PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سایت هاستینگ در این اوضاع و زمان

Mahsa90
October 26th, 2018, 23:34
با سلام

ممنون میشم از دوستان نظرات خود را به بدون قصد و غرض و دوستانه بیان کنند

با توجه به اوضاع فعلی اقتصادی آیا راه اندازی یک سایت هاستینگ که انواع سرویس ها را با استفاده از ریسلر ارائه بده فایده ای داره ؟

من قصد دارم کاری راه بندازم که بتونه ماهیانه بین 300 تا 500 تومن در آمد واسم داشته باشه

آیا همین کاری که گفتم با تبلیغ و اخد نماد اعتماد قابل انجام هست ؟ واسه رسیدن به این در آمد حدودا چقدر بودجه و زمان لازمه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

MizbanPardaz
October 26th, 2018, 23:45
ریسلری فایده نداره که بخواین ازش 300 تا 500 در بیارین

دست کمش باید سرور مجازی با حداقل رم 4 و cpu 2.4ghz با تعداد هسته 2تا4 عدد و هارد و ایناش هم اختیاریه که حدودا با این اوضا دست کم 150 هزینه ش میشه

یا میتونید از سرور های کلود هتزنر استفاده کنید ک تا حدودی هزینه ش کمتر در میاد

https://www.hetzner.com/cloud?country=us

سرویس CX21 با قیمت 83000

سرویس CX31 با قیمت 14000

حالا ب جز هزینه سرور باید هزینه لایسنس سی پنل و لایت اسپید و کلود لینوکس و .... رو هم حساب کرد

w.h.t
October 27th, 2018, 00:04
سلام دوست گرامی

قصد نا امید کردنتون رو ندارم
اما
بودجه رو حد اقل 15 ملیون برای شروع در نظر بگیرید
پشتیبانی 24 ساعته حد اقل توسط 2 نفر رو هم درنظر بگیرید

توی مدت زمان کمتر از 2-3 ماه در صورتی که کارتون روبراه باشه در آمد 7-8 ملیونی با فروش هاست پیدا میکنید(درامد نه سود!)

توضیح راجب بودجه15 ملیونی

خرید سرور و کانفیگ و... سرجمع 500-600 هزار تومان برای هاستینگ بیشتر نمیشه ( البته کانفیگ معمولی برای شروع)
اما برای درآمد بالا و سود آوری باید شروع کنید به زدن پست های مفید و دارای سئو در سایتتون تا رتبتون بیاد بالا و یه جایگاهی داشته باشید
تا اینجای کار پول نویسنده رو بدون سئو در نظر بگیرید برای یک ماه 2 ملیون

حد اقل توی 3 سایت درجه یک باید ریپوتاژ آگهی بدید . هرکدومشون حد اقل یه تومن میگیرن میشه 3 ملیون

اگه توی دوتا سایت هم حد اقل بنر بزنید و هر کدوم کم کم 2 ملیون ازتون میگیرن میشه 4 ملیون

یه سری هزینه های دیگه هم مثل کانفیگ حرفه ای سرور برای استفاده وردپرس ، امنیت و... هزینه 500 هزار تومانی تا 1 ملیونی داره

نیروی پشتیبانی فکر نکنم کمتر از 2 تومن پیدا کنید

و یه ریزه هزینه های دیگه هم هست که باید جهت بهبود ارائه خدمات پرداخت کنید

----------

جناب من نزدیک به 12 سال سابقه ارائه خدمات هاستینگ دارم . تا زمانی که پول نذاشتم توی کارم به درآمد مناسب نرسیدم . نیروهای پشتیبانی سایتم 4 نفر بودن از دوستانم . تیکت ها زیر 5 دقیقه پاسخ داده میشدن اما مشتری نبود .شاید در ماه فقط پول سرور در میاوردم . یه بودجه ای جور کردم و در حدود 15 سایت بنر زدم . نماد اعتماد گرفتم و خداروشکر درآمدم یک دفعه ای رفت بالا . هرچند اوضاع دلار گند زد به همه چیز اما خب خداروشکر بازهم راضی کننده هست و از همه جهات درآمد میاد

برای بهتر شدن اوضاع کاریتون پیشنهاد میکنم انواع کانفیگ ها و طراحی سایت هم انجام بدید . سود آوری فوق العاده داره چون عملا خرجی نمیکنید و فقط پول میاره واستون

دوتا از کلیدی ترین نکات برای جذب مشتری:
1-
نماد اعتماد حتما بگیرید
2-
به مشتریتون دروغ نگید . قطعی دارید بگید قطعی دارم . سرورتون مشکل پیدا کرد بگیرد مشکل داره . اینکه دیتاسنتر فلان کار کرده یا هر دروغ دیگه ای باعث میشه کاربر از دست بدید
یکی از قدیمی ترین کاربرانم که حدود 7 ساله مشتریم هست ، خودش 9 تا هاست در پلن های مختلف داره ، اگه اشتباه نکنم تا الان حدود 20 نفر مشتری هاش که طراحی وب واسشون انجام داده نیز به من معرفی کرده

