PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت فوق العاده اینترنت مخابرات (در گینس ثبت کنیم!)

سیدرضا بازیار
October 19th, 2018, 13:43
سلام

چند روز پیش یه بارون کوچک بارید و اینترنت من سرعتش فوق العاده کم شده.
حالا اگه بشه توی گینس هم ثبت میشه انشاالله

سرعت اینترنت 16 مگابایتی شرکت مخابرات استان فارس: (تست در دو ساعت مختلف)
http://uupload.ir/files/q26t_screen_shot_1397-07-27_at_12.31.10_thumb.png (http://uupload.ir/view/q26t_screen_shot_1397-07-27_at_12.31.10.png)

بخدا سرعت رو خیلی بالا توی تصویر نمایش داده. ساعت ۱۲:۳۰ سایت وب هاستینگ تاک رو باز کردم و حدود ۱۲:۳۶ بارگذاری صفحه اول تموم شد!

هر چه با مخابرات و 20نت تماس میگیرم و درخواست کارشناس میکنم کسی پاسخگو نیست و واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ مشکل از کجاست؟

باید به کجا مراجعه کنم که کارشناس بفرستند؟

enable
October 19th, 2018, 13:49
به نظرم شما هیچ تعصابتو خورد نکن. الان خیلی ساله که مخابرات به تاریخ پیوسته. اگه نظر منو میخوای درخواست تخلیه پورت بده و از شاتل یه اینترنت بگیر خودتو راحت کن

سیدرضا بازیار
October 19th, 2018, 13:57
به نظرم شما هیچ تعصابتو خورد نکن. الان خیلی ساله که مخابرات به تاریخ پیوسته. اگه نظر منو میخوای درخواست تخلیه پورت بده و از شاتل یه اینترنت بگیر خودتو راحت کن

توی منطقه ما بجز مخابرات دیگه هیچ شرکتی اینترنت ارائه نمیده!
مگر اینکه وایرلس بگیرم که سرعتش با مخابرات زیاد فرق نداره و فوق العاده گران تر هست. قبلا که میگرفتم گاهی وقت ها مجبور بودم ماهیانه ۶۰۰-۷۰۰ هزار تومان هزینه اینترنت پرداخت کنم که واقعا واسه من زیاد بود

mizban97.ir
October 19th, 2018, 14:02
https://195.cra.ir/ (https://195.ict.gov.ir/)

تماس بگیرید سریعا رسیدگی میکنن

1wp.ir
October 19th, 2018, 14:03
از اینکه این سوال رو می پرسم عذر می خوام اما نمی تونید از اینترنت 4g ایرانسل استفاده کنید؟

karwan125
October 19th, 2018, 14:03
سلام

یک درخواست توی سامانه 195 (https://195.cra.ir) ثبت کنید ، برای من که هر سری به صورت جدی پیگیر بودن ..

lizard.tiny
October 19th, 2018, 14:35
درود

کجای استان فارس هستید ؟

اگه شیراز یا حومه هستید پیشنهاد میکنم از اینترنت وایرلس فراهوش استفاده کنید, در بدترین حالت که هوا ابری باشه و دید به دکل های فراهوش کم باشه سرعت دانلود زیر 1 مگ نیست, در حالت عادی هم بین 1.5 تا 2 مگ دانلود میده, قیمت هاشون هم مناسبه

توی استان فارس فقط بخش هایی که فیبرنوری شده رو شرکت های دیگه اینترنت نمیدن, اما هر جایی که 2020 نت میده آسیاتک هم ارائه میده, پیشنهاد میکنم برید سمت آسیاتک

سیدرضا بازیار
October 19th, 2018, 14:36
از اینکه این سوال رو می پرسم عذر می خوام اما نمی تونید از اینترنت 4g ایرانسل استفاده کنید؟

چند سال پیش رفتم یه مودم نانو استیشن خریدم که همراه با نصب و راه اندازی فکر کنم بالای ۶۰۰ تومن ازم پول گرفتند. سرعتش بسیار بسیار افتضاح بود و وقتی دیدم هزینه اون خیلی زیاد هست جمعش کردم

امسال هم رفتم مودم همراه خریدم حدود ۴۰۰ هزار تومان. سه تا سیم کار خریدم (ایرانسل - همراه اول - رایتل) روی هر سه سیم کارت هم بسته اینترنتی گرفتم. رایتل که اصلا منطقه ما خط نمیده. همراه اول هم 2G هست و ایرانسل هم که بعضی وقت ها 3G میشه که سرعتش افتضاحه

