PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ساخت یک وب سایت شخصی

Nightwish
November 1st, 2018, 16:10
درود
برای ساخت یک وب سایت شخصی باید چیکار کنم
دامنه ir میخوام با هاست درسته؟؟
نمیخوام زیاد هزینه کنم
چون سایت اولم هست

موندم باید کجا برم چ کارهایی کنم

ULTRAWEB
November 1st, 2018, 16:28
درود
نمیخوام زیاد هزینه کنم
چون سایت اولم هست

سوالتون ازاونجایی کلی هس
کلی هم پاسخش همین میشه
بله شما به یک دامنه نیاز دارین حاالا فرقی نداره پسوندش چی باشه و یک هاست برای قراردادن محتوی سایتتون
شرکت ها هم که با گوگل کردن و یا خواستن سرویس در بخش مربوطه ی همین سایت دردسترس شما و بقیه هستن

ticdars
November 1st, 2018, 17:11
درود
نمیخوام زیاد هزینه کنم
چون سایت اولم هست

سلام
برای تاسیس سایت به جز هاست و دامنه نیاز به یک سیستم محتوا و قالب مناسب دارید و برای توسعه نیاز به سئو و افزونه های جدید و
می تونم به شما کمک کنم تا سایتتون رو بسازید و توسعه بدید . پشتیبانی قدم به قدم با آموزش نصب اسکریپت ها.
قیمت های ما هم به دلیل تازه تاسیس بودن هاستینگمون ارزان هست
اگر مایل هستید در پشتیبانی آنلاین مولتی سایت (http://www.multisite.ir)در خدمتم

با تشکر- مدیریت مولتی سایت (http://www.multisite.ir) - www.multisite.ir

سیدرضا بازیار
November 1st, 2018, 17:37
یه هاست بخرید و دامنه. یه وردپرس رو نصب کنید با یه قالب سایت شخصی. چیز خاصی نداره.

اما من سایت شخصی دارم و خیلی اذیت میشم! هر روز مردم ایران بهت توهین میکنند! تو براشون آموزش رایگان بزار، بجای تشکر توهین میکنند. هر روز الکی تو رو گزارش میدن تا بهت یه لطمه وارد کنند. برخی مشکلات هست که باید تحمل کنید

taranoome
November 1st, 2018, 18:18
سلام دوست عزیز بیا تلگرام صحبت کنیم
به طور کامل راهنماییت میکنم

تلگرام : edris_nazeri67

tarfandcity
November 1st, 2018, 23:02
همانطور که اشاره کردید می خواهید سایت شخصی راه بندازید که پسودن me بهتر گرچه گرونتره که گفتید می خواهید ارزون بیفته همون دان آی ار خوبه هاست هم اگر جای معتبر و خوبی میخواهید هاست نت افراز رو بنده پیشنهاد میکنم بهتون برای اینطور سایت ها خوبه همون نت افراز مراجعه کنید دامنه و هاست و که بگیرید یه سایت ساز هم براتون نصب میکنن مثل وردپرس بعدشم که میتونید فعالیتتون رو آغاز کنید

sonly
November 1st, 2018, 23:39
شما یه هاست بگیر با ی دامین
روشم وردپرس نصب کن با قالب های اماده

کم کم پیشرفت ارتقاء میدی لازم نیست از همین الان پول بدی به اموزش ها و...
فقط برای یک سایت شخصی...

sepahanserver
November 2nd, 2018, 22:29
درود

بزرگوار در ارتباط باشید پیشنها ویژه ای براتون دارم .

brokersforex20
November 3rd, 2018, 11:52
به نظر من چون تازه کار هستید- فعلا یک دامنه ir با یک هاست 500 مگ برای سایت شخصی کفایت میکنه. بعد از خرید هم برای cms بهتون وردپرس را پیشنهاد میکنم چون برای سایت های شخصی بهتر هست. یکی از قالب های آماده را روی سایتتون بالا بیارید و به تنظیمات و محتوای آن بپردازید

cheshmgir
November 6th, 2018, 11:38
برای ساخت وبسایت اول باید بری سایت nic و دامنه آزاد مد نظرت را انتخاب کنی
بعد از آن هاست را از یکی از سرویس دهنده هاست بخری
بعد قالب آماده انتخاب کنی و اون را روی دامنه بالا بیاری

agahi90
November 6th, 2018, 12:05
این مورد مثل انتخاب یه اسم برای یه بچه است کاملا شخصیه بشینید برای این که در آیند کسب و کار شما خواهد بود یه اسم و یه جای خوب برای هاست اینتخاب کنید و ادامه بدید

fireboxmazinani
December 8th, 2018, 14:17
من پیشنهاد میکنم فعلا یک دامنه ir یکساله با یک هاست 500مگ بخرید بعدا اگر نیزا شد ارتقا می دید

1wp.ir
December 9th, 2018, 13:25
1- اول باید زمینه فعالیت سایت رو مشخص کنید

2- موضوعاتی که می خواید توی سایت بهش بپردازید رو کاملا مشخص کنید

3- درآمد سایت از چه شیوه ایی خواهد بود : فروش فایل، جذب تبلیغات، جذب اسپانسر، فروش محصولات و خدمات و ...

4- مشخص کنید در حوزه ایی که می خواید شروع کنید چه وب سایت هایی فعال هستن و کمی با بازارش آشنا بشید از طریق جستجو توی گوگل

5- آیا نمونه مشابه خارجی داره سایتی که می خواید شروع کنید ؟ آیا میشه ازش الگو گرفت ؟

6- در مورد انتخاب نام دامنه حتما سعی کنید com - ir رو با هم ثبت کنید

7- حتما نام دامنه از لحاظ نوشتاری و تلفظ و سایر موارد در مورد انتخاب نام دامنه رو رعایت کنید

8- در مورد هاست اصلا مهم نیست چی انتخاب می کنید چون هر زمان می تونید ارتقا بدید ولی حتما از جای معتبر تهیه کنید

9- در مورد سیستم مدیریت محتوا که هم مشخصه وردپرس پیشنهاد من هست .

10- در مورد پوسته و ظاهر وب سایت می تونید از قالب های رایگان استفاده کنید تا رمانی که وب سایتتون راه افتاد یه قالب سفارش می دید

11- اینکه دقیقا چه انتظاری از وب سایتتون دارید می تونید برنامه ریزی کنید و اقدامات بعدی رو انجام بدید

اگر سوال یا ابهامی بود و یا اگر نیاز به مشاوره بیشتر داشتید می تونید از طریق ایمیل onewp.ir@gmail.com و یا آی دی تلگرام @onewp در ارتباط باشید.

خوشحال میشم در خدمتتون باشم

bimedana
December 18th, 2018, 09:05
از سایت nic.ir اول ببینید دامنه ای که می خواهید آزاد هست بعد اقدام به خرید کنید. هاست هم 500مگ براتون کافیه بخرید بعد اگه نیاز شد ارتقاء می دهید. قالب آماده هم گه زیاد هست cms وردپرس را انتخاب کنیدو یک قالب آماده سبک روش بالا بیارین