شرمنده توضیحاتم یکمی بیش از حد طولانی شد ، خواستم کامل راهنمایی کنم

وقت خوش

w.h.t
October 27th, 2018, 01:27
عزیز من بیا از ما بگیر
اخه چی فکر کردید تا وقتی نیراکلود هست کسی از شماها میخره ما رم 4 میدیم 31 تومن ولی شما بالای 100 تومن میدین نمیتونین با ما رقابت کنید!
الانم سایت سرودیتا زدیم هر دو سایت دست خودمون بازار میکشیم اینطرف
https://niracloud.com/vps/
الانم دارن به ما دیداس میزنن ولی ما قیمت پایین نمیاریم تا همه هاستینگا ورشکست بشن یعنی چی اخه اینقدر گرون میدن بقیه

قصد دخالت نداشتم اما بهتره پاسخ گوی کاربران ناراضیتون باشید که سطح انجمن رو پر کردن
من سرور رو
میدم 100 تومن چون تیکت رو زیر 10 مین جواب میدم
میدم 100 تومن چون 50 گیگ رم رو روی سرور 16 گیگ بالا نمیارم
میدم 100 تومن چون سرورام داون نمیشن
میدم 100 تومن چون کیفیت اولویته برام نه سود بیشتر
میدم 100 تومن چون پورت یک گیگ رو بین صد تا کاربر شیر نمیکنم
میدم 100 تومن چون وقتی میگم بک مانی دارم ، واقعا دارم نه اینکه به بهانه های چرند پول یه بد بخت رو بالا بکشم
میدم 100 تومن چون میدونم سخت افزار درجه یک خریدم نه اینکه سرورهای کهنه ده سال پیش دیتاسنتر هارو بخرم و اونقدر فشار بیارم روش که هارد بسوزه و دیتای کاربرام نابود بشه
میدم 100 تومن چون کاربرم رو مثل رفیقم میدونم و به عنوان دوست بهش نگاه میکنم نه یه کیف پول که فقط ازش بالا بکشم
و هزار تا دلیل دیگه... .

مهم ترین دلیلمم اینه که شب که خواستم بخوابم خیالم راحته نون ماستی که خوردم با پول حلال بوده نه کباب گوسفندی بعضیا که از گوشت سگ نجس تره

شب خوش

hoka
October 27th, 2018, 01:54
عزیز من بیا از ما بگیر
اخه چی فکر کردید تا وقتی نیراکلود هست کسی از شماها میخره ما رم 4 میدیم 31 تومن ولی شما بالای 100 تومن میدین نمیتونین با ما رقابت کنید!
الانم سایت سرودیتا زدیم هر دو سایت دست خودمون بازار میکشیم اینطرف
https://niracloud.com/vps/
الانم دارن به ما دیداس میزنن ولی ما قیمت پایین نمیاریم تا همه هاستینگا ورشکست بشن یعنی چی اخه اینقدر گرون میدن بقیه

داداچ چطوری رم 4 رو میدی 31 ؟؟؟

سرور 64 گیگ رم حداقل با آی پی هاش الان 1 تومن وایمیسته تازه حداقل کف کف . کلا 55 گیگ هم پر کنید !!!! که آورسل نشه میشه 14 تا رم 4 که کلا میشه 400 500 تومن . رم 1 رو هم حتما میدی 10 تومن ؟ هزینه ی آی پیش درمیاد ؟؟؟

یه چیز بگو بگنجه . من رم 1 رو الان دارم میگیرم 50 ! چون راضیم از کیفیتش

ali215215
October 27th, 2018, 08:13
بابودجه کم نمیشه اخوی
مثلا شما باید حداقل 20 تومان شروع کنید
خیلی کارسختی است
سروری که بوه درالمان 3 میلیون الان شده 15 میلیون
هزیرنه دلار+ رفع تحریم ها+ تبدیل دلار به کارت های مجازی و هزاران مشکل دیگه
اون هایی که 10 سال سابقه داشتند توی کار ماندن
برای شروع مثلا با 4 تا دانشجو شروع کنید تا شراکت کنید دستمزد ندید -خیل کار سختی است برای استارت