هیچ شرکتی هم بجز مخابرات به منطقه ما اینترنت نمیده

تا حالا چند بار هم به سامانه 195 پیام دادم. اما احساس میکم پیگیری نمیکنند. همین الان هم فرستادم، امیدوارم پیگیری کنند و فقط یه کارشناس بفرستند. هزینه کارشناس رو هم حاضرم ۵ برابر پرداخت کنم که فقط سرعت من رو بهتر کنه و بتونم باهاش سایت هام رو مدیریت کنم و به پیام کاربر هام پاسخ بدم (توی سایت های ویکیپدیا و php.net هم بتونم مطالعه هام رو انجام بدم)

NetworkFA
October 19th, 2018, 14:42
درود

کجای استان فارس هستید ؟

اگه شیراز یا حومه هستید پیشنهاد میکنم از اینترنت وایرلس فراهوش استفاده کنید, در بدترین حالت که هوا ابری باشه و دید به دکل های فراهوش کم باشه سرعت دانلود زیر 1 مگ نیست, در حالت عادی هم بین 1.5 تا 2 مگ دانلود میده, قیمت هاشون هم مناسبه

توی استان فارس فقط بخش هایی که فیبرنوری شده رو شرکت های دیگه اینترنت نمیدن, اما هر جایی که 2020 نت میده آسیاتک هم ارائه میده, پیشنهاد میکنم برید سمت آسیاتک

فراهوش از دکل های صدا سیما استفاده میکنه و روی پاپ سایت هاش AirMax فعال میکنه

- - - Updated - - -

چند سال پیش رفتم یه مودم نانو استیشن خریدم که همراه با نصب و راه اندازی فکر کنم بالای ۶۰۰ تومن ازم پول گرفتند. سرعتش بسیار بسیار افتضاح بود و وقتی دیدم هزینه اون خیلی زیاد هست جمعش کردم

امسال هم رفتم مودم همراه خریدم حدود ۴۰۰ هزار تومان. سه تا سیم کار خریدم (ایرانسل - همراه اول - رایتل) روی هر سه سیم کارت هم بسته اینترنتی گرفتم. رایتل که اصلا منطقه ما خط نمیده. همراه اول هم 2G هست و ایرانسل هم که بعضی وقت ها 3G میشه که سرعتش افتضاحه

هیچ شرکتی هم بجز مخابرات به منطقه ما اینترنت نمیده

تا حالا چند بار هم به سامانه 195 پیام دادم. اما احساس میکم پیگیری نمیکنند. همین الان هم فرستادم، امیدوارم پیگیری کنند و فقط یه کارشناس بفرستند. هزینه کارشناس رو هم حاضرم ۵ برابر پرداخت کنم که فقط سرعت من رو بهتر کنه و بتونم باهاش سایت هام رو مدیریت کنم و به پیام کاربر هام پاسخ بدم (توی سایت های ویکیپدیا و php.net هم بتونم مطالعه هام رو انجام بدم)

بستگی به جایی که هستید داره بهترین حالت اینترنت Wireless هست
از شرکت های مثل همیارنت یا آسیاتک
باید ببینید توی اون منطقه چه شرکتی پاپ سایت داره

سیدرضا بازیار
October 19th, 2018, 14:44
درود

کجای استان فارس هستید ؟

مشکل وایرلس رو در پست قبلی توضیح دادم

به شرکت آسیاتک، شاتل و بقیه شرکت ها هم مراجعه کردم. گفتند در منطقه ما اینترنت ارائه نمیدن و تنها راه اینه که هزینه ۵۰ مشتری رو پرداخت کنم و دیگه نمایندگی رو در دست بگیرم

متاسفانه من بخاطر مشکلات خانوادگی در روستا هستم. چون پدر و مادرم پیر هستند و اصلا با هوای شهر سازگاری ندارند... مردم روستا هم بخاطر اینکه اینجا سرعت نت کمه اکثرا به شهر کوچ میکنند. چون تعداد هر روز کمتر میشه، شرکت ها هم دیگه به فکر ارائه خدمات در روستا ها نیستند

منم انتظار زیادی از مخابرات ندارم! فقط یه اینترنت میخوام که قطعی زیاد نداشته باشه و سرعتش در حد یه روستای دورافتاده در افغانستان و سوریه و عراق باشه :| هزینه رو هم در حد کانادا و آمریکا حاضرم پرداخت کنم :d

st3205
October 19th, 2018, 16:04
خدا لعنت کنه این مخابرات رو.از بازی آنلاین هیچ خیری ندیدم پینگ همش نوسان داره یهو میره بالای 200 کلا از بازی میپره بیرون.
سرعت دانلود هم از 256 بالاتر نمیره:|
تریس میگیرم 45 نشون میده،قبل بازی لتنسی رو 45 نشون میده ولی داخل بازی به شدت بالامیره.فقط هم برا من اینطوریه
2020 هم که هیچ کاری نمیکنه

مینا-صیفی
October 19th, 2018, 16:45
درود استارتر گرامی شما 2 راه دارید
1 : شکایت در سامانه 195 که دوستان لینک را دادن
2 : نت td lte asiatech بگیرید

سیدرضا بازیار
October 19th, 2018, 22:14
درود استارتر گرامی شما 2 راه دارید
1 : شکایت در سامانه 195 که دوستان لینک را دادن
2 : نت td lte asiatech بگیرید

مورد دومی چی هست؟ اگه ممکنه یکم برام توضیح بدین

مینا-صیفی
October 19th, 2018, 22:21
مورد دومی چی هست؟ اگه ممکنه یکم برام توضیح بدین
TD LTE هست بی سیم مودم مخصوص داره سیم کارت میخوره اسیاتک میفروشه به سایتش برید پشتیبانی بپرسید برای اطاعات بیشتر این سرویس برای کسانی هست که خط تلفن ندارند به هر دلیلی و غیره این سرویس بهترینه .همون تکنولوژی 4g ایرانسل که مودم داره اینم مثله اونه تا 100 مگابیت سرعتش هست بستگی به منطقه داره .

RoobinaServer
October 20th, 2018, 00:17

سلام

این مورد استارتر عزیز اصلا مربوط به شرکت خاصی نیست. شاتل هم بگیرند همین وضع وجود دارد (حال که میفرمایند شرکت دیگر کلا نمیتوانند).

---

مشکل ذکر شده مربوط به کابل است که در بارندگی نویز شدید میگیرد و وقتی باران است خیس میشود (تهران هم چنین مواردی دیده شده و شاتل یا هر اپراتوری هم در چنین مواقعی کاری از دستشون بر نمی آید) مخابرات به این موارد بی توجه عمل میکند چون دید وی وصل بودن خط است و اصلا به فکر سایر موارد و امکانات روی خط نیستند (حتی خیلی موارد دقت نمائید در چنین زمانی بوق آزاد نیز بالا و پائین میشود (نوسان)).

فقط و فقط تنها راه شما گرفتن هر نوع اینترنتی خارج از کابل مسی تلفن منزلتان است.

از سامانه 195 هم میتوانید شکایت نمائید و جدی پیگیر هستند اما مورد شما فکر نکنیم برطرف بشود (کل مسیر و زیرساخت سیم ها مشکل دارد) ولی در کل نوشتن شکایت برای این مورد (البته دست پر و با داشتن اطلاعات بالای ذکر شده و حتی اگر صندوقی بدون پوشش است و ... را مطلع باشید که موقع لزوم اعلام نمائید) خالی از لطف نیست.

پ.ن : در یکی از پروژه ها صندوق اصلی که باید ارتفاع مناسبی به زمین داشته باشد و خوب مهار شده باشد (کابل ها زیاد و گرانقیمت) توسط بخش خصوصی نشده بود و آن هم فقط و فقط علت آن کمتر خرج شدن تجهیزات و لوله های مهار بود. از این موارد بسیار است و خدا رحم کرده است که مقدار کمی بیرون از زمین است و سایر ارتباطات مخابراتی و اتصالات زیر زمین است.

MizbanPardaz
October 20th, 2018, 01:16
من از اصفهان تست کردم و موردی ندارم ، احتمالا مشکل منطقه باشه

http://www.speedtest.net/result/7731183814
http://www.speedtest.net/result/7731188745
http://www.speedtest.net/result/7731194715

البته تست آخر فک کنم سرور محدودیت داره یا ترافیکش بالاس یا .... چون v..p..n از لوکیشنش دارم و سرعت دانلودم بین 1 تا