PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامنه ای شبیه به apple

hubakht
February 1st, 2011, 09:53
درود خدمت دوستان گرامی
من میخوام یه دامنه که apple هم توش هست ثبت کنم و وقتی درخواستش رو به nic دادم ، گفت امکان داره یه سری مشکلات داشته باشه و مدارک بیشتری ازم خواست، مثل تعهدنامه برای قبول مسئولیت و کپی مدرک شناسایی و ...:-?
میخواستم بپرسم از نظر قانون کپی رایت یا ... چه مشکلات احتمالی ای میتونه ایجاد بشه؟

SADAF HOST
February 1st, 2011, 10:10
اون تعهد نامه ای که نیک ازتون می خواد مربوط به این هستش که اگر احیانا شرکت apple در رابطه با دامنه شکایت یا ادعائی نمود مسئولیتش با شماست

hubakht
February 1st, 2011, 10:18
ممنون
به نظر شما اگه اپل شکایت کنه ممکنه چه مشکلاتی باشه؟
جریمه و...
چون سر قضیه ی facebook.ir که یک ایرانی ثبت کرده بود یادمه طرف دادگاهی شد و قرار شد دامنه رو برگردونه
اما من به همین اپل یه کلمه دیگه اضافه کردم.

SADAF HOST
February 1st, 2011, 10:25
این جور موارد کم پیش میاد اما هر چیزی ممکنه بیشتر بستگی به نوع فعالیت سایتتون داره

hubakht
February 1st, 2011, 10:36
من میخوام در زمینه ی فروش و آموزش محصولات اپل کار کنم.

nimafire
February 1st, 2011, 12:33
والا من به خاطرم هست 3 ساله پیش یکی از کاربرانمون دامنه ای ثبت کرد که داخلش کلمه yahoo بود از یاهو با ما تماس گرفتند و اخطار دادن.

hubakht
February 1st, 2011, 13:18
سپاس فراوان:111:
این اخطار چجوری بود؟
یعنی دامنه رو باید پس بدی؟
اگه گیر بدن؟

shamimi
February 1st, 2011, 13:46
ممکن مثل قضیه facebook.ir بشه که یکی از استادان دانشگاه ثبت کرده بود ولی Facebook می خواست بگیره و این استاد نمی داد و کار به شکایت کشیده
برای امنیت بیشتر دامین شماست

nimafire
February 1st, 2011, 14:57
به شکایت نکشید.
دامنه را 2500 دلار به یاهو فروحتند.

hubakht
February 1st, 2011, 19:35
دامنه را 2500 دلار به یاهو فروحتند.
چه خوب
پس حتمن ثبتش میکنم.
ممنون از راهنمایی همه دوستان:71:

iacbook
February 1st, 2011, 21:12
ما دامین facebookmail.ir رو ثبت کردیم ، اما چند روز بعد خود نیک از مالکیت ثبتی ما خارج کردش و اعلام کرد این دامین متعلق به شما نیست!

sadegh
February 1st, 2011, 21:37
ثبت کن نترس . خدای نکرده کلاهبرداری که نمی خوای کنی کارت قانونیه
دنیای وب پدر مادر نداره یه روز دست تو یه روز دست یکی دیگه
در ضمن این سایت فیس بوک دات آی آر هنوز داره به کارش دادمه می ده که !

AmirHosein
February 2nd, 2011, 00:33
ممکن مثل قضیه facebook.ir بشه که یکی از استادان دانشگاه ثبت کرده بود ولی Facebook می خواست بگیره و این استاد نمی داد و کار به شکایت کشیده
برای امنیت بیشتر دامین شماست
از کی تا حالا یوسف استاد شده!

iacbook
February 2nd, 2011, 09:12
apple که به هیچ وجه نمیتونه مشکلی داشته باشه . چون اسم یک میوه هست و اصلا" به کسی مربوط نمیشه... شرکت اپل خودش از اسم میوه ی سیب استفاه کرده و نمیتونه روی این اسم مالکیت داشته باشه!

B2C
February 2nd, 2011, 19:57
ما دامین facebookmail.ir رو ثبت کردیم ، اما چند روز بعد خود نیک از مالکیت ثبتی ما خارج کردش و اعلام کرد این دامین متعلق به شما نیست!

facebookmail.ir که واسه ثبت آزاد

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

راستی قضیه facebook.ir چی شده؟

iacbook
February 2nd, 2011, 21:08
facebookmail.ir که واسه ثبت آزاد

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

راستی قضیه facebook.ir چی شده؟

منم همین را خدمتتان عرض کردم دیگه!
برای ثبت آزاد بود و ما ثبت کردیم و از پنلمون خارج کردندش ! دوباره آزاد شده تا یکی دیگه ثبت کنه و همین فرآیند تکرار شود :دی
بعضی دامین ها برای نیک یک منبع درآمد هستند .............

B2C
February 3rd, 2011, 10:46
والا من به خاطرم هست 3 ساله پیش یکی از کاربرانمون دامنه ای ثبت کرد که داخلش کلمه yahoo بود از یاهو با ما تماس گرفتند و اخطار دادن.

لطفا اسم دقیق دامینو بفرمایید.

khabaloo
February 8th, 2011, 18:08
ثبت نکن ... دیگه مثل سابق نیست ازت میگیرنش