PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گم کردن پسورد ورود به هاست

srima
November 8th, 2018, 15:09
با سلام

ضمن خسته نباشید و تشکر
من رمز ورود به هاست سی پنل را یادم رفته بوسیله ورود به سایتهات خود وارد سی پنل شدم اما وقتی خواستم پسورد را عوض کنم و رمز جدید بذارم پسورد قدیم را هم میخواهد چکار کنم با تشکر از دوستان

mnajafi33
November 8th, 2018, 15:53
سلام
از گزینه تغییر پسورد در ناحیه کاربری سایت هاستینگ خودنون اقدام کنید

اگر این گزینه رونداره تیکت بدین به هاستینگ خودتون تا رمز رو براتون بفرستن

یا اگه تابحال پسورد تغییر ندادین ایمیل مشخصات هاست خودتون رو نگاه کنید داخل اون ایمیل هست که از ناحیه کاربری سایت هاستینگ به قسمت ایمیلهای دریافتی مراجعه کنید اونجا هست

باتشکر

srima
November 8th, 2018, 16:12
سلام
از گزینه تغییر پسورد در ناحیه کاربری سایت هاستینگ خودنون اقدام کنید

اگر این گزینه رونداره تیکت بدین به هاستینگ خودتون تا رمز رو براتون بفرستن

یا اگه تابحال پسورد تغییر ندادین ایمیل مشخصات هاست خودتون رو نگاه کنید داخل اون ایمیل هست که از ناحیه کاربری سایت هاستینگ به قسمت ایمیلهای دریافتی مراجعه کنید اونجا هست

باتشکر
ضمن سلام و تشکر از دوست گرامی و عزیز
من پسوردی راکه ا ز هاست ایمیل شده بود را عوض کردم و بلد هستم کجا رمز را عوض کنم اما رمز قدیم را هم میخواهد تا رمز جدید را ثبت کند

mnajafi33
November 8th, 2018, 16:17
ضمن سلام و تشکر از دوست گرامی و عزیز
من پسوردی راکه ا ز هاست ایمیل شده بود را عوض کردم و بلد هستم کجا رمز را عوض کنم اما رمز قدیم را هم میخواهد تا رمز جدید را ثبت کند

اگر از سیستم whmcs استفاده میکنه نیازی به پسورد قدیمی نیست تو سیستم ما بدون نیاز به رمز قبلی در ناحیه کاربری کاربر میتونه رمز رو تغییر بده

شما تیکت بدین به هاستینگ که رمز شما رو تغییر بده و براتون ارسال کنه و شما بعدش به رمز دلخواه تغییر بدین

باتشکر

srima
November 8th, 2018, 16:42
[QUOTE=mnajafi33;1800221]اگر از سیستم whmcs استفاده میکنه نیازی به پسورد قدیمی نیست تو سیستم ما بدون نیاز به رمز قبلی در ناحیه کاربری کاربر میتونه رمز رو تغییر بده

شما تیکت بدین به هاستینگ که رمز شما رو تغییر بده و براتون ارسال کنه و شما بعدش به رمز دلخواه تغییر بدین

باتشکر[/Q
متشکرم از محبت شما در پناه خدا پیروز باشید