PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیوار ، شیپور ، سروش ! معمای عجیب

saeid1346
October 30th, 2018, 21:32
سلام دوستان خوبین

یه عنوان زدم که حتما تایپیک رو بخونید :d

یه موردی رو چند وقت پیش دیدم ، اوایل فک کردم ربطی نداره ولی الان مطمئنم اتفاقی نیست

چند وقت پیش داخل سایت شیپور و دیوار ی اگهی گذاشتم ، 7 8 ساعت بعد ، اس ام اس اومد اگهی شما تایید شد ، دقیقا چند دقیقه بعدش یه اس ام اس اومد کد ورود شما به سروش ! :| از سر شماره 1000001395 کد فعال سازی سروش ارسال شد

چند بار دیگه تست کردم با خط دیگه همین اتفاق افتاد وقتی اگهی تایید میشه یه کد فعال سازی سروشم ارسال میشه رو خط.

کسی میدونه قضیه اش چیه ؟

be099
October 31st, 2018, 06:33
سلام دوستان خوبین

یه عنوان زدم که حتما تایپیک رو بخونید :d

یه موردی رو چند وقت پیش دیدم ، اوایل فک کردم ربطی نداره ولی الان مطمئنم اتفاقی نیست

چند وقت پیش داخل سایت شیپور و دیوار ی اگهی گذاشتم ، 7 8 ساعت بعد ، اس ام اس اومد اگهی شما تایید شد ، دقیقا چند دقیقه بعدش یه اس ام اس اومد کد ورود شما به سروش ! :| از سر شماره 1000001395 کد فعال سازی سروش ارسال شد

چند بار دیگه تست کردم با خط دیگه همین اتفاق افتاد وقتی اگهی تایید میشه یه کد فعال سازی سروشم ارسال میشه رو خط.

کسی میدونه قضیه اش چیه ؟

واضحه سروش ربات انداخته رو اپای نیازمندی ...

saeid1346
October 31st, 2018, 08:14
واضحه سروش ربات انداخته رو اپای نیازمندی ...

عجب ، فک نمیکردم شماره ها رو اینطوری استخراج کنن ، خب اخه بعدش چی ؟ مثلا شماره فعال سازی ام ارسال کرد من که نصبش نمیکنم چه فایده داره براشون اخه ؟

saeedj
October 31st, 2018, 12:41
عجب ، فک نمیکردم شماره ها رو اینطوری استخراج کنن ، خب اخه بعدش چی ؟ مثلا شماره فعال سازی ام ارسال کرد من که نصبش نمیکنم چه فایده داره براشون اخه ؟

خب شما تحریک میشی که شاید الان یه کسی میخواد وارد اکانت سروش شما بشه و سوءاستفاده کنه و احتمالا کنجکاو بشی و سروش رو نصب کنید ببینی چه اتفاقی افتاده!

saeid1346
October 31st, 2018, 13:52
خب شما تحریک میشی که شاید الان یه کسی میخواد وارد اکانت سروش شما بشه و سوءاستفاده کنه و احتمالا کنجکاو بشی و سروش رو نصب کنید ببینی چه اتفاقی افتاده!

بله دقیقا همینه که شما میگی

برا بقیه ام چنین اتفاقی افتاده ؟

Saati
October 31st, 2018, 14:04
محکوم است

SirMoein
October 31st, 2018, 14:48
دوستان تست شد حرف دوستمون صحت داره
همگی میتونید تست کنید وقتی اگهی میزنید داخل دیوار اس ام اس سروش هم میاد
جالبی این قضیه اونجاست که به قدری سرعت این عملکرد بالاست که به نظر میاد سایت های دیوار و شیپور با سروش طرف قرارداد هستن برای در اختیار گذاشتن شماره های کاربراشون و اینطوری دیگه نیازی به ربات هم نیست که سروش بخواد اینکارو بکنه

saeed1988m
October 31st, 2018, 16:25
درود بر شما
من تقریبا 3روز پیش بود با شماره خوردم آگهی ثبت کردم ولی این مورد که فرمودین اتفاق نیوفتاد برا من

gdfire
October 31st, 2018, 17:02
خودشون از اینا کنن د ز د ی و جرم نیست ولی بقیه باید برن بنده اوین:65:

saeid1346
October 31st, 2018, 21:12
جالبی این قضیه اونجاست که به قدری سرعت این عملکرد بالاست که به نظر میاد سایت های دیوار و شیپور با سروش طرف قرارداد هستن برای در اختیار گذاشتن شماره های کاربراشون و اینطوری دیگه نیازی به ربات هم نیست که سروش بخواد اینکارو بکنه

سلام خوبین

قربان شمارتون ایرانسل بود یا همراه اول ؟

از چه سرشماره ای براتون کدش اومد ؟

- - - Updated - - -

درود بر شما
من تقریبا 3روز پیش بود با شماره خوردم آگهی ثبت کردم ولی این مورد که فرمودین اتفاق نیوفتاد برا من

سلام خوبین
شمارتون ایرانسل بود یا همراه اول ؟ من روی همراه اول تستش کردم با چنتا خط.

saeed1988m
November 1st, 2018, 15:27
سلام خوبین
شمارتون ایرانسل بود یا همراه اول ؟ من روی همراه اول تستش کردم با چنتا خط.

من با ایرانسل آگهی زدم

be099
November 1st, 2018, 15:38

اینکه بعد تایید آگهی sms میاد یعنی رباته
در ضمن دیوار خودش چت داره چرا باید بیاد تبلیغ یه اپ دیگرو بکنه ؟

پ.ن
وقتی یه سرویسی به روزگار یوزر دُزدی میفته یعنی ... ریده

saeid1346
November 2nd, 2018, 01:30
اینکه بعد تایید آگهی sms میاد یعنی رباته
در ضمن دیوار خودش چت داره چرا باید بیاد تبلیغ یه اپ دیگرو بکنه ؟

پ.ن
وقتی یه سرویسی به روزگار یوزر دُزدی میفته یعنی ... ریده

راستش من فک کردم یکی داره کرم میریزه اگهی رو ثبت میکنم بعدش درخواست کد میده ، ولی با چنتا خط تستش کردم بازم کد اومد واسم.