PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد ساخت سایت و فروش محصول یا استفاده از مارکت های فارسی !!!

php?>
October 23rd, 2018, 22:32
سلام خدمت شما دوستان عزیز و ارجمند
چند مدتی هست که خیلی درگیر این سوال هستم هر بار تصمیم میگیرم سایت بزنم بعدش دلسرد میشم از مشکلاتش و میگم تو مارکت هایی نظیر راست چین و ... کار کنم
خوشحال میشم نظر شما دوستان رو بدونم که اگه جای من بودید کدوم رو انتخاب میکردید ساختن سایت یا اینکه تو مارکت هایی نظیر راست چین و ... طرح هاتون رو میفروختید !!

Reza G
October 24th, 2018, 00:23
انجام همزمانش به نظرم منافاتی نداره. چون راه اندازی سایت مستقل تا زمانی که به سوددهی بیفته، نیازمند صرف وقت و هزینه است.

طبیعتاً اگر در کنار تبلیغ و توسعه سایت خودتون، تو مارکتها هم فعالیت کنید یه درآمد و نیروی محرکه‌ای هست تا زمانی که به سوددهی برسید.

چون خیلی از سایتهای نوپا به دلیل سرخوردگی مالی با شکست مواجه و به امان ول شدند.

php?>
October 24th, 2018, 00:49
انجام همزمانش به نظرم منافاتی نداره. چون راه اندازی سایت مستقل تا زمانی که به سوددهی بیفته، نیازمند صرف وقت و هزینه است.

طبیعتاً اگر در کنار تبلیغ و توسعه سایت خودتون، تو مارکتها هم فعالیت کنید یه درآمد و نیروی محرکه‌ای هست تا زمانی که به سوددهی برسید.

چون خیلی از سایتهای نوپا به دلیل سرخوردگی مالی با شکست مواجه و به امان ول شدند.

ممنون از نظرتون و وقتی که گذاشتید