PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین راه تبلیغات برای هاستینگ - از دید شما و تجربه و...

hamra
November 13th, 2018, 21:27
سلام دوستان
در خصوص تبلیغات در زمینه هاستینگ بنظرتون بهترین راه تبلیغاتی چیه؟
آیا تجربه ای داشتید؟
ممنون میشم در اینجا به اشتراک بگذارید تا به نتیجه ای برسیم.
Farzad90
November 13th, 2018, 21:51
سایت های اسکریپت خوبه من شنیدم
و دوم اینکه اگر روی سئو کارکنید در نتیجه اینده بهتری خواهید داشت.

hamra
November 13th, 2018, 21:52
بله در سئو کلیدی که شکی نیست
اما مابقی موارد که بازدهی خوبی دوستان دریافت کردند مد نظر هست شناسایی بشن

asrhosting
November 13th, 2018, 22:16
بهترین راه گوگل هست . رتبه تون رو با سئو ببرین تو گوگل بالا 100% نتیجه می گیرید .

w.h.t
November 13th, 2018, 22:46
سلام عزیز

یک وبلاگ راه اندازی کنید (روی سابدامین آدرس سایت هاستینگتون) و شروع کنید به پست زدن با سئو بالا
خودکار فروشتون میره بالا ، البته کمی زمانبر هست
تبلیغات توی سایت های اسکریپت
ریپوتاژ آگهی در سایت هایی که وب مستران فعالیت دارن مثل زومیت
تبلیغات توی سایت ها و انجمن هایی که کاربراشون نیاز به هاست دارن مثل پرشین تولز - وب هاستینگ تالک - انجمن های whmcs - انجمن های وردپرس و...

با آرزوی بهترین ها

موفق باشید

gdfire
November 14th, 2018, 03:54
تبلیغات کن فقط
مثلا سایت همیار وردپرس یا زومیت و....

tarfandcity
November 14th, 2018, 11:54
روش های خوبی رو دوستان اشاره کردند گرچه برخی از این نکته ها غیر مستقیم تبلیغ میکنن سایت رو مثلا همین که مثل برخی از هاستینگ ها که وبلاگی هم برای آموزش های وردپرس و غیر زدن خوب میتونه محبوبتون کنه به شرطی که مطالب مشکلات کاربران را حل کند لذا به وجد خواهند آمد و یواش یواش خودشون علاوه بر گرفتن هاست از شما ، هاستینگ شما را معرفی میکنند البته باز به شرطی که پشتیبانی خوبی را برای مشتریاتون فراهم کنید.
تبلیغ در گوگل رو من سالهای قبل امتحان کردم منتهی نه برای هاستینگ ولی در کل تبلیغات گوگل به نظرم بگیر نگیر داره خیلی توصیه نمیکنم.
میتونید بعد از بالا آوردن بلاگ از طریق تبلیغاتی مانند رپورتاژ آگهی بلاگتون رو بالا بکشید و اینطور وقتی ببنندها که معمولا مدیران وب سایت ها هستند بالا بره طبیعتا مشتریتون هم بالا میره گرچه همان طور که دوستان اشاره کردن زمان بر است. این بهترین راهه اما مثلا می توانید در انجمن هایی که کاربراشون سایتی را مدیریت میکنن تبلیغات بنری بگیرید که بنده این رو هم خیلی پیشنهاد نمیکنم.
و کلام آخر اینکه ؛ کیفیت ، کیفیت ، کیفیت حرف اول و آخر رو میزنه.

سیدرضا بازیار
November 14th, 2018, 12:33
ظاهر سایت باید خیلی جدی و حرفه ای باشه
پشتیبانی همیشه در دسترس باشه
قیمت ها نه خیلی زیاد باشه و نه خیلی ارزان (در حد معقول)
اگه پشتیبانی چند سایت بزرگ رو هم بر عهده داشته باشه که خودش یه تبلیغ هست

پیشنهاد من اینه که سایت های خبری شهر های مختلف رو پشتیبانی کنید، بهشون تخفیف بدین و در عوض در پایین سایتشون ثبت کنند که توسط شما پشتیبانی میشه. معمولا سایت های خبری شهر ها همیشه توسط مهم ترین افراد اون شهر بازدید میشه...

ourweb
November 15th, 2018, 16:48
به نظر من پین کردن تاپیک در همین انجمن خیلی بیشتر از بقیه جاها بازدهی داشته تا الان برای ما حتا با تبلیغ 7 میلیونی گوگل که انجام دادیم بازدهی مثل اینجا نبوده

M2T
November 16th, 2018, 11:13
الان آیا گوگل صرف میکنه؟
۵ سنت هر کلیکه درسته؟
دلاری ۱۴ تومان میشه هر کلیک ۷۰۰تومان!