PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی هاست در شرکت

lalsevda_62
November 5th, 2018, 14:12
سلام. من میخوام داخل شرکت خودمون یه سایت راه اندازی کنم و با نمایندگیهایی که در شهرهای مختلف داریم از طریق همین سایت ارتباط داشته باشیم.
اگه امکانش هست صفر تا صدشو برام آموزش بدین.
راه اندازی سایت رو روی هاست خارجی بلدم ولی روی سرور اختصاصی اصلا تجربه ندارم

arminkit1
November 5th, 2018, 14:14
سلام
منظورتون این هست که داخل شرکتتون سرور دارید و میخواید روش هاست اجطا کنید و سایت راه اندازی کنید؟

lalsevda_62
November 5th, 2018, 14:25
سلام
منظورتون این هست که داخل شرکتتون سرور دارید و میخواید روش هاست اجطا کنید و سایت راه اندازی کنید؟
میخوام یکی از سیستمهامو تبدیل به سرور کنم

RoobinaServer
November 5th, 2018, 14:28
میخوام یکی از سیستمهامو تبدیل به سرور کنم

سلام

مطلع نیستیم چه تعداد استان قرار است متصل شود اما پیشنهاد میکنیم سرور اختصاصی ایران اجاره نمائید یا کلا سرور بخرید و کلوکیشن نمائید.

هزینه انجام این کار در دفتر به مراتب خیلی بیشتر خواهد بود و مشکلات خیلی زیادی هم در کنار آن خواهید داشت (خرید چند اینترنت و پهنای باند stable-هزینه برق-خرید ups و هزینه نگهداری آن (بالا)-نگه داری و کولینگ-حل و پیگیری مشکلات استان ها که اگر ناگهان قطع شوند و ....)

اصلا ارزش چنین کاری را ندارد.

باتشکر

hamra
November 5th, 2018, 16:05
بهترین کار ایجاد پورتال هست برای شرکتتون
و اون رو روی سرور ایرانی راه اندازی کنید!

lalsevda_62
November 5th, 2018, 17:08
سلام

مطلع نیستیم چه تعداد استان قرار است متصل شود اما پیشنهاد میکنیم سرور اختصاصی ایران اجاره نمائید یا کلا سرور بخرید و کلوکیشن نمائید.

هزینه انجام این کار در دفتر به مراتب خیلی بیشتر خواهد بود و مشکلات خیلی زیادی هم در کنار آن خواهید داشت (خرید چند اینترنت و پهنای باند stable-هزینه برق-خرید ups و هزینه نگهداری آن (بالا)-نگه داری و کولینگ-حل و پیگیری مشکلات استان ها که اگر ناگهان قطع شوند و ....)

اصلا ارزش چنین کاری را ندارد.

باتشکر

شرکت همه اینا رو داره
هم ups داریم هم اینترنت و ...
نرم افزارهایی هم داریم که تحت شبکه هستن و دیتا بیسشون تو شرکت هست. من فقط می خوام یه سایت راه اندازی کنم و بعضی آموزشها رو توشون بذارم و اینکه هرکس مشکلی داشت از طریق تیکت ارسال کنن تا پس از بررسی کامل پاسخ داده بشه. چون گاها حل مشکلات بصورت تلفنی هم زمان میبره هم گوشم اذیت میشه :d
ضمنا ما ۲۲ شعبه داریم همشون هم تو یه استان هستن. استانهای دیگه قرار نیست دسترسی داشته باشن