PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه اتصال ساب دوماین به یک هاست دیگر ( هر دو بر روی یک سرور هستند )

irlogo
September 20th, 2008, 21:53
به نام خدا
سلام

به عنوان مثال بنده وب سایتی به آدرس Welcome to your new account! - GeekStorage.com (http://www.test.com) دارم ، بر روی این سایت ساب دامنه ای به آدرس http://news.test.com ساخته ام

می خواهم زمانی که این ساب دامنه از طرف کلاینت در خواست شد رکوئستی به وب سایت دیگری فرستد و آن را در این ساب دامنه باز نمایید ، به نحوی که وب سایت به صورت کامل با این ساب دامنه مچ شود !

توجه ! هر دو وب سایت بر روی یک سرور قرار دارند و هر 2 از یک آی پی بر خوردارند !!

تنکیو

Iran Web Host
September 29th, 2008, 13:20
با سلام

همونطور که تو مجیدآنلاین هم عرض کردم باید از A Record استفاده کنید !

مثال :

test.com و dl.test.com

توی پنل test.com کافیه به قسمت تنظیمات DNS برید (هر کنترل پنلی متفاوته)

در این قسمت یک A record جدید ایجاد کنید و در سمت چپ بنویسید :

dl.test.com.
نوشتن دات (.) 100% الزامیست
در سمت راست هم آی پی سرور dl رو وارد کنید که خوب اگه یکیه هم که همونو بدید

بعد از add کردن dns
روی سروری که سابدومین میخواید باشه dl.test.com رو create کنید

نوجه کنید که از این سابدومین در test.com استفاده نشده باشه

موفق باشید
با تشکر/
شریفی :seeya:

fazmide
December 26th, 2010, 02:03
سلام . من همین کارهایی که گفتین رو انجام دادم . هر دو سایت من روی یک سرور مجازی هست . یعنی آی پی هر 2 تا یکیه . وقتی که این کارارو کردم ، مشکلی که برام پیش اومده اینه که فایل ها درست کار میکنن ولی فولدرها default Website page میاره ....

یعنه اگه میزنم dl.fazmide10.com ریدیرکت میشه به Default Web Site Page (http://dll.fazmide10.com/cgi-sys/defaultwebpage.cgi) ولی وقتی یک فایل رو میخوام با این سابدامین کار میکنه .

مشکل چیه ؟ کسی میتونه کمک کنه ؟

nokafpxm
February 15th, 2011, 13:40
سلام خسته نباشید.
من هم همین کار رو میخوام انجام بدم منتهی سایت ها برروی سرورهای متفاوت و از شرکت های متفاوتی هستن. A Record در سی پنل کجا قرار داره؟
با تشکر

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

دوستان در پنل من، قسمتی بنام Simple DNS Zone Editor موجوده و در اون قسمت، گزینه های Add an A Record و Add a CNAME Record وجود دارن. اما من نمیتونم رکورد بسازم و با پیغام زیر مواجه میشم:
You must have the zoneedit feature to take this action. You currently only have the simplezoneedit feature.
این پیغام موقعی ظاهر میشه که من سابدامینی که ساختم رو در قسمت Name وارد می کنم. و اگر در قسمت Name، به سابدامینم چیزی اضافه کنم با خطای زیر مواجه میشم:
Unable to find SOA record.

sasan_blue
April 22nd, 2011, 19:06
آق کسی نیست جواب بده؟
منم میخوام ساب دامینم به یه سرور دیگه متصل باشه

sniper000man
July 25th, 2011, 14:15
آقا a-racord تو سي پنل چه طوري بايد بسازيم خواهشا كمك كنيد منم لازم دارم منم ميخوام به سورو ويندوز وصل كنم اي ركورد از كجا و چجوري بايد بسازيم

HRST
November 9th, 2011, 09:07
با سلام

همونطور که تو مجیدآنلاین هم عرض کردم باید از A Record استفاده کنید !

مثال :

test.com و dl.test.com

توی پنل test.com کافیه به قسمت تنظیمات DNS برید (هر کنترل پنلی متفاوته)

در این قسمت یک A record جدید ایجاد کنید و در سمت چپ بنویسید :

dl.test.com.

نوشتن دات (.) 100% الزامیست
در سمت راست هم آی پی سرور dl رو وارد کنید که خوب اگه یکیه هم که همونو بدید

بعد از add کردن dns
روی سروری که سابدومین میخواید باشه dl.test.com رو create کنید

نوجه کنید که از این سابدومین در test.com استفاده نشده باشه

موفق باشید
با تشکر/
شریفی :seeya:

این قضیه رو حلش کنید دیگه دوستان !!

من خودم یه سرور دارم - دایرکت ادمین هم نصب هست .
در این سرور من دو تا هاست درست کردم ...
هاست اول مثلاً khodam .com هست ...
حالا من میخوام ساب دامین مثلاً sub.khodam .com داشته باشم ، منتها متصل بشه به هاست دوم که هیچ دامینی نداره ...

من طبق توضیحات اینکارها رو انجام دادم

1- در هاست اول اسم ساب دامین آخرش هم یه نقطه و سمت راست آی پی ایجاد کردم .... ( a رکورد )
2- ساب دومین درخواستی در هاست اول ساخته نشده و فقط رکورد اون ساخته شده ..

حالا من میخوام در هاست دوم این ساب دومین رو ایجاد کنم خطا میده و ساخته نمیشه ! یعنی این خطا ....

The domain khodam .com does not belong to you.

میگه دامنه به شما تعلق ندارد !
دیگه داره خسته کننده میشه ! کسی تجربه ای نداره در این زمینه ؟ گردن درد گرفتم از بس سرچ کردم و انجام دادم و نشد !

HRST
November 21st, 2011, 17:13
بچه ها یه سر به این تاپیک هم بزنید دیگه ... خدا خیرتون بده ...

best74op
November 21st, 2011, 19:00
حالا من میخوام در هاست دوم این ساب دومین رو ایجاد کنم خطا میده و ساخته نمیشه !
شما در هاست دوم دارید ساب دومین میسازید یا ادون دومین؟

از طریق ادون دومین امتحان کنید، ببینید درست نمیشه.

هدفتون از این کار چیه؟ میخواهید میزان میزان مصرف پهنای باند ساب دومین رو کنترل کنید؟ یا میخواهید یوزر و پس ساب دومین رو به فرد دیگه ای بدید؟

p30pdf
July 2nd, 2014, 18:05
به نام خدا
عرض سلام و خسته نباشید تو سایت آموزش 98 برای اولین بار در ایران به صورت فارسی فیلم آموزش اتصال ساب دامین به سرور دانلود
قرار گرفته اینم لینک دانلود فیلم آموزشی

فیلم آموزش اتصال ساب دامین به سرور دانلود (http://amoozesh98.com/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%86%d8%b5%d8%a8-dns-server-%d9%88%db%8c%d9%86%d8%af%d9%88%d8%b2-%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b1-2003.html)

ضمنا بعد از مشاهده این فیلم آموزشی می تونید اقدام به خرید وی پی اس و کانفیگ اون کنید و به راحتی برای سایت های دانلودی خودتون استفاه کنید

- - - Updated - - -

فیلم آموزش اتصال ساب دامین به سرور دانلود (http://amoozesh98.com/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%86%d8%b5%d8%a8-dns-server-%d9%88%db%8c%d9%86%d8%af%d9%88%d8%b2-%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b1-2003.html)

ضمنا بعد از مشاهده این فیلم آموزشی می تونید اقدام به خرید وی پی اس و کانفیگ اون کنید و به راحتی برای سایت های دانلودی خودتون استفاه کنید