PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسدود شدن هاست سایت به دستور قضایی

yossef
November 21st, 2018, 14:27
سلام
یک سایت خبرخوان دارم که اون سایتهایی که اجازه بازنشر با ذکر منبع رو داده برای این استفاده کرده بودم.
امروز از طرف هاستینگ پیام مسدود سازی هاست اومد.
پیگیر که شدم گفتن که از دیتاسنتر نامه زدن که به دستور قضایی دامنه منو مسدود کنن.
سایت تو ساماندهی هم ثبت بود ولی در پنل تذکر هم پیامی نیومده بود.
میخواستم بدونم برای من مشکلی پیش میاد؟ چیکار کنم؟
خواهش میکنم کسی تجربه ای داره بیان کنه. واقعا استرس شدید گرفتم.
با سپاس از شما

.K.H.A.
November 21st, 2018, 14:30
دستور قضایی منظورشون احتمالا همون اینترنت دات آی آر هست
نگرانم نباشید بستن دیگه هاست خارج بگیرین ادامه بدین.

yossef
November 21st, 2018, 14:36
دستور قضایی منظورشون احتمالا همون اینترنت دات آی آر هست
نگرانم نباشید بستن دیگه هاست خارج بگیرین ادامه بدین.

خدا از دهنتون بشنوه. کاش همینی باشه که میگید.

BazPardakht.Com
November 21st, 2018, 14:57
نه اقا نکن این کار رو
یه هاست خارج بگیر و ادامه کار بده چیه 8-|
شما مشکلتون چیز دیگه است
آیا مطالب رو توی خبر خوان درج میشد٫ منبع خبرها به همراه لینک زیر خبرها درج میشده؟
احتمال میدم یه خبر سیاسی یا چنین مواردی خبرخوانت ثبت شده باشه و کل سایتت رو بدن زیر سوال
در هر صورت جابه جایی و بالا آوردن سایت برات دردسر ساز میشه به علت اینکه تمام مدارک شما در ساماندهی ثبته و باید پیگیر باشی که مشکل از کجا بوده
داخل سایت اینترنت دات آی آر بخش هست برای رفع ***** اونجا پیام بزار ببین مشکل چیه
والی جابه جایی برات جز مشکل سازی چیزی دیگه ای نداره

NetworkFA
November 21st, 2018, 15:02
وقتی روی هاست ایران باشید نمیتونن ***** کنن بخاطر همین ایمیل میزنن به هاستینگ که شمارو مسدود کنه
ولی وقتی که روی هاست خارج باشید راحت ***** میکنن دامین رو

hamra
November 21st, 2018, 15:13
اگر روی هاست ایران باشه سایتتون دیگه چیلتر نمیشه برای ای پی های داخلی .
اما جدیدا اگر چیلتر بشید و سایتتون روی هاست ایرانی باشه توسط آی پی های خارجی دیگه بالا نمیاد سایتتون از چیلتر باشید.
محدود میشه سایتتون به ای پی های داخلی .
این کاری هست که جدیدن ******** رینگ انجام میده!

.K.H.A.
November 21st, 2018, 16:39
نه اقا نکن این کار رو
شما مشکلتون چیز دیگه است
آیا مطالب رو توی خبر خوان درج میشد٫ منبع خبرها به همراه لینک زیر خبرها درج میشده؟
احتمال میدم یه خبر سیاسی یا چنین مواردی خبرخوانت ثبت شده باشه و کل سایتت رو بدن زیر سوال
در هر صورت جابه جایی و بالا آوردن سایت برات دردسر ساز میشه به علت اینکه تمام مدارک شما در ساماندهی ثبته و باید پیگیر باشی که مشکل از کجا بوده
داخل سایت اینترنت دات آی آر بخش هست برای رفع ***** اونجا پیام بزار ببین مشکل چیه

شما مثل اینکه خبر نداری چی به چیه کلا!
معمولا اونایی که ف+ی+ل+ت+رینگ به هاست دستور مسدود سازی میده همچین نوشته ای میزنن دوستان گفتن بخاطر ف+ی+ل+ت+ر نشدن هاست ایران!

yossef
November 21st, 2018, 17:06
نه اقا نکن این کار رو
شما مشکلتون چیز دیگه است

خبر کامل و انتها با لینک همون مطلب از سایت منبع گذاشته میشد که روش کلیک میشد میرفت سایت منبع به همون مطلب

- - - Updated - - -

تو سایت *****ینگ در بخش رفع *****ینگ دامنه رو میزنم. پیام میده ***** نیست!
تارنمای مورد نظر شما ***** نمی باشد ممکن است مدیر تارنما فعالیت سایت خود را متوقف و یا از ارائه خدمات خود به شما امتناء نموده باشد

BazPardakht.Com
November 21st, 2018, 17:16
شما مثل اینکه خبر نداری چی به چیه کلا!
معمولا اونایی که ف+ی+ل+ت+رینگ به هاست دستور مسدود سازی میده همچین نوشته ای میزنن دوستان گفتن بخاطر ف+ی+ل+ت+ر نشدن هاست ایران!

مثل اینکه شما در جریان نیستید
دیگه چیزی به اسم اینکه رو هاست داخل *****ینگ نداریم تموم شد
از زیر ساخت جوری می بندنت که از خارج ایران دیکه به هیچی دسترسی نداری

hoka
November 21st, 2018, 18:10

چطوری با اطمینان میگید نیست ؟ هست من خیلی وقته دارم استفاده میکنم روی تمام آی پی ها هم باز هست . البته از خارج دسترسی بسته هست ولی داخل بی مشکله برای همین cdn گذاشتم

Jime
November 21st, 2018, 19:07
دوست عزیز مشکلی برای شما پیش نمیاد
*****ینگ مثلا زرنگ شده به جای اینکه دامنه ***** کنه و شما دامنه جدید بزنی به هاستینگ هایی که ip هاشون رو ثبت کردن دستور مسدود سازی ارسال میکنه
به نظرم هاستینگ ها نباید ip هاشون رو ثبت کنند

.K.H.A.
November 22nd, 2018, 15:22

بیاین من بهتون هاستی بدم که 🐘 تر نشه :d

gdfire
November 22nd, 2018, 18:01
چطوری با اطمینان میگید نیست ؟ هست من خیلی وقته دارم استفاده میکنم روی تمام آی پی ها هم باز هست . البته از خارج دسترسی بسته هست ولی داخل بی مشکله برای همین cdn گذاشتم
زیاد این یوزرو جدیش نگیر (:|

BazPardakht.Com
November 23rd, 2018, 04:51
زیاد این یوزرو جدیش نگیر (:|

شمارو جدی بگیرن :71::71::71:

OMIDTU5
November 23rd, 2018, 13:00
سلام
یک سایت خبرخوان دارم که اون سایتهایی که اجازه بازنشر با ذکر منبع رو داده برای این استفاده کرده بودم.
امروز از طرف هاستینگ پیام مسدود سازی هاست اومد.
پیگیر که شدم گفتن که از دیتاسنتر نامه زدن که به دستور قضایی دامنه منو مسدود کنن.
سایت تو ساماندهی هم ثبت بود ولی در پنل تذکر هم پیامی نیومده بود.
میخواستم بدونم برای من مشکلی پیش میاد؟ چیکار کنم؟
خواهش میکنم کسی تجربه ای داره بیان کنه. واقعا استرس شدید گرفتم.
با سپاس از شما

مشکلی برات پیش نمیاد و قضیه با همون تذکر تموم شده
قبلا من روی یه هاست ایرانی بودم که اکانت رو به دلیل همین تذکر ساسپند کردن و بکاپ رو بهم دادن منتقل کردم سرور خارج کشور و مشکلی ام از لحاظ قضایی برام پیش نیومده

bepad
November 23rd, 2018, 13:21
سلام

کمیته *****ینگ به هاستینگ ها نامه میزنه سپس اگر فقط یک لینک مشکل داشته باسه اونو ذکر میکنه اگر هم کل سایت خب ادرس کامل سایت رو اعلام میکنه سپس به هاستینگ اعلام میکنه صرفا سایت رو مسدود کنه و ایمیل باز باشه که شما از ایمیل سایت ایمیل بدید به *****ینگ و مشکل رو بررسی و حل کنید بعد از حل مشکل کمیته مجدد به هاستینگ نامه رفع مسدودی میزنه

این روال طبیعی و ما ماهانه درخواست های زیادی به همین صورت انجام میدهیم.

اما چون در سی پنل و دایرکت ادمین و... امکانی نیست فقط سایت مسدود بشه ایمیل بیاد شما دامنه رو روی یه هاست دیگه بیار بالا بدون محتوا فقط ایمیل بساز ایمیل بزن چند روزه حل میشه و ....

صمنا نامه ارسالی به هاستینگ شماره نامه داره اونو از هاستینگ بگیرید ایمیل بدید پیگیری نامه شماره فلان...

توضیحات فوق ففط برای زمانی نامه از کمیته ***** باشه از شرکت هاستینگ این رو سوال کنید

شاد باشید