PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : xlhost دلار رو چند مگه میزنه؟

starting
November 21st, 2018, 06:07
آقا اتفاقی رفتم سایت آقای خرازی روی دامنه ملی با تعجب دیدم ابر سرورهاش قیمتش اندازه قیمت ریالی که ما بابت سرور مارکت هتزنر سری 1650 پرداخت میکنیم هست
فکر میکنم دلار هنوز به نرخ جهانگیری حساب میکنه
کیفیت سرورهاش اگر خوبه بکنیم از این هتزنر و کوچ کنیم و هی در گیر قیمت یورو و پرداخت کننده و... نباشیم دیگه؟

mohsen1771
November 21st, 2018, 07:45
سلام. ساده نباش!

taghikhani
November 21st, 2018, 10:27
سلام
اگر به شما تضمین دادن که برای همیشه دلار رو نرخ دولتی حساب میکنن حتما این کارو بکنید به ما هم بگید بیایم یه رک بگیریم. چون خیلی مناسب میفته.
ولی اگر امروز ده تا سرور گرفتید و فردا تصمیم گرفتند دلار رو نرخ آزاد حساب کنن که میشه حداقل 4 برابر قیمت اونوقت باید چیکار کرد؟ چون این دیتاسنتر قیمتهاش اگر دلاری حساب بشه اصلا ارزون نیست

tikweb.ir
November 21st, 2018, 12:28
نوشتند که :

قیمت های سرور ها به نرخ دلار بانک مرکزی می باشد و همواره میتوانید نرخ دقیق را از این لینک دریافت کنید :
http://www.cbi.ir/ExRates/rates_fa.aspx

نسبت به مشخصات و سخت افزاری که میدن همچینم مناسب نیست قیمتاشون
مخصوصا سری ssd شون که کلا قابل بحث نیست

m2n
November 21st, 2018, 14:26
حساب کتاب کنیم از سرور های هتزنر هم گرون در میاد حتی با دلار 4200 تاره سرعت دسترسی هم ...

Ashkankamangar.ir
November 21st, 2018, 17:04
ایکس ال هاست واقعا عالی هست
پشتیبانی عالی
یادمه 5 سال پیش یه مشکلی داشتم که پشتیبان برای رفعش 35 دلار خواست من گفتم ندارم و رایگان اکی کردند
پول سرور نتونید بدید به جناب خرازی ها بگید وقت میده بهتون
فقط سرور های شامل تخفیف قدیمی هستند سرور های جدید همه قیمت دلار روز باید بدید

بعد ایشون عادت دارند با هر کی هر قیمتی بزنند تا آخرش همونه
من 9 سال پیش یه سرور با دلار 2400 گرفته بودم تا همین 2 سال پیش همون 2400 میزد برام
که البته من نقل کردم روی هتزنر
دلیل هم فقط دیداس بود
خیلی حساس هستند روی دیداس و ابیوز
قشنگ آیپی رو نال روت میکنند

ourweb
November 21st, 2018, 20:34
سلام بهترین خدمات رو دارن بعضی ها هم به خودشون نمی بینن بیان به این دیتاسنتر سرویس بدن بنده چندین سال دارم از خدماتشون استفاده میکنم هیچ مشکلی نخوردم تا الان