PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره راه اندازی سایت ارسال اگاهی

royalsite
November 7th, 2018, 20:30
سلام خدمت شما دوستان عزیز

در حال طراحی یک سایت ارسال آگهی(نیازمندی)همانند دیوارهستیم
این سایت صرفا برای یک استان میباشد
بنظر شما با وجود سایت هایی مثل دیوار و شیپور این سایت میگیره یا ن؟
باتوجه به اینکه این سایت فقط برای استفاده یک استان میباشد

قرار است چند میلیونی (سه،چهار میلیون)برای تبلیغات اولیه این سایت در ان شهر هزینه شود
تبلیغات مورد نظر:پخش تراکت،تبلیغات پیامکی.نصب برچسب های تبلبغاتی رو ماشین ها،ثبت در روزنامه

بنظر شما سایت میگیره یا نه؟
بنظر شما نوع تبلیغاتی که گفته شد خوب است یا نه؟پیشنهاد دیگری دارید بفرمائید؟

vahid03
November 7th, 2018, 21:02
سلام خدمت شما دوستان عزیز

در حال طراحی یک سایت ارسال آگهی(نیازمندی)همانند دیوارهستیم
این سایت صرفا برای یک استان میباشد
بنظر شما با وجود سایت هایی مثل دیوار و شیپور این سایت میگیره یا ن؟
باتوجه به اینکه این سایت فقط برای استفاده یک استان میباشد

قرار است چند میلیونی (سه،چهار میلیون)برای تبلیغات اولیه این سایت در ان شهر هزینه شود
تبلیغات مورد نظر:پخش تراکت،تبلیغات پیامکی.نصب برچسب های تبلبغاتی رو ماشین ها،ثبت در روزنامه

بنظر شما سایت میگیره یا نه؟
بنظر شما نوع تبلیغاتی که گفته شد خوب است یا نه؟پیشنهاد دیگری دارید بفرمائید؟

بله میگیره به شرطی که محدودیت ها ، کاستی ها و مشکلات دیوار و شیپور رو رفع کنید به عبارتی نوع جدید از خدمات رو با همان محتوا ارائه بدید. به فرض مثال بنده قبلا از دیوار استفاده میکردم از اپلکیشنش بعد شیپور رو نصب کردم به نظرم شیپور در طرز نشون دادن لیست آگهی ها عالی کار کرده هم میتونی کل ایران سرچ بزنی هم در استان خودت دیوار این مراحل رو خیلی خسته کننده کرده، محتوای و موضوع هر دو سایت یکیه ولی نوع نمایش اونا باعث شده من برم سمت شیپور.
شما این مسائل رو رفع کنید خدمات بهتر ارائه بدید نه در یک استان بلکه در کل ایران مخاطب پیدا میکنید.
نوع تبلیغات هم به نظر من جالب نیست مردم الان زیاد به این تبلیغات اهمیت نمیدن بعضی مواقع هم گارد میگیرن کلا نمیان سمت بیزینس الان بهترین تبلیغ تبلیغات دهان به دهانه خدماتت خوب باشه مخاطبات خودشون برات تبلیغ میکنند. اون 4 تومن پولو صرف کیفیت کارت کن.

royalsite
November 8th, 2018, 20:55
بله میگیره به شرطی که محدودیت ها ، کاستی ها و مشکلات دیوار و شیپور رو رفع کنید به عبارتی نوع جدید از خدمات رو با همان محتوا ارائه بدید. به فرض مثال بنده قبلا از دیوار استفاده میکردم از اپلکیشنش بعد شیپور رو نصب کردم به نظرم شیپور در طرز نشون دادن لیست آگهی ها عالی کار کرده هم میتونی کل ایران سرچ بزنی هم در استان خودت دیوار این مراحل رو خیلی خسته کننده کرده، محتوای و موضوع هر دو سایت یکیه ولی نوع نمایش اونا باعث شده من برم سمت شیپور.
شما این مسائل رو رفع کنید خدمات بهتر ارائه بدید نه در یک استان بلکه در کل ایران مخاطب پیدا میکنید.
نوع تبلیغات هم به نظر من جالب نیست مردم الان زیاد به این تبلیغات اهمیت نمیدن بعضی مواقع هم گارد میگیرن کلا نمیان سمت بیزینس الان بهترین تبلیغ تبلیغات دهان به دهانه خدماتت خوب باشه مخاطبات خودشون برات تبلیغ میکنند. اون 4 تومن پولو صرف کیفیت کارت کن.

ممنونم از نظر و پیشنهادات خوب شما

gdfire
November 8th, 2018, 22:22
اسپانسر داشته باشی اره وگرنه نه

aquaquest
November 11th, 2018, 18:40
اگر بتوانی در آن استان خوب تبلیغ کنی و سایت را به همشهریان بشناسونی قطعا خواهد گرفت و البته باید با توجه به نوع استان خدماتی فراتر از شیپیور و ... در آن استان بدی به طور مثال بحث تخفیف ارسال پستی یا با پیک و ...

tarfandcity
November 11th, 2018, 19:52
همه چیز به کاربر ربط داره اگر به خواسته های کاربران رسیدگی بشه و ارضاع بشن حتما میگیره اما قبل از هزینه کردن همه ی جوانب رو بسنجید که نکنه یه وقت به جایی برسید که نه راه پیش داشته باشید نه راه پس

royalsite
November 11th, 2018, 20:15
سپاس از نظرات خوب شما سروران

سوال:بنظر شما بیشتر چه تبلیغاتی انجام بدیم؟؟؟
(بانوجه به اینکه فعالیت سایت فعلا فقط برای یک استان میباشد)