PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور در باز شدن سایت

faezin
November 8th, 2018, 00:48
سلام دوستان به مدته سایت من بدون اینکه تغییری روش اعمال کنم ارور میده
کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل از کجاست
هیچ افزونه ای هم به روز نکردم

ادرس سایتم هست
faezin.ir

mashhadserver
November 8th, 2018, 01:22

ادرس سایتم هست
faezin.ir

سلام دوست عزیز این خطا به دلیل استفاده از یک فرآیند اشتباه در استفاده از توابع وردپرس هست.

معمولا با تغییر نسخه php میتونه برطرف بشه اگه از سورس اصلی باشه
اما اگه با تغییر برطرف نشد باید خطارو پیدا کنید که میتونید از طریق فعال کردن حالت debug در فایل wp-config.php در روت هاست اقدام به اینکار بکنید.

اگر بازهم چیزی دستگیرتون نشد یکبار بصورت دستی وردپرس رو آپلود کنید. (امکان داره فایل مخربی در سورس سایت شما باعث ایجاد این اختلال شده باشه)

faezin
November 8th, 2018, 01:37
سلام دوست عزیز این خطا به دلیل استفاده از یک فرآیند اشتباه در استفاده از توابع وردپرس هست.

معمولا با تغییر نسخه php میتونه برطرف بشه اگه از سورس اصلی باشه
اما اگه با تغییر برطرف نشد باید خطارو پیدا کنید که میتونید از طریق فعال کردن حالت debug در فایل wp-config.php در روت هاست اقدام به اینکار بکنید.

اگر بازهم چیزی دستگیرتون نشد یکبار بصورت دستی وردپرس رو آپلود کنید. (امکان داره فایل مخربی در سورس سایت شما باعث ایجاد این اختلال شده باشه)

من از کد نویسی چیزی نمیدونم
فایل رو میزارم برادر اگه ممکنه ویرایش کنید برام

http://s9.picofile.com/file/8342107034/class_oembed.php.html

mashhadserver
November 8th, 2018, 01:45
شما باید یکبار وردپرس خودتون رو بصورت دستی آپلود کنید.
حتما با پشتیبانی هاست خود تماس بگیرید و در جریان بذاریدشون سورس سایت شما بنظر دچار آسیب اسکریپت مخرب شده

faezin
November 8th, 2018, 01:52
شما باید یکبار وردپرس خودتون رو بصورت دستی آپلود کنید.
حتما با پشتیبانی هاست خود تماس بگیرید و در جریان بذاریدشون سورس سایت شما بنظر دچار آسیب اسکریپت مخرب شده

با سلام
کاربر گرامی ، syntax error از سمت اسکریپت شما میباشد و مشکلی از سمت هاست شما وجود ندارد.
در صورتی که این مورد به تازگی اتفاق افتاده میتوانید اقدام به بازگردانی بک آپ هاست خود نمایید :
با ورود به ناحیه کاربری خود در میهن وب هاست، بازکردن گزینه منوی مدیریت سرویس ها و انتخاب"مرکز عملیات سی پنل" تاریخ بکاپ های موجود را مشاهده و اقدام به بازگردانی بک آپ نمایید.
دقت داشته باشید که با این کار تمامی اطلاعات فعلی هاست شما حذف شده و اطلاعات تاریخ مدنظر شما جایگزین میگردد. همچنین محدودیت هایی در تعداد دفعات آن برای شما وجود دارد.
موفق باشید

tarfandcity
November 8th, 2018, 01:53
همیشه قبل از اینکه تغییری بدید کد رو تو نت پد بزارید که اگر مشکلی داشت بتونید دوباره همون کد رو بزارید
همون فایل رو از همون نسخه ایی که دارید آپلود کنید فکر کنم برطرف بشه مشکل

mashhadserver
November 8th, 2018, 01:58
با سلام
کاربر گرامی ، syntax error از سمت اسکریپت شما میباشد و مشکلی از سمت هاست شما وجود ندارد.
در صورتی که این مورد به تازگی اتفاق افتاده میتوانید اقدام به بازگردانی بک آپ هاست خود نمایید :
با ورود به ناحیه کاربری خود در میهن وب هاست، بازکردن گزینه منوی مدیریت سرویس ها و انتخاب"مرکز عملیات سی پنل" تاریخ بکاپ های موجود را مشاهده و اقدام به بازگردانی بک آپ نمایید.
دقت داشته باشید که با این کار تمامی اطلاعات فعلی هاست شما حذف شده و اطلاعات تاریخ مدنظر شما جایگزین میگردد. همچنین محدودیت هایی در تعداد دفعات آن برای شما وجود دارد.
موفق باشید

