PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال مخرب به تلویزیون سامسونگ

saeid1346
November 4th, 2018, 15:11
سلام دوستان خسته نباشید یه سوال داشتم

امروز تلویزیون سامسونگ رو وصل کرده بودم به مودم با wifi، متوجه شدم یکی مدام با گوشی موبایل سامسونگ مدل J3 2016 درخواست میزنه به تلویزیون برای اتصال هدفون گوشی ! خیلی تعجب کردم که چطور این کارو کرده چون باید حتما داخل یه شبکه باشه تا بتونه به تلویزیون متصل بشه

مودم امنیتش خوبه مک ادرس تلویزیون و موبایلمو بهش دادم ، ssid مخفیه ، سیستمم اسکن کردم ، مشکلی نداشت ولی هنوز نمیدونم چطور طرف درخواست ارسال میکرد روی تلویزیون تا وصل بشه بهش ، فقط موقع اتصال به تلویزیون یه چیز پی ان وصل کرده بودم سیسکو anyconnect رو سیستم که اونم از یه شرکت معتبر خریدم

به نظرتون چطور این کارو کرده ؟ کسی میدونه ؟

مودم هک شده ؟ یا سیستم یا مثلا تلویزیون ، یا شاید وقتی سیسکو رو وصل کرده بودم یه نفر دیگه ام رو همون سرور بوده و نرم افزار به عنوان یک شبکه داخلی شناخته و اسم تلویزیون رو اورده تو نرم افزار smart viwer موبایلش ؟

راستی مودمم بررسی کردم از بخش DHCP Table ظاهرا کسی متصل نشده بود بهش ، حالا نمیدونم جایی لاگ داره برای نمایش اتصال های قبل یا نه

M2T
November 4th, 2018, 21:39
طرف با بلوتوث میخواسته به تلویزیون وصل بشه نه وای فای!

saeid1346
November 4th, 2018, 22:45
طرف با بلوتوث میخواسته به تلویزیون وصل بشه نه وای فای!

تشکر اما چطوری اخه این مدل تلویزیون سامسونگ ku7970 فکر نکنم اتصال بلوثوث داشته باشه ،ظاهرا با گوشیش درخواست میزد و نرم افزار smart viwer داخل اتصال ناموفقش قسمت جزییات اینو نوشته بود.

BazPardakht.Com
November 5th, 2018, 16:34
ماجرا خیلی ساده است و تعجب نداره
اسکرین میرورینگ تی وی شما روشن بوده و طرف توی گوشیش اسکرین میرورینگ رو سرچ می کرده تی وی شما رو نشون میداده و درخواست می داده
ولی تا زمانی که شما روی تی وی درخواست نزنید وصل نمیشه
در ضمن درخواست اسکرین میرورینگ برای اتصال گوشی به تی وی هست
یعنی اگر وصل بشه شما روی تی وی صفحه گوشی اون شخص رو میبینید

- - - Updated - - -

فناوری و روش کاراین اتصال که از طریق وای فای صورت می‌گیرد نیازمند پشتیبانی گوشی هوشمند و تلویزیون هوشمند شما از وای فای می‌باشد. شرکت‌های زیادی از این قابلیت در گوشی‌های خود استفاده می‌کنند که از میان آنها می‌توان به سامسونگ، سونی و ال جی اشاره کرد. کمپانی سامسونگ در صفحه‌ای راجع به این قابلیت در گوشی‌های خود اشاره کرده است و اظهار داشته که اکثر دستگاه‌های دارای سیستم عامل اندروید قدیمی تر از ۴٫۱٫۱۲ از اسکرین میرورینگ پشتیبانی نمی‌کنند.
اسکرین میرورینگ از بهترین روش‌های انتقال تصویر گوشی هوشمند به تلویزیون می‌باشد در حالی که روش‌های دیگری مانند: اتصال توسط پورت‌های توسعه دهنده MHL, ست تاپ باکس، استفاده از کروم کست یا نرم‌افزارهای انتقال تصویر مثل iMediashare برای این کار نیز وجود دارد.
مزایا

عدم نیاز به کابل و مبدل
اتصال سریع و بی‌سیم
بدون نیاز به اینترنت و مصرف دیتا
بدون نیاز به نرم‌افزار

منبع: ویکی پدیا (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D9%85%DB%8C% D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF)

saeid1346
November 5th, 2018, 22:53
ماجرا خیلی ساده است و تعجب نداره
اسکرین میرورینگ تی وی شما روشن بوده و طرف توی گوشیش اسکرین میرورینگ رو سرچ می کرده تی وی شما رو نشون میداده و درخواست می داده
ولی تا زمانی که شما روی تی وی درخواست نزنید وصل نمیشه
در ضمن درخواست اسکرین میرورینگ برای اتصال گوشی به تی وی هست
یعنی اگر وصل بشه شما روی تی وی صفحه گوشی اون شخص رو میبینید

- - - Updated - - -

فناوری و روش کاراین اتصال که از طریق وای فای صورت می‌گیرد نیازمند پشتیبانی گوشی هوشمند و تلویزیون هوشمند شما از وای فای می‌باشد. شرکت‌های زیادی از این قابلیت در گوشی‌های خود استفاده می‌کنند که از میان آنها می‌توان به سامسونگ، سونی و ال جی اشاره کرد. کمپانی سامسونگ در صفحه‌ای راجع به این قابلیت در گوشی‌های خود اشاره کرده است و اظهار داشته که اکثر دستگاه‌های دارای سیستم عامل اندروید قدیمی تر از ۴٫۱٫۱۲ از اسکرین میرورینگ پشتیبانی نمی‌کنند.
اسکرین میرورینگ از بهترین روش‌های انتقال تصویر گوشی هوشمند به تلویزیون می‌باشد در حالی که روش‌های دیگری مانند: اتصال توسط پورت‌های توسعه دهنده MHL, ست تاپ باکس، استفاده از کروم کست یا نرم‌افزارهای انتقال تصویر مثل iMediashare برای این کار نیز وجود دارد.
مزایا

عدم نیاز به کابل و مبدل
اتصال سریع و بی‌سیم
بدون نیاز به اینترنت و مصرف دیتا
بدون نیاز به نرم‌افزار

منبع: ویکی پدیا (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D9%85%DB%8C% D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF)

سلام قربان
ممنون از پاسخ شما

ولی من فکر میکردم حتما باید داخل یک شبکه باشن برای این قابلیت ، برای این کار نیاز نیست تلویزیون به شبکه ای متصل باشه ؟ خودش مثل مودم میاد داخل سرچ لیست اسکرین میرورینگ ؟