PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما مشکل از کجاست؟ (اینترنت)

MizbanPardaz
November 14th, 2018, 15:18
سلام دوستان

من با نت همراه اول در حالت معمولی با سرعت 12مگ میتونم دانلود کنم ، اما جدیدا داستانی پیش اومده که اینطور هست :

وقتی به چیزشکن وصل هستم و از سایت هایی که ف.ی..لتر نیست دانلود میکنم سرعتم همون 12مگ هست ولی وقتی از سایتی که ف.ی..لتر هست دانلود میکنم سرعتم به زور به 3مگ میرسه

به نظر شما مشکل چیه؟؟ شما این مشکلو دارید؟؟ از 3 لوکیشن و سرویس های مختلف تست کردم

مینا-صیفی
November 14th, 2018, 15:51
درود من با adsl و 4.5G ایرانسل که کار میکنم دیروزم اتفاقا با 4.5G ایرانسل با چیز شکن یوتوب دانلود کردم مشکلی نداشت با سرعت بالا انجام داد
با نت های دیگه تست کنید حتما موفق باشید

gdfire
November 14th, 2018, 16:27
مشکل از ای اس پیته لیمیت کردن خوب

MizbanPardaz
November 15th, 2018, 12:55
درود من با adsl و 4.5G ایرانسل که کار میکنم دیروزم اتفاقا با 4.5G ایرانسل با چیز شکن یوتوب دانلود کردم مشکلی نداشت با سرعت بالا انجام داد
با نت های دیگه تست کنید حتما موفق باشید

با ایرانسل هم همینطور بود ، سرعت خوب بود ولی یهویی اینطوری شد
چیزشکن چی استفاده میکنید و از چه لوکیشنی؟

- - - Updated - - -

مشکل از ای اس پیته لیمیت کردن خوب

اگه لیمیت بود باید برا همه سایتا اینطور میبود ، من وقتی به چیزشکن وصلم و از سایت غیر فی.ل.تر دان میکنم سرعتم رو 12 مگ هست ، پس این لیمیت نیس

سیدرضا بازیار
November 15th, 2018, 13:26
این عادی هست

منم همیشه وقتی میخوام چیزی رو از سروری دانلود کنم که تحریم نیستیم و هیتلر هم نیست، قند شکن رو غیر فعال میکنم. سرعت رو خیلی پایین میاره

دلیل علمی این رو به صورت دقیق نمیدونم... ولی فکر میکنم به کیفیت سرور قند شکن بستگی داشته باشه

MizbanPardaz
November 16th, 2018, 11:16
این عادی هست

منم همیشه وقتی میخوام چیزی رو از سروری دانلود کنم که تحریم نیستیم و هیتلر هم نیست، قند شکن رو غیر فعال میکنم. سرعت رو خیلی پایین میاره

دلیل علمی این رو به صورت دقیق نمیدونم... ولی فکر میکنم به کیفیت سرور قند شکن بستگی داشته باشه

کیفیت سرور خبه و خلوت ، دست خودمه سرور

شما غیرفعال میکنی ولی من وصلم اما سایتی ک هیلتر نباشه سرعت موردی نداره ولی هیلتر ک باشه نفله میشه