برای برگرداندن سایت به حالت قبل باید کاری که به شما گفته شده توسط پشتیبانی انجام دهید.
اگه آشنایی به وردپرس ندارید بهتره به یک فرد که با این سیستم آشنا هست مراجعه کنید.
همچنین میتونید از طریق پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید اگر چنین فردی رو نمیشناسید.

faezin
November 8th, 2018, 02:04
همیشه قبل از اینکه تغییری بدید کد رو تو نت پد بزارید که اگر مشکلی داشت بتونید دوباره همون کد رو بزارید
همون فایل رو از همون نسخه ایی که دارید آپلود کنید فکر کنم برطرف بشه مشکل

متاسفانه برطرف نشد

mizban97
November 8th, 2018, 02:06

ادرس سایتم هست
faezin.ir

سلام
مشکل از قالب یا کد های وردپرس هست .

faezin
November 8th, 2018, 02:06
برای برگرداندن سایت به حالت قبل باید کاری که به شما گفته شده توسط پشتیبانی انجام دهید.
اگه آشنایی به وردپرس ندارید بهتره به یک فرد که با این سیستم آشنا هست مراجعه کنید.
همچنین میتونید از طریق پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید اگر چنین فردی رو نمیشناسید.

بکاپ برای 15 روز پیش بود برگردوندم ولی باز درست نشد
فکر کنم باید به پشتیبانی پیام بدم بکاپ یکماه قبل اگه موجود داشته باشند برام برگردوند

البته روی این هاست سه تا سایت هست و همینجور انجمن که هیچکدومش باز نمیشه و همه ارور میده
اگه مشکل از اسکریپت بود باید فقط یک سایت ارور میداد نه همه سایت ها

- - - Updated - - -

سلام
مشکل از قالب یا کد های وردپرس هست .

متاسفانه فروم سایت هم باز نمیشه
http://faezin.ir/forum/

OmizbanCo
November 8th, 2018, 02:19
جهت بررسی رایگان تلگرام پیام بدید
تلگرام در امضا

rasam host
November 8th, 2018, 09:53
مایل بودید دسترسی بدهید برایتان چک کنیم
اگر مشکل از سمت سرور نباشد به راحتی حل میشود

faezin
November 9th, 2018, 21:28
دوستان به پشتیبانی گفتم گفتن از سمت ما نیست
من از میهن وب هاست اشتراک گرفتم
تو سایت های خارچی جستچو کردم یه سایت روسی بود نوشته بودن سایت هک شده
اخه 3 تا دامنه روشه همش هیمن ارور رو میده و همچنین فرم سایت هم باز ارور میده
کسی نمیتونه کمک کنه لطفا ایدی تلگرام بزارید
faezin
November 10th, 2018, 22:00
دوستان این سایت نوشته کل سایتم الوده به ویروسه
یکی از بچها با اپدیت بعضی فایل ها ارور رو از بین برد منتها به دلیل ویروسی بودن هاست سایت لود نمیشه
کسی میتونه کمک کنه
سایت شناسایی ویروس

https://sitecheck.sucuri.net/results/faezin.ir

لطفا کسی اگه میتونه راهنمایی کنه

faezin
November 10th, 2018, 23:51
8-|8-|

gdfire
November 11th, 2018, 01:14
از گوگل وبمستر دوست عزیز پیگیر باش و فایل الوده ها رو دلت کن یاهم از کل سایت بک بگیر و اسکن کن هر فایل مشکوک دیدی دلتش کن
سی ام است وردپرسه فایلا روتتو دلت کن دستی نصب کن بعد درخواست بررسی از گوگل وبمسترت بده (قالبتم یادت نره بررسیش کنی)