PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آزمایشن توسط دوستان [Javascript]

Peugeot
November 15th, 2018, 15:13
درود و وقت بخیر.

یکی از مشتری‌های ما که یک چت روم (123Flashchat) داره از اذیت و آزار توسط هکرها پیش ما گله کرد و ما متوجه شدیم این اذیت و آزارها از طریق Inspect element مرورگرها ایجاد می‌شه توسط هکر.

یه اسکریپت ساختیم که جلوی باز شدن Inspect Element رو توی سایت فوق بگیره. من یه نسخه ازش رو توی گیت‌هاب آپلود کردم و می‌خوام قبل از استفاده مطمئن شم که درست عمل می‌کنه.

میتونید صفحه‌ی تست (https://ed96win.github.io/DevTools.html) رو توی مرورگرتون باز کنید و ببینید که آیا بعد از باز کردن Inspect Element به صفحه‌ی خطا ریدایرکت می‌شید یا نه؟

اگر نشدید، لطفاً سیستم عامل و مرورگر خودتون رو بفرمایید.

ممنون.

OmizbanCo
November 15th, 2018, 15:34
درود
بله بعد از باز شدن به صفحه خطا ریدایرکت میشیم . فایرفاکس اخرین نسخه / ویندوز 10

taghikhani
November 15th, 2018, 15:39
سلام
با کروم اسکریپتتون درست عمل میکنه و به صفحه ارور ریدایرکت میشه ولی با فایرفاکس به راحتی inspect باز میشه

Peugeot
November 15th, 2018, 15:48
سلام
با کروم اسکریپتتون درست عمل میکنه و به صفحه ارور ریدایرکت میشه ولی با فایرفاکس به راحتی inspect باز میشه

امکان داره نسخه‌ی فایرفاکس و سیستم عامل رو بفرمایید؟
یک‌بار دیگه هم برای اطمینان تست کنین.

taghikhani
November 15th, 2018, 15:51
امکان داره نسخه‌ی فایرفاکس و سیستم عامل رو بفرمایید؟
یک‌بار دیگه هم برای اطمینان تست کنین.

سلام
فایرفاکس که آخرین نسخه است و سیستم عامل ویندوز 10
فکر میکنم قضیه این باشه که من از بلاکر جاوا اسکریپت روی فایرفاکس استفاده میکنم. احتمالا بهمین خاطر اسکریپتتون اجرا نمیشه

Peugeot
November 15th, 2018, 15:53
سلام
فایرفاکس که آخرین نسخه است و سیستم عامل ویندوز 10
فکر میکنم قضیه این باشه که من از بلاکر جاوا اسکریپت روی فایرفاکس استفاده میکنم. احتمالا بهمین خاطر اسکریپتتون اجرا نمیشه

آهان بله همینطوره. اسکریپت بر پایه جاوا اسکریپت هست.

saeed1988m
November 15th, 2018, 16:49
درود بر شما
با فایرفاکس آخرین نسخه و ویندوز 8 ریدایرکت به صفحه خطا میشه:53::53:

MizbanPardaz
November 15th, 2018, 16:56
سلام

با موزیلا 63.0.1 (32-bit) ، ویندوز 7 به صفحه http://edwin.one/error.html ریدایرکت شد