PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف بیش از حد رم سرور !

lifeserver
October 23rd, 2018, 22:54
درود
دوستان عزیز
سرور تهیه شده با ۴ گیگ رم ولی از همون اول که تهیه شده ۷۰ الی ۸۰ ٪ رم پر بوده
به نظرتون بجز اورسل دلیل دیگه ایی میتونه داشته باشه ؟؟؟

تیکت زده شد چندین بار و هر دفعه از ویندوز سرور ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ تست شد و حتی آی پی و سرور اصلی هم عوض کردن ولی باز مشکل همین بود! و جالبه هم میگن ما همه کاری کردیم براتون و واقعا عجیبه (‌یعنی خودشونم مثلا شوکه شدن از این قضیه و اصلا نمیدونن چه خبره الکی مثلا !!!‌)
و البته زمان بین خرید و تحویل سرور هم ۲ هفته طول کشید که نداشتن آی پی رو بهونه کردن !

پروسه های آپدیت ویندوز و موارد غیر ضروری هم بسته شدن ولی باز مصرف رم زیر ۷۰٪ نیومد که نیومد و البته چیزی که باعث میشه به اورسل شک زیادی کرد اینه که
هیچ پروسه ایی هم باز نیست که بالاتر از ۴۰-۵۰ مگا بایت از رم رو درگیر کنه

و البته اینم خدمتتون بگم قبل از گرونی قیمت سرور ۳۱ تومن بود الانم همون ۳۱ تومنه که با این گرونی ارز ۴ گیگ زیر ۷۰-۸۰ تومن گیر نمیاد اصلا

خلاصه اگر این شک مارو به بقین تبدیل کنین ممنون میشیم یا اگر استادان گرامی میدونن ایراد چیز دیگست ممنون میشم خلاصه
دست گلتون درد نکنه

NetworkFA
October 23rd, 2018, 22:57
درود
دوستان عزیز
سرور تهیه شده با ۴ گیگ رم ولی از همون اول که تهیه شده ۷۰ الی ۸۰ ٪ رم پر بوده
به نظرتون بجز اورسل دلیل دیگه ایی میتونه داشته باشه ؟؟؟

تیکت زده شد چندین بار و هر دفعه از ویندوز سرور ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ تست شد و حتی آی پی و سرور اصلی هم عوض کردن ولی باز مشکل همین بود! و جالبه هم میگن ما همه کاری کردیم براتون و واقعا عجیبه (‌یعنی خودشونم مثلا شوکه شدن از این قضیه و اصلا نمیدونن چه خبره الکی مثلا !!!‌)
و البته زمان بین خرید و تحویل سرور هم ۲ هفته طول کشید که نداشتن آی پی رو بهونه کردن !

پروسه های آپدیت ویندوز و موارد غیر ضروری هم بسته شدن ولی باز مصرف رم زیر ۷۰٪ نیومد که نیومد و البته چیزی که باعث میشه به اورسل شک زیادی کرد اینه که
هیچ پروسه ایی هم باز نیست که بالاتر از ۴۰-۵۰ مگا بایت از رم رو درگیر کنه

و البته اینم خدمتتون بگم قبل از گرونی قیمت سرور ۳۱ تومن بود الانم همون ۳۱ تومنه که با این گرونی ارز ۴ گیگ زیر ۷۰-۸۰ تومن گیر نمیاد اصلا

خلاصه اگر این شک مارو به بقین تبدیل کنین ممنون میشیم یا اگر استادان گرامی میدونن ایراد چیز دیگست ممنون میشم خلاصه
دست گلتون درد نکنه

مجازی ساز چی بوده؟

lifeserver
October 23rd, 2018, 23:00
مجازی ساز چی بوده؟
Vmware هست کاکو

NetworkFA
October 23rd, 2018, 23:08
Vmware هست کاکو

اول اینکه vmtools نصب هست؟
دوم اینکه یه سری بکگراند پراسس های هست که نشون نمیده ولی رم مصرف میکنن

lifeserver
October 23rd, 2018, 23:13
اول اینکه vmtools نصب هست؟
دوم اینکه یه سری بکگراند پراسس های هست که نشون نمیده ولی رم مصرف میکنن
آره نصب هست VmTools

در مورد گزینه دوم هم درسته حرفت ولی یعنی 3 گیگ درگیر میکنه ؟؟ رم ۱ بگیریم که کلا سرور میخوابه !!!
اگر میدونی مشخصات سرور رو بدم یه نگاه بندازی

NetworkFA
October 23rd, 2018, 23:16
آره نصب هست VmTools

در مورد گزینه دوم هم درسته حرفت ولی یعنی 3 گیگ درگیر میکنه ؟؟ رم ۱ بگیریم که کلا سرور میخوابه !!!
اگر میدونی مشخصات سرور رو بدم یه نگاه بندازی

بفرست تا چک کنم

الان اوکیه ؟ 75درصد شد 15

http://s9.picofile.com/file/8340734900/2018_10_23_23_37_10.png

lifeserver
October 24th, 2018, 12:59
بفرست تا چک کنم

الان اوکیه ؟ 75درصد شد 15

http://s9.picofile.com/file/8340734900/2018_10_23_23_37_10.png
مرسی
مشکل مشخص شد چی بود!؟؟

lifeserver
October 24th, 2018, 22:08
داداش
من الان دوباره وارد سرور شدم به دلیل مشغله کاری نتونستم واردش بشم تا الان
کاری هم با سرور نکردم ولی باز مجددا رم بیخود و بی جهت پر شده و هیچ پروسه ایی هم نمیبینم این همه اختلال ایجاد کرده باشه !

ULTRAWEB
November 1st, 2018, 03:23
داداش
من الان دوباره وارد سرور شدم به دلیل مشغله کاری نتونستم واردش بشم تا الان
کاری هم با سرور نکردم ولی باز مجددا رم بیخود و بی جهت پر شده و هیچ پروسه ایی هم نمیبینم این همه اختلال ایجاد کرده باشه !

برار برای خیالت راحت شه کنسول بگیر ببین رم رزرو هس یا نه
بعدشم شاید باتل نک جای دیگر باشه
:105: