PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال فایل بین دو سرور لینوکسی از طریق ویندوز

ehsan2001
November 9th, 2018, 14:53
سلام دوستان
وقت بخیر
من یه هاست دانلود دارم و یه سرور مجازی .
میخوام فایلی رو از هاست دانلود به سرور مجازی منتقل کنم ... بدون اینکه ترافیک مصرف بشه .
دوستان بهمون ssh رو پیشنهاد دادن ... ولی متاسفانه هیچ اطلاعی در موردش نداریم و هر چه در سایت ها گشتیم .. مطلبی درست و درمان در اینباره پیدا نکردیم .
بیزحمت اگر دوستانی در این زمینه اطلاعی دارند ... کمی توضیح بدهند که باید چه کنیم ؟ نرم افزار مربوطه و روش ها ؟
نرم افزار putty هم نصب کردیم ولی وقتی آی پی رو میزنیم ... بعد پسورد میاره ولی هر کاری میکنیم نمیتونیم چیزی تایپ کنیم ... ! نمیدونم چرا نمیزاره پسورد رو تایپ کنیم !
خلاصه مکافات کم نداریم ... بینهایت ممنون میشیم اگر عزیزی در این باره مارا یاری نماید .
ای دی تلگرام : ehsan345678@
ایمیل: ehsangandomi200@gmail.com
سپاس

ehsan2001
November 9th, 2018, 18:13
از دوستان کسی میتونه کمکمون کنه؟

mehriz
November 9th, 2018, 18:38
سلام
میخواهید راحت باشید با winscp فایل ها را با vps تون بردارید

ehsan2001
November 9th, 2018, 18:41
درود
ببخشید در این روش ترافیک مصرف میشه؟ مثل ftp ؟
میشه یک اموزش مختصری از این روش رو بفرمایید
سپاس

ehsan2001
November 9th, 2018, 21:26
سلام
میخواهید راحت باشید با winscp فایل ها را با vps تون بردارید
ببخشید این روش فکک کنم با مصرف ترافیک همراه بوده و همانند filezilla تحت ftp عمل میکند ... ولی من میخوام فایلم رو از طریق خود سرور از سرور دیگری دانلود کنم .
حال باید چه کنم ؟
ممنون

mehriz
November 10th, 2018, 18:01
ببخشید این روش فکک کنم با مصرف ترافیک همراه بوده و همانند filezilla تحت ftp عمل میکند ... ولی من میخوام فایلم رو از طریق خود سرور از سرور دیگری دانلود کنم .
حال باید چه کنم ؟
ممنون

درود
سرورهای شما در یک شبکه هستند و یا شبکه مختلف ؟
به هر حال ترافیک مصرف میشود.

Nimaa teh
March 24th, 2021, 01:06
سلام میتونید تو سرور اول فایل رو zip کنید و بعد وارد سرور دوم شوید و فایل رو دانلود کنید به همین راحتی
با فرمان زیر
wget link download

چت روم (http://goftgo.com/) فارسی میهن چت