PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل هنگام اپلود در وردپرس

salmani
January 31st, 2011, 13:55
سلام

من يك سايت وردپرسي دارم ك وقتي مي خوام يه چيزي توش اپلود كنم يا كلا يك چيزي تو نوشته بگذارم پيام زير را مي ده

seg-mr-v2-[www.sooran.com].jpg” به‌خاطر وجود خطایی بارگذاری نشد
امکان ایجاد شاخه /home/sahand/domains/sahanddownload.com/public_html/wp-content/uploads/2011/01 نیست. آیا شاخه مادر آن با سرور قابل نوشتن است؟

ميرم تو هاست مي بينم تو مسير اپلودز فايلي به نام 2011 نيست اون فايل را ايجاد مي كنم و دوباره فايل 01 را توش ايجاد مي كنم وقتي دوباره چيزي اپلود مي كنم يك هم چين چيزي مي نويسه

فايل انتخابي شما نمي تواند به ادرس ... همان ادرس بالايي انتقال يابد

مشكل از چي هست

لطفا كاملا توضيح دهيد بايد چي كار كنم

patteerr
January 31st, 2011, 14:39
خب سطح دسترسیش رو 777 کنید و بعد امتحان کنید ببینید چی میشه ؟

salmani
January 31st, 2011, 15:20
خب سطح دسترسیش رو 777 کنید و بعد امتحان کنید ببینید چی میشه ؟

ممنون مشكل حل شد

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

يك مشكل ديگر

وقتي مي خواي قالب را اديت كني دكمه ذخيره نمياد و فقط جمله زير مياد

برای ویرایش یک پرونده ، نامش ‌را ‌این‌جا بنویسید. شما می‌توانید هر پرونده‌ای را که در سرور قابل ویرایش باشد (http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions) باز کنید. برای نمونه: CHMOD 666

ايا براي اين هم بايد سطح دسترسي را تغيير بدم؟ اگر تغيير بدم بايد سطح دسترسي كدوم فايل را تغيير بدهم؟

AriyaDownload
January 31st, 2011, 17:57
تا جایی که من اطلاع دارم
نباید سطح دسترسی رویه 777 باشه
ریسک امنیتی هست
:59:

m2sh
January 31st, 2011, 18:55
سلام شما باید اون فایلایی از قالب که میخوایید توسط ادیتور ورد پرس ویرایش کنید رو حق دسترسیش رو روی 666 یا 777 بذارید
به عنوان مثال این فایل ها میتونه باشه : index.php , functions.php.footer.php,header.php,sidebar.php.st yle.css

موفق باشید