PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا امکان شکایت قضایی از انتی ویروس Nod 32 وجود دارد ؟

OMIDTU5
November 14th, 2018, 19:57
این انتی ویروس پدر ما رو دراورد از بس با تشحیص اشتباه ادرس سایت رو بلاک کرده الانم زده کلا ایپی سرور سایت رو بلاک کرده و هر دامینی میزنیم بلاک میشه
قبلا چند بار این اشتباه رو کردن با گزارش و ارسال ایمیل بعد چند روز رفع شده ولی دیگه واقعا خستمون کردن
اینا نماینده ای تو ایران دارن برم ازشون شکایت کنم ؟
اگه ندارن میشه بصورت انلاین ازشون به جایی شکایت کرد ؟ یا حتی با مراجعه به کشور های همسایه مثل ترکیه ؟ خیلی از دستشون عصبانی ام و هر طور شده باید ازشون شکای کنم چون ضرر زیادی بهم زده
میدونید که تو ایران اکثرا از نود استفاده میکنن بلاک شدن توسط این انتی ویروس دست کمی از فی لترینگ نداره کلی به بازدید سایت لطمه میزنه
ممنون میشم راهنماییم کنید

1eng.ir
November 14th, 2018, 20:21
مطمئنید مشکل از سمت سایت/سرور خودتون نیست؟

OMIDTU5
November 14th, 2018, 23:33
مطمئنید مشکل از سمت سایت/سرور خودتون نیست؟

بله ip سرور با هیچ انتی ویروسی مشکل نداره جز نود 32 که اون هم هر بار مجبور به ارسال ایمیل و خواهش و تمنا برای رفع بلاکی هستیم
مسائل و موضوعات هم اصلا ربطی به انتی ویروس و کرک و ... نداره و حتی کاملا کپی رایت رعایت شده

راه حل شکایت ازشون چیه ؟

BazPardakht.Com
November 15th, 2018, 14:07
این انتی ویروس پدر ما رو دراورد از بس با تشحیص اشتباه ادرس سایت رو بلاک کرده الانم زده کلا ایپی سرور سایت رو بلاک کرده و هر دامینی میزنیم بلاک میشه
قبلا چند بار این اشتباه رو کردن با گزارش و ارسال ایمیل بعد چند روز رفع شده ولی دیگه واقعا خستمون کردن
اگه ندارن میشه بصورت انلاین ازشون به جایی شکایت کرد ؟ یا حتی با مراجعه به کشور های همسایه مثل ترکیه ؟ خیلی از دستشون عصبانی ام و هر طور شده باید ازشون شکای کنم چون ضرر زیادی بهم زده
میدونید که تو ایران اکثرا از نود استفاده میکنن بلاک شدن توسط این انتی ویروس دست کمی از فی لترینگ نداره کلی به بازدید سایت لطمه میزنه

عزیز دستتون به هیچ جا بند نیست
چون شما نود که استفاده می کنید کرک شده هست شاید بگید نه اورجینال هست چون اونهایی که تو ایران می فروشن هم از طریق آفلاین که شما برای آپدیت به سرورهای ایرانی ها وصل میشید
در هر صورت اگر برید در نهایت یه چیز هم بهشون بدهکار میشید

gdfire
November 15th, 2018, 14:41
حوصله داریا یه فردی ایرانی هستی کل دنیا هم به اسم د ز د و تروریست می شناسنت بعدشم نودم شد اخه انتی ویروس:-&
با این تحریما هم عمرا کسی جوابگو باشه باز خوبه با ایمیل کارتو راه انداختن

taghikhani
November 15th, 2018, 15:43
سلام
اگر مایل بودید سایتتون رو بفرستید با آنتی ویروس مخصوص سرور تستش کنیم شاید فایل مخربی روی هاستتون باشه

M2T
November 16th, 2018, 10:40
دوستانی که پیشنهاد آنتی ویروس دیگری داده اند توجه کنند که این دوستمان میفرمایند :
نود۳۲ سایت ایشان را ویروسی اعلام کرده و در تمام کامپیوترهای دنیا که از نود۳۲ استفاده میکنند سایت ایشان توسط آنتی ویروس بسته و بلاک شده و ایشان با توجه به کاربران زیاد نود۳۲ در ایران دنبال چاره میگردند.

- - - Updated - - -

توجه برخی آنتی ویروس و فایروالها اگر گواهی اس اس ال سایت معتبر نباشد بلاک میکنند!! بررسی کن ببین سایتهای دیگر که گواهی اس اس ال ندارند توسط نود بلاک میشود؟

proline
June 19th, 2019, 13:02

سلام
دلیل این دسته بلاک کردنا توسط شرکت ایست فروش محصولات کرک توسط یک سایت هستش. اگر آدرس سایتتون و بدیذ شاید بتونم در رفع این بلاک بهتون کمک و راهنمایی بدم
ضمنا شرکت ما در زمینه عرضه محصولات اورجینال نرم افزاری فعالیت داره میتونید از سایت ما هم دیدن کنید
https://www.proline-iran.com/

viphyip
June 19th, 2019, 18:52
درود
دوست عزیز , اگر مایل هستید آدرس دامین خود را برای من بفرستید تا بدهم نماینده منطقه ای eset تا بررسی بشه

Prolinesupport
June 23rd, 2019, 17:03
اگر مطمئن هستید که فایل مخربی در هاست شما نیست و امنیت کامل رو داره، تنها چیزی که می تونه باعث بشه ip سایت شما توسط eset بلاک بشه فروش لاینس کرک و غیر اورجینال eset هست
اگر قصد فروش آنتی ویروس eset رو دارید از منابع فروش اورجینال استفاده کنید

در صورت که هیچ کدوم از این موارد نیست امکانم مذاکره با نماینده eset هست
تماس »: https://www.proline-iran.com/contact-us/