پشتیبانی را به هر کسی نمی شه داد -طرف نامردی کنه سایت وهاست را میبره روی هوابا همه بک اپ گیریها چون پشتیبان باید دسترسی تقریبا 100 درصدی داشته باشه به همه چیز
برای شروع 20 نیاز داره
تا به درامد برسید با این اوضاع حداقل یک سال طول می کشه( 3 ماه طول می کشه ) دامنه سئو بشه تازه کلی هم هزینه دارد نمیدانم چطوری دوستم گفت 2 تا 3 ماه!!! شاید زمون ایشون اینطوری بوده
راستش کسی دیگه سایت نمیزنه
90 درصد از قدیمی ها هستند که دارند کم هم میشوند و جمع میکنند
" توی قیمت مخارج روزمره وخوراکی موندن چه برسه به زدن سایت و هاست""
الان همه کانال و پیچ می زنن راحت ورایگان وسئوی تقریبا رایگان وبی دردسر قیمت ودامنه و هزار تا دردسر دیگه
اوضاع خیل خراب است قبلا توی همین انجمن وی پی اس المان با رم 1 را 14 میدادن و رم 2 را 20 تومان الان ای پی 18 تومان است
مخصوصا که سرورهای خارج محدودیت ایپی هم دارند
اگه شغل دیگه دارید اصلا سراغ این کار نیایید
فقط اکه تصمیم جدی اشتغال دارید خوبه ولا غیر همون پول هم از دستتون می پره

taksis
October 28th, 2018, 02:32
نه بابا فایده نداره دیگه...
مگه وب ایران چقدر پتانسیل داره که اینهمه هاستینگ و فروشنده هاست و سرور نیاز داشته باشه ؟
اونموقعشم که وضعیت دلار اینطوری نبود خیلی از فروشنده های جدید براشون صرف نمی‌کرد و جمع کردند
حالا که وضعیت اینطوری شده تعداد بیشتری از هاستینگ ها افت کردند و جمع شدند
مونده شرکت های قدیمی تر و بزرگتر که مشتری های ثابت دارن یا با ارگان ها و سازمان ها کار میکنن.
وقت خودتو صرف کارای اشباع شده نکن

ali215215
October 28th, 2018, 12:20
نه بابا فایده نداره دیگه...
مگه وب ایران چقدر پتانسیل داره که اینهمه هاستینگ و فروشنده هاست و سرور نیاز داشته باشه ؟
اونموقعشم که وضعیت دلار اینطوری نبود خیلی از فروشنده های جدید براشون صرف نمی‌کرد و جمع کردند
حالا که وضعیت اینطوری شده تعداد بیشتری از هاستینگ ها افت کردند و جمع شدند
مونده شرکت های قدیمی تر و بزرگتر که مشتری های ثابت دارن یا با ارگان ها و سازمان ها کار میکنن.
وقت خودتو صرف کارای اشباع شده نکن

واقعا شغل های ای تیتی توی شهرهای کوچک نابود شدن
یک رومیزی معمولی الان 5 تومان شده کی میخره؟
اگرتحریم نت بشیم بالای 1 میلون شغل توی ایران نابود می شه
ازجمله خودمن
اوضاع کلا خرابه

ashadata
October 29th, 2018, 12:12
با سلام

با توجه به اوضاع فعلی اقتصادی آیا راه اندازی یک سایت هاستینگ که انواع سرویس ها را با استفاده از ریسلر ارائه بده فایده ای داره ؟

من قصد دارم کاری راه بندازم که بتونه ماهیانه بین 300 تا 500 تومن در آمد واسم داشته باشه

آیا همین کاری که گفتم با تبلیغ و اخد نماد اعتماد قابل انجام هست ؟ واسه رسیدن به این در آمد حدودا چقدر بودجه و زمان لازمه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

اصلا سمت هاستینگ نرو :)

RoobinaServer
October 29th, 2018, 13:03
با سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

به سمت سرمایه گذاری بروید لازم نیست هر ایرانی یک هاستینگ باشد، شما میتوانید سرمایه خود را در شرکت های هاستینگ سرمایه گذاری کنید و شریک آن شرکت ها با توجه به بودجه ای که دارید بشوید.:53:

gdfire
October 29th, 2018, 14:57
تو این وضع اقتصادی و بی ثباتی ارز؟؟؟؟؟!!
بی خیال شو داداش الا تکون نخوری سرتری هرچی داری لاقل یه حساب باز کن سودشو ببر چون هم وضع اقتصاد خرابه هم مساله تحریما از همه مهمتر ارز و گیری هایی که فتا داره و....
مگه هاست واس خارجیا بزنی شاید یه چی دشت کنی وگرنه تو حوزه وبه فارس خرابه بازار

ticdars
October 29th, 2018, 15:43
سلام
می خواهید چه قدر بودجه بذارید
من می تونم بهتون کمک کنم تا هاستینگتون رو راه بیندازید
multisite.ir (http://multisite.ir/)

ourweb
October 29th, 2018, 16:09
می توانید بصورت درصدی با هاستینگ ها کار کنید و ماهیانه درصدی از سود بازاریابی را دریافت کنید .

M2T
October 29th, 2018, 16:51
با سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید

شما باید ببینی به مباحث هاستینگ علاقه داری یا نه؟ دو راه ورود به هاستینگ هست:
راه اول:
یک سرمایه دار یا چند سرمایه دار اول اطلاعات کلی درباره هاستینگ کسب و سپس کارمندانی استخدام و مستقیم از خارج سرور خریدهدو به صورت وی پی اس و هاست به مشتری میدهند. افرادی که پاسپورت خارجی یا گرین کارت دارند موفق ترند. چون داشتن حساب بانکی و مسترکارت برای هاستینک ضروری است. دایم باید پول واریز کنید. گاه چند دلار گاه چند هزار دلار

راه دوم:
یک یا چند نفر که سرمایه چندانی ندارند تکی یا شریکی کار هاست را انتخاب میکنند. دیگر اینجا شما سرمایه نداری آپارتمان اجاره کنی و کارمند بگیری. پس باید همه کار را خودت بکنی! میتوانی فقط هاست اشتراکی ارایه بدی. اما باید کار با کنترل پنل و تنظیمات هاست را بلد باشی تا مشتری را راه اندازی کنی.
من از خیلی جاها هم شرکتها و هم اشخاص هاست خریده ام. عملا پشتیبانی ۲۴ ساعته ندارند و خالی میبندند. اگر ساعت ۳ یا ۴ صبح یا حتی ساعت ۸ شب چیزی در هاست خراب شود موکول به فردا ساعت ۹ صبح میشود. البته کارمند پشتیبانی دارند و برخی روبات نرم افزاری پشتیبانی. هرچه اصرار کنی با مهارت گفتاری موکول میکنند به فردا صبح. پس باید حداقل بتوانی صبح تا بعد از ظهر مشکل را حل کنی. حالا بعضی ها ساعت کارشان فرق میکند. حداقل ۸-۱۰ ساعت باید بتوانی رفع مشکل کنی. مثلا ۶عصر تا ۲ شب و ...

قیمتهای ریسلری هاست در ایران خیلی بالا است و صرف نمیکند پنل ریسلری بخری. باید یک سرور مجازی از ایران یا خارج بگیری و هاست اشتراکی راه اندازی کنی.

ticdars
October 29th, 2018, 16:59
من نیاز به شریک برای هاستینگ دارم
اگر واقعا می تونید هاستینگ را اداره کنید در پشتیبانی انلاین هستم

multisite.ir
هاستینگ مولتی سایت

v6v
October 29th, 2018, 18:54
من نیاز به شریک برای هاستینگ دارم
اگر واقعا می تونید هاستینگ را اداره کنید در پشتیبانی انلاین هستم
multisite.ir
هاستینگ مولتی سایت
من دنبال شریک میگشتم تلگرام پیام بده
t.me/ymsef

ali_naeime
October 30th, 2018, 13:08
من دنبال شریک میگشتم تلگرام پیام بده
t.me/ymsef

در هنگام خرید یا همکاری با یوز رv6v (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=135155) مراقب باشید شیوه کلاهبرداری واریز هزینه با کد ussd (کلا معلوم نمیشه به چه شخصی پول واریز کردین)اگر شماره کارت به زور گرفتین به اسم قائزه فرزاد هست که بعد پرداخت داخل تلگرام بلاک میشید:
تاپیک کلاهبرداری ایشون:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=204472

v6v
October 30th, 2018, 13:44
در هنگام خرید یا همکاری با یوز رv6v (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=135155) مراقب باشید شیوه کلاهبرداری واریز هزینه با کد ussd (کلا معلوم نمیشه به چه شخصی پول واریز کردین)اگر شماره کارت به زور گرفتین به اسم قائزه فرزاد هست که بعد پرداخت داخل تلگرام بلاک میشید:
تاپیک کلاهبرداری ایشون:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=204472
دوست عزیز من سرور از hostdl دارم و اون موقع شما گفتین گفتم میتونم از اونجا براتون بسازم و همچنین سرور در اسیاتک دارم چه ربطی داره که شما میگی خودتو جای هاست دی ال زدی همون موقع هم گفتم هاست دی دل از دوستان . در ضمن کد ussd یکی از معتبر ترین درگاه های پرداخت هست که کاملا قابل پیگیری هست و کد تراکنش داره و به هر سایتی داده نمیشه و باید مستقیم از بانک مجوز گرفت
یکدفعه دیگه زیر پست های من پست بذاری ای پی از مدیر انجمن گرفتم استعلام خط گرفتم که برا دفعه شکایت کیفری انجام بدم
موفق باشید