PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایروال csf

jamal3702
October 20th, 2018, 11:15
سلام دوستان

از چند روز قبلی ک ترافیک غیر طبیعی روی سرورم می بینم که باعث شده فشار شدیدی به رم و cpu بیاد. شرکت هاستینگ به من گفت مقدار زیادی malware traffic روی سرور هست
وقتی تنظیمات امیتی کلود فلر را روی شدیدترین حالت یا under attack می زارم مصرف سی پی یو و رم به حالت عادی بر می گرده
روی سرور من هیچ فایر والی نصب نیست آیا اگر csf را نصب کنم می تونه جلوی این ترافیک را بگیره یا می تونم اطز طریق دستورات csf این ترافیک را مهار کنم ؟

rasam host
October 20th, 2018, 11:33
بلی حتما نصب کنید

پارامتر ct_limit را روی 200 قرار دهید
یعنی هر IP میتواند نهایتا 200 کانکشن داشته باشد

shoping_server
October 20th, 2018, 19:58
سلام دوستان

از چند روز قبلی ک ترافیک غیر طبیعی روی سرورم می بینم که باعث شده فشار شدیدی به رم و cpu بیاد. شرکت هاستینگ به من گفت مقدار زیادی malware traffic روی سرور هست
وقتی تنظیمات امیتی کلود فلر را روی شدیدترین حالت یا under attack می زارم مصرف سی پی یو و رم به حالت عادی بر می گرده
روی سرور من هیچ فایر والی نصب نیست آیا اگر csf را نصب کنم می تونه جلوی این ترافیک را بگیره یا می تونم اطز طریق دستورات csf این ترافیک را مهار کنم ؟

فایرول فقط ترافیکی که به سرور میرسه رو میبنده
شما هر چقدر هم این فایروال رو تنظیم کنید
ترافیک روی سرور شما میاد
شما باید یا فایروال سخت افزاری استفاده کنید
و یا از کلود فلر استفاده کنید که ترافیک اضافه رو بگیره
اینجوری اگر کسی به شما اتک بزنه جلوی اون ترافیک قبل از رسیدن به سرور شما گرفته میشه

jamal3702
October 22nd, 2018, 00:03
فایرول فقط ترافیکی که به سرور میرسه رو میبنده
شما هر چقدر هم این فایروال رو تنظیم کنید
ترافیک روی سرور شما میاد
شما باید یا فایروال سخت افزاری استفاده کنید
و یا از کلود فلر استفاده کنید که ترافیک اضافه رو بگیره
اینجوری اگر کسی به شما اتک بزنه جلوی اون ترافیک قبل از رسیدن به سرور شما گرفته میشه

ممنون دوست عزیز
من کلود فلر را فعال کردم وقتی سطح امنیتی کلود فلر را روی high قرار می دم مصرف رم و cpu سرور کاملا" عادی می شه ولی وقتی سطح امنیتی کلود فلر را می زارم روی medium مصرف رم و سی پی یو سرور شدیدا افزایش پیدا می کنه...
کسی که داره اتک انجام می ده از یک سری آی پی تکراری استفاده می کنه یعنی رنج آی پی هایی که به سرور وصل می شن خیلی متنوع نیستن در این صورت اگر csf را نصب کنم و این آی پی ها را بلاک کنم ( از طریق csf ) ممکنه که جلوی اتک به سرور را بگیره؟

shoping_server
October 22nd, 2018, 00:49
ممنون دوست عزیز
من کلود فلر را فعال کردم وقتی سطح امنیتی کلود فلر را روی high قرار می دم مصرف رم و cpu سرور کاملا" عادی می شه ولی وقتی سطح امنیتی کلود فلر را می زارم روی medium مصرف رم و سی پی یو سرور شدیدا افزایش پیدا می کنه...
کسی که داره اتک انجام می ده از یک سری آی پی تکراری استفاده می کنه یعنی رنج آی پی هایی که به سرور وصل می شن خیلی متنوع نیستن در این صورت اگر csf را نصب کنم و این آی پی ها را بلاک کنم ( از طریق csf ) ممکنه که جلوی اتک به سرور را بگیره؟

سلام
نصب فایروال بی تاثیر نیست
یک سری رنج ای پی که داره به شما اتک میزنه رو میتونید توی فایروال ببندید
اگر از کشور خواصی میزنه میتونید کل کشور رو ببینید
اینجوری وضعیت رو برای شما بهتر میکنه