PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه مصرف برق شهری و روستایی؟

Cr0w
November 1st, 2018, 22:26
سلام مدتیه میخوام ی تعدادی Antminer S9J رو بخرم

که من با سرمایه فعلی میتونم 5 عدد تهیه کنم که توان مصرفیشون فکر کنم هر کدوم 1322 وات هست

هزینه برق مصرفی در شهر به چه شکل و در روستا چطور؟

میتونم به یک ویلا هم منتقل کنم که تو روستاس شنیدم تعرفه های شهر و روستا فرق میکنه؟

میشه مصرف برق ماهانه یک عدد از این دستگاه رو واسه من در نظر بگیرید ؟

به چند سایت سر زدم و هریک مبلغ جداگونه میدادن جایی میگفتن هر کیلو وات ساعت 350 ، ی جای دیگه 45 جایی هم 70 میشه نحوه و فرمول دقیقش رو بفرمایید.

ممنون!

ashadata
November 1st, 2018, 22:34
350 که خونگی شهریه
70 هم صنعتیه
تعرفه شهر و روستا فرق داره - بستگی به منطقه داره ؛ باید یک قبض رو چک کنی تا بفهمی اونجا چیه

اما یک چیزی رو حساب کن قبل خرید
ببین به طور متوسط درامدت هر ماه 15% کاهش پیدا میکنه نسبت به ماه قبل و اگه قیمت بیت امسال رشد نکنه هیچ وقت پولت بر نمیگرده

حالا بشین حساب کن با توجه به کاهش 15 درصدی ماهانه درامد بر حسب بیت کوین بعد یکسال در صورتی که دستگاه داشته باشی چقدر سود میکنی و اگه ارز بخری الان ( با مثلا دو برابر شدن قیمت در نظر بگیر )

Cr0w
November 1st, 2018, 22:45
ببین به طور متوسط درامدت هر ماه 15% کاهش پیدا میکنه نسبت به ماه قبل و اگه قیمت بیت امسال رشد نکنه هیچ وقت پولت بر نمیگرده
متوجه این قسمت نمیشم دلیلشم میشه بفرمایید؟

Peugeot
November 2nd, 2018, 00:42
واسه‌ی هرجا که تهیه می‌کنی، قبلش تهویه رو در نظر بگیر. دستگاهای بسیار داغی هستن و اگر یکم حواست نباشه سوختن! و هوا هم نباید خیلی رطوبت داشته باشه چون میره روی دستگاه شبنم می‌شینه و حالا بیا و درستش کن :))

این لینک رو هم ببین: https://www.nicehash.com/profitability-calculator#bitmain-antminer-s9;USD;0.0;1;1375;0;a1=14

arminkit1
November 2nd, 2018, 01:21
سلام
برای بدست آوردن قیمت چون دستگاه 24 ساعته روشن هست 720* 1322 تقسیم بر 1000 میکنید توان مصرفی ماینینگتون برای یک ماه در میاد" حالا اون عدد رو ضرب در تعرفه توان مصرفی میکنید.
فکر کنم قیمت هم در پیک مصرف بالا با زمان عادی فرق داره.

در مورد دستگاه باید حتما براش یه کولینگ یا اتاق خنک درنظر بگیرید و مسلما اون هم هزینه بر هست و تا اینجا که میدونم دمای دستگاه از 70 درجه نباید عبور کنه که مشکل ساز میشه

ali215215
November 2nd, 2018, 09:38
برق صنعتی میخواهد توی خونه نمیشه-سرو صدا عجیبی داره
بیت بخر راحتری
کارسختی است -کولر گازی-مراقبت 24 ساعته
هزینه برق
خرابی دستگاه
سختی شبکه و هزارن چیز دیگه
تش چیزی نمی مونه
الان کشورها دارن مزرعه استخراج میزنن
90 درصد توی چین است -بقیه هم دارن اضافه میشن
کلا سختی شبکه اذیت می کنه -به پولت نمیرسی
تقریبا چقدر سرمایه گذاری می خواهی بکنی؟
باقیمت دلار ایران و دورزدن برای تحریم ها کلی هزنیه میشه

سیدرضا بازیار
November 2nd, 2018, 18:05
استان هایی که مردم فقیر تری دارند برق ارزان تری هم دارن. مثلا قیمت برق سیستان و بلوچستان از تهران کمتره. مصرف روستا هم خیلی کمتر از شهر هست...

یه پیشنهاد دارم برات
برو یه نیروگاه تولید برق و با یکی از مهندس های اونجا صحبت کن. برق رایگان نیروگاه رو بگیر و یه چیزی هم به اون بده:->

hoka
November 2nd, 2018, 20:01
استان هایی که مردم فقیر تری دارند برق ارزان تری هم دارن. مثلا قیمت برق سیستان و بلوچستان از تهران کمتره. مصرف روستا هم خیلی کمتر از شهر هست...

یه پیشنهاد دارم برات
برو یه نیروگاه تولید برق و با یکی از مهندس های اونجا صحبت کن. برق رایگان نیروگاه رو بگیر و یه چیزی هم به اون بده:->

نکته ی آخر خوبه . یه کابل دورشته از دینام نیروگاه بکش برای دستگاه هات . کلا یه فازمتر میخواد یه چند کیلومتر سیم دورشته ی سفید :105:

ashadata
November 2nd, 2018, 20:50
متوجه این قسمت نمیشم دلیلشم میشه بفرمایید؟

ببین میزان جایزه ای که شبکه بیت کوین میده هر مثلا پنج دقیقه فرض کن 5 واحده

بعد خب هرچه تعداد ماینر ها بیشتر بشه این جایزه به هر نفر کمتر میرسه

به همین دلیل شما هر هفته در اصل درامدت نسبت به هفته قبل به دلیل ورود ماینر های جدید کاهش پیدا میکنه که هر ماه میشه حدود 15%

شما قبل ورود به کار حتما در مورد سختی شبکه و ... کامل مطالعه کن که مثل خیلی از دوستان سر به هوا نیای داخل و ضرر کنی

- - - Updated - - -

بحث کولینگ هم که دوستان میگن

نیازی به کولر گازی نیست اصلا - مهم اینه که هوا در جریان باشه

کولینگ مایع هزینه داره اما خیلیا استفاده میکنن الان ( برای تعداد میصرفه )

سیدرضا بازیار
November 2nd, 2018, 21:50
نکته ی آخر خوبه . یه کابل دورشته از دینام نیروگاه بکش برای دستگاه هات . کلا یه فازمتر میخواد یه چند کیلومتر سیم دورشته ی سفید :105:

سیم نیاز نداره
نیروگاه ها بسیار بزرگ هستند و میتونید توی یه قسمت از نیروگاه اون دستگاه رو بزارید! مهندس نیروگاه به راحتی میتونه این کار رو ردیف کنه;)

mtbirir
November 3rd, 2018, 08:33
از من میشنوی بی خیال شو
بورو طلای خام بخر
قیمت جهانی طلا الان تو کانال 1200 هستش تو سالهای گذشته 1500 رو هم رد کرده بود مطمئن باش بزودی به این مبلغ بر میگرده و سود خوبی میکنی در ضمن طلا پول نقده و تو دستته