PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هارد لپ تاپ 1 ترا استوک

Aria90
October 28th, 2018, 11:19
سلام
نیاز به هارد لپ تاپ 1 ترا استوک دارم با توجه به قیمت بالای هارد که بین 650-800 هست اگر کسی هارد استوک و سالم لپ تاپ 1 ترا داره و یا مرکزی رو میشناسه جهت فروش لطفا اعلام کنه
ممنون

amirizadi
October 28th, 2018, 11:25
یه سر به ایسام بزن

www.esam.ir

Aria90
October 28th, 2018, 11:31
یه سر به ایسام بزن

www.esam.ir (http://www.esam.ir)

دیدم اینجا رو اما واقعا مشکله تشخیص اینکه واقعا فرونده کالای سالم بهت میده یا نه ترجیح میدم فروشنده از اینجا باشه:d

Peugeot
October 28th, 2018, 11:37
یه سر برو پاساژ پارسیان توی ولیعصر (اگه تهران هستی).

Aria90
October 28th, 2018, 11:52
یه سر برو پاساژ پارسیان توی ولیعصر (اگه تهران هستی).

متاسفانه در حال حاضر تهران نیستم.به چند سایت فروش استوکم زنگ زدم توی ولیعصر و پارسیان زنگ زدم موجود نداشتن یعنی داشتنا گفتن فعلا کار نمیکنیم;;)

amirizadi
October 28th, 2018, 11:57
دیدم اینجا رو اما واقعا مشکله تشخیص اینکه واقعا فرونده کالای سالم بهت میده یا نه ترجیح میدم فروشنده از اینجا باشه:d

شما کالا را دریافت کنی میتونی تست کنی اگر مشکلی داشت طرح شکاست بزنی کالا را برگشت کنی ایسام مبلغت را برگشت میکنه
تا شما صحت سالم بودم کالا و اون چیزی که فروشنده اعلام کرده را اعلام نکنی ایسام مبلغ فروشنده را ازاد نمیکنه
البته از زمان دریافت کالا هم 24 ساعت زمان برای تست دارید

NetworkFA
October 28th, 2018, 12:59
سلام
نیاز به هارد لپ تاپ 1 ترا استوک دارم با توجه به قیمت بالای هارد که بین 650-800 هست اگر کسی هارد استوک و سالم لپ تاپ 1 ترا داره و یا مرکزی رو میشناسه جهت فروش لطفا اعلام کنه
ممنون

هارد رو اصلا استوک نخر

Aria90
October 28th, 2018, 16:57
هارد رو اصلا استوک نخر

چرا؟ اخه بابت یک هارد 1 ترا 250 تئمنی برم 750 بدم؟

negarnovin
October 28th, 2018, 17:12
سلام
ممنون

هارد 1 ترابایت ssd قبل از گرانی ها خریداری کردیم آکبند همراه گارانتی اگر بخواهید با قیمت پائین تر از یازار عمده فروش می توانیم ارائه کنیم چون خرید قبل گرانی ها می باشد!

Aria90
October 28th, 2018, 17:14
هارد 1 ترابایت ssd قبل از گرانی ها خریداری کردیم آکبند همراه گارانتی اگر بخواهید با قیمت پائین تر از یازار عمده فروش می توانیم ارائه کنیم چون خرید قبل گرانی ها می باشد!

من ساتا میخام
قیمت اس اس دی شما چقدر هست؟

faryspeed
December 5th, 2018, 16:13

مدل هارد و قیمت
تعداد موجودی را هم اعلام کنید