PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با دور جدید تحریم اینترنتی آمریکا آماده شوید : تحریم v.p.n

Raymvnd
November 18th, 2018, 01:26
درود...

خبری در روزنامه های کشور منتشر شده که آمریکا آی پی v.p.n ها مسدود می کند که باعث از کار افتادگی v.p.nشود...
حتی شرکت ها و برنامه نویس ها این مورد رو تایید می کنند!
درستی خبر رو نمی دونم ...
دوستانی که خبر دارن اعلام کنن...

m2n
November 18th, 2018, 01:33
مگر v.p.n فقط مختص ایرانه غیر فعال بشه و نتونیم بریم توی همه کشورها v.p.n وجود داره و استفاده میشه

vahab00
November 18th, 2018, 01:36
خدایی من موندم این رسانه ها مردم رو چی فرض میکنن ؟ 8-|

Raymvnd
November 18th, 2018, 01:36
مگر v.p.n فقط مختص ایرانه غیر فعال بشه و نتونیم بریم توی همه کشورها v.p.n وجود داره و استفاده میشه
خودم می دونم همه کشورها *** دارن...
ولی یادم بیاد قانونی تصویب شده که با *** نمی توانید در سایت های مهم ثبت نام کنید...مثلا صرافی های ارز دیجیتال...
حتی چند روزی وضعیف وی پی ان خراب شده که با ای پی هر کشوری وصل میشی به سختی می توانید صفحه وب بالا بیارید...

m2n
November 18th, 2018, 01:44
خودم می دونم همه کشورها *** دارن...
ولی یادم بیاد قانونی تصویب شده که با *** نمی توانید در سایت های مهم ثبت نام کنید...مثلا صرافی های ارز دیجیتال...
حتی چند روزی وضعیف وی پی ان خراب شده که با ای پی هر کشوری وصل میشی به سختی می توانید صفحه وب بالا بیارید...

برای ثبت نام سایت های مهم و صرافی ها از اولش به v.p.n حساس بودن و این احتمال وجود داره چون ای پی اشتراکی هست تخلفی صورت بگیره امکان پیگیری نباشه (طرف خارجی).
وضعیت وی پی ان از سمت ایران و شبکه زیر ساخت (پورت ها) خراب شد نه توسط کشور آمریکا.

Raymvnd
November 18th, 2018, 01:58
برای ثبت نام سایت های مهم و صرافی ها از اولش به v.p.n حساس بودن و این احتمال وجود داره چون ای پی اشتراکی هست تخلفی صورت بگیره امکان پیگیری نباشه (طرف خارجی).
وضعیت وی پی ان از سمت ایران و شبکه زیر ساخت (پورت ها) خراب شد نه توسط کشور آمریکا.
این دیگه خودم نمی دونم...
ولی خودم به وی پی ان اعتماد ندارم...
تنها راهی واسه ما مونده استفاده از وی پی اس در دور زدن تحریم ها هستش...

باید منتظر جواب اونا بود واقعا این اتفاق می افته یا نه..

HNet
November 18th, 2018, 11:47
اگر این توانایی وجود داشت، چیزی به اسم دارک وب و مرورگر تور نداشتیم.

tikweb.ir
November 18th, 2018, 14:09
امریکا v p n رو برای ایران مسدود کنه ؟ 8-}
بسی خنده دار

مگه یک شرکت دو شرکت یا ده تا v p n داریم توی دنیا که بخواد اینطور بشه؟
اصلا برفرض محال هم اگر همه v p n های رایگان دنیا ایران رو مسدود کنند خود ایرانیا دست به کار میشن *** میسازن میفروشن

البته مگر اینکه منظورشون از امریکا فی ل ترینگ خودمون باشه که از اینکارا ازش بعید نیست...