nd, 2018, 11:19
سایت speedtest.net برای هر دو سرور از یک لوکیشن تست میزند؟
آیا هر دو سرور ویندوز و لینوکس در یک لوکیشن هست؟

بله لوکیشن رایتل روی لینوکس 350 میده اسپید بعد روی ویندوز تست زدم رایتل بهم 800 میده

پورت سرور قطعا همونه یکسانه

این مشکل توی اکثر لینوکس سرور ها هست تعجب میکنم کسی پیدا نکرده یا توجه نکرده بهش

alirezakaj
November 23rd, 2018, 11:53
واقعا کسی بلد نیست ؟

یک نگاهی به سرور های لینوکسی که خودتون میسازید بندازید میبینید همه پورت ها زیر 200 مگابایت نشونتون میده

taghikhani
November 23rd, 2018, 12:00
واقعا کسی بلد نیست ؟

یک نگاهی به سرور های لینوکسی که خودتون میسازید بندازید میبینید همه پورت ها زیر 200 مگابایت نشونتون میده

سلام
نوع کارت شبکه هردو سرور یکیه؟

alirezakaj
November 23rd, 2018, 12:11
سلام
نوع کارت شبکه هردو سرور یکیه؟
فیزیکی؟ بله . خیلی عجیبه من رو ویندوز سرور مجازی سازی که میکنم پورت کامل هست اما وقتی مجازی سازی بر روی لینوکس انجام میشه پورت 200 مگابایت اینا نشونم میده و در عمل هم همین مقدار هست

دیشب یک سرور لینوکس از دیجیتال اوشن تست کردم اونجا مشکلی برای پورت نبود . حتما ایراد از کانفیگ هست نمیدونم والا . من از 2 هاستینگ ایرانی سرور لینوکس دارم هر دوتاش همین مسئله سرعت بسیار پایین پورت هست توشون از 2 دیتاسنتر ایرانی متفاوت هم هستن

taghikhani
November 23rd, 2018, 12:38
فیزیکی؟ بله . خیلی عجیبه من رو ویندوز سرور مجازی سازی که میکنم پورت کامل هست اما وقتی مجازی سازی بر روی لینوکس انجام میشه پورت 200 مگابایت اینا نشونم میده و در عمل هم همین مقدار هست

دیشب یک سرور لینوکس از دیجیتال اوشن تست کردم اونجا مشکلی برای پورت نبود . حتما ایراد از کانفیگ هست نمیدونم والا . من از 2 هاستینگ ایرانی سرور لینوکس دارم هر دوتاش همین مسئله سرعت بسیار پایین پورت هست توشون از 2 دیتاسنتر ایرانی متفاوت هم هستن

احتمالا موضوع مربوط به مجازی ساز میشه. نوع کارت شبکه توی سرور مجازی متفاوته. احتمالا کارتی که روی لینوکسشون میذارن فرق داره

alirezakaj
November 23rd, 2018, 14:41
احتمالا موضوع مربوط به مجازی ساز میشه. نوع کارت شبکه توی سرور مجازی متفاوته. احتمالا کارتی که روی لینوکسشون میذارن فرق داره

به صورت typical خود vm انتخاب میکنه آخه با کارت شبکه اون ویندوزه وقتی رو لینوکس میزاری اینترنت نمیگیره

taghikhani
November 23rd, 2018, 14:42
به صورت typical خود vm انتخاب میکنه آخه با کارت شبکه اون ویندوزه وقتی رو لینوکس میزاری اینترنت نمیگیره

بله تنظیماتشون متفاوته. شما نوع کارت شبکه flexible رو هم تست کنید روی لینوکس