PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه پیگیری کلاهبرداری

pori20
November 17th, 2018, 00:24
سلام دوستان
از سایتی سرویسی سفارش دادم اما فهمیدم کلاهبردار هست. مدارک رو کامل موجود دارم
مبلغ کلاهبرداری شده 40 تومان بود.
به نظر شما ارزش باز کردن پرونده در دادسرای جرائم رایانه‌ای را دارد؟
کسایی که مراجعه کردند آیا نتیجه گرفتند ؟

Web-Hosting
November 17th, 2018, 00:41
40 هزار تومن ؟!
من 5 ملیون سرم کلاه رفت با یه عالمه دوندگی و خرج و پرداخت مالیات ( نزدیگ 450 تومن پام آب خورد ) آخرش دادسرا دعوت به مذاکره و حل مشکل کرد
کلا زیر 20 ملیون در صورتی که شاکی زیاد نداشته باشه ینی فقط شما شاکی باشه اقدام خاصی صورت نمیگیره
نهایتش طرف رو برات پیدا میکنن و دعوت به مصالحه و حل مشکل به صورت شخصی میکنن

آدرس سایتش رو برام پ.خ کن ببینم میتونم برات کاری کنم

pori20
November 17th, 2018, 00:50
40 هزار تومن ؟!
من 5 ملیون سرم کلاه رفت با یه عالمه دوندگی و خرج و پرداخت مالیات ( نزدیگ 450 تومن پام آب خورد ) آخرش دادسرا دعوت به مذاکره و حل مشکل کرد
کلا زیر 20 ملیون در صورتی که شاکی زیاد نداشته باشه ینی فقط شما شاکی باشه اقدام خاصی صورت نمیگیره
نهایتش طرف رو برات پیدا میکنن و دعوت به مصالحه و حل مشکل به صورت شخصی میکنن

آدرس سایتش رو برام پ.خ کن ببینم میتونم برات کاری کنم

متاسفانه امکان پ.خ برام فعال نیست.

آی دی تلگرام :
@R5Movie

taghikhani
November 17th, 2018, 01:56
سلام دوستان
از سایتی سرویسی سفارش دادم اما فهمیدم کلاهبردار هست. مدارک رو کامل موجود دارم
مبلغ کلاهبرداری شده 40 تومان بود.
به نظر شما ارزش باز کردن پرونده در دادسرای جرائم رایانه‌ای را دارد؟
کسایی که مراجعه کردند آیا نتیجه گرفتند ؟

بعنوان اولین گزینه اگر ای نماد داره شما از اون طریق اقدام کن. اگر نه پلیس فتا یه فرم شکایت داره اونو پر کن. یه سرچی هم بکن ببین فقط شمایی یا سر بقیه هم کلاه گذاشته؟
ولی در مجموع خیلی بده که کلاهبرداریهای کوچیک رو بی خیال بشیم. چون طرف ممکنه 1000 تا کلاهبرداری کوچیک کرده باشه و اونوقته که موضوع خیلی مهم میشه

taranoome
November 17th, 2018, 15:43
سلام و درود
الان خیلی وب سایت ها هستن که حتی رتبه 1 گوگل رو دارند ولی مبلغ کلاهبرداریشون کمه مثال 1000 تا 1500 اخرش دیگه 3000 تومنه و کسی بخاطر این مبالغ شکایت نمیکنه البته روش خیلی خوبی هم هست برای پول دراوردن
بیشتر هم سایت های دانلود فایل هست که چیزی که نوشتند تا چیزی که برای دانلود گذاشتند زمین تا اسمون فرق داره
البته تو سایت راستچین هم چند نمونه بود مثال قالب رو زده ورژن جدید بعد خرید میفهمی 6 ورژن قدیمیتر هست