PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال 2 دامین مستقل به 1 وبسایت

OMIDTU5
November 1st, 2018, 03:59
یکی از سایت هام فی لتر شده میخوام بدون اینکه ادرس اصلی رو تغییر بدم یه ادرس دومی که در سرچ انجین ایندکس نشه بهش اضافه کنم و بدم به کاربرام
کنترل پنل سی پنل و سیستم mybb هستش . دامین جدید رو بصورت پارک به پنل اضافه میکنم ایندکس سایت بدون فی لتر بالا میاد ولی لینک فروم ها و انجمن ها تغییری نمیکنن و با کلیک بر روی اونها به دامینی قدیمی میره

راه حل چیه که بتونم همزمان امکان استفاده از 2 دامین بصورت مستقل برای 1 سایت رو داشته باشم ؟

taghikhani
November 1st, 2018, 14:25
یکی از سایت هام فی لتر شده میخوام بدون اینکه ادرس اصلی رو تغییر بدم یه ادرس دومی که در سرچ انجین ایندکس نشه بهش اضافه کنم و بدم به کاربرام
کنترل پنل سی پنل و سیستم mybb هستش . دامین جدید رو بصورت پارک به پنل اضافه میکنم ایندکس سایت بدون فی لتر بالا میاد ولی لینک فروم ها و انجمن ها تغییری نمیکنن و با کلیک بر روی اونها به دامینی قدیمی میره

راه حل چیه که بتونم همزمان امکان استفاده از 2 دامین بصورت مستقل برای 1 سایت رو داشته باشم ؟

باید توی تنظیمات انجمنتون آدرس اصلی سایت رو به آدرس جدید تغییر بدید

OMIDTU5
November 1st, 2018, 21:56
باید توی تنظیمات انجمنتون آدرس اصلی سایت رو به آدرس جدید تغییر بدید

بله اینو میدونم . من میخوام ادرس قبلی تغییر نکنه چون رنک بالایی داره . فقط یه ادرس دومی هم وصل کنم که همزمان قابل استفاده باشه
راهی هست ؟

taghikhani
November 1st, 2018, 22:19
بله اینو میدونم . من میخوام ادرس قبلی تغییر نکنه چون رنک بالایی داره . فقط یه ادرس دومی هم وصل کنم که همزمان قابل استفاده باشه
راهی هست ؟

این پلاگین احتمالا کارتون رو راه میندازه
https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=491