PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در لود سرور و لود نشدن سایت

alphabet
January 31st, 2011, 02:18
با سلام خدمت تمامی شما عزیزان

بنده سرور اختصاصی با مشخصات زیر دارم :
cpu : cores 12
ram : 8 gb

سه هفته هست از شرکت xlhost خریداری کرده ام ، به مدت حدودا 4-5 روز هست شبها از ساعت 1-2 تا ساعت 5-6 صبح سایت بارگذاری نمیشود ، ابتدا فکر کردیم مشکل فشار زیاد بر روی سرور است و با مشاهده لود سرور ، آپ سرور ، وضعیت سرور متوجه شدیم که از این بابت نیست. با دوستان خود مشورت کردم یکسری ها نیز میگفتند مشکل از ISP هست ولی با بیش از 10 سرور از 10 کشور تست کردیم و دوستانی که خارج از کشور بودند نیز مشکل لودینگ سایت را تایید کردند تا اینکه در سایت pingdom.com و host-tracker عضو شدیم که از Uptime سایت با خبر شویم که باز هم همچنان تایید مشکل سایت را شاهد هستیم

خواستم اگر امکانش هست راهنمایی کنید بازدید سایت به شدت افت میکند و ما هم از وقت و زندگی خود برای تبلیغات میگذاریم با این مسائل ضربه میخوریم و بازدیدکنندگان خود را از دست میدهیم ، در تایم شب از 1 تا 6 حدودا این اتفاق می افتد و از آپاچی سرور استفاده میکنیم و سیستم مدیریتی سایت ما هم نیوک می باشد

با تشکر ازشما
ممنون میشوم زودتر پاسخ دهید

---------- Post added at 02:18 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

یک نکته دیگر هم هست و آن این است که هر موقع از ریبوت آپاچی و mysql استفاده میکنم مشکل سایت برای دقایقی برطرف میشه ولی سرعت دانلود آنقدر پایین می آید که اینترنت من که 2mbps هست و (200kbps) سرعت دانلود دارم از سایت خودم و دیگر سایتهایی که سرور قوی دارند در این ساعت از شبانه روز به سرعت (7kbps) میرسد

لود سرور بنده هم هنوز به یک درصد نمیرسد که از سرور نگرانی ایجاد شود
از طریق SSH Reboot هم چند شب امتحان کردیم برای ریبوت کلی سرور ولی فایده ای نداشت تنها راه چاره ریبوت آپاچی و mysql از طریق whm هست که آن هم ... خدمتتان عرض کردم

لطف کنید نظرات خود را اعلام کنید سردرگم هستم و به شدت نگران
ممنون از تمامی شما عزیزان و بابت این سایت خوب و قوی که در اختیار وبمستران قرار داده اید
منتظر نظرات و راهنمایی های شما عزیزان هستم

با سپاس فراوان

alirezak
January 31st, 2011, 10:05
از گزینه Proccess Manager پروسه ای نداری که بیش از حد از منابع سرور استفاده کنه ؟

alphabet
January 31st, 2011, 12:25
آنجا هم همانند server status سرور هست آنجا هم چک کردم ولی تمامی قسمت مجاز (0) هستند بجز cpu که maximum استفاده آن 10-20% میرسد ، اگر مشکل از بیش از حد استفاده از قسمتهای مختلف سرور بود لود سرور هم بالا میرفت ، ولی باز با این حال من تمامی قسمتهای سرور را چک میکنم هر وقت که این مشکل شبها برای سایت اتفاق می افتد

لود سرور ، آپ سرور (درون لود سرور) ، سرور استاتوس ، میزان مصرف قطعات سخت افزاری از سرور ، آپ اس اس اچ و آپ تایم سایت از سایتهای معتبر

ولی مشکلم هنوز بر طرف نشده ، فقط مشکل با ریبوت آپاچی و mysql درست میشود ، دیشب نیز دوباره امتحان کردم و از یک سرور دیگر دیدم وقتی سایت بالا می آید بعد از ریبوت آپاچی و اسکیو ال سرعت دانلود استاندارد می باشد هرچه هست از آپاچی و اسکیو ال هست

خواهشنا یک نفر کمک کند و به داد من برسد به خدا هرجا را جستجو کردم هیچ کجا جوابی نگرفتم

sunyboy2
September 8th, 2011, 00:40
منم دقیقا با یکی از سرورهام که از هتزنر المان گرفتم این مشکل رو دارم دقیقا عین این مشکل برای منم پیش اومده نمیدونم چیکار کنم

abtinweb
September 9th, 2011, 16:59
پروسه بک آپ گیری شما در این بازه زمانی نیست ؟ ممکنه این مورد باعث فشار زیادی به سرور میشه.

sunyboy2
September 9th, 2011, 17:02
سرور دان نیست!! لود سرور هم خیلی پایین است ولی نمیدونم مشکل از کجاست

khorasani2
September 16th, 2011, 18:14
در مورد اس کی ال عیبی ندارد شما حتما دیتابیس را ه ر روز تعمیر و اپتیمایز کنی من هم سایتم خیلی وقتها مشکل زا بود اما از وقتی که دیتابیسم را هر چند وقت یک بار مرتبط تعمیر و اپتیمایز می کنم هیچ مشکلی نداشتم بهتر است این اقدام شود

Woshka
September 23rd, 2011, 11:28
وب سرور شما باید بهینه بشه
اگر تمایل داشتید این کار رو براتوت انجام می دهم