PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت سرور های اختصاصی ایران با تورنت؟

vahid03
November 8th, 2018, 22:32
سلام

دوستان همان طور که اطلاع دارید قیمت سرور های خارج تحت تاثیر ارز به شدت افزایش پیدا کرده. بنده یک سرور مجازی خارجی داشتم برای دانلود تورنت سرعت خوب و راضی کننده ای داشت الان مدت قرار داد یک سالش رو به اتمامه برای ادامه تمایل دارم با سرور اختصاصی ایران شهراد کار کنم هم برای بکاپ و هم برای دانلود از تورنت میخواستم بدونم سرور های ایرانی برای تورنت کارایی دارند یا نه چون یک ساله قرار داد میبندم نمیخوام پشیمون بشم.

RoobinaServer
November 8th, 2018, 22:38
سلام

دوستان همان طور که اطلاع دارید قیمت سرور های خارج تحت تاثیر ارز به شدت افزایش پیدا کرده. بنده یک سرور مجازی خارجی داشتم برای دانلود تورنت سرعت خوب و راضی کننده ای داشت الان مدت قرار داد یک سالش رو به اتمامه برای ادامه تمایل دارم با سرور اختصاصی ایران شهراد کار کنم هم برای بکاپ و هم برای دانلود از تورنت میخواستم بدونم سرور های ایرانی برای تورنت کارایی دارند یا نه چون یک ساله قرار داد میبندم نمیخوام پشیمون بشم.

با سلام

پیشنهاد میکنیم ماهانه خرید نمائید مخصوصا که شهراد میخواهید خرید نمائید !!! که اگر پشیمان شدید راحت جا به جا شوید.

مشکلی با تورنت ندارند.

باتشکر

amirizadi
November 8th, 2018, 22:46
سلام مشکلی وجود ندارد

BenYamin313
November 9th, 2018, 00:07
چه ترکر هایی استفاده میکنید اگر خصوصی نام ببرید، بعضی از ترکر ها مشکل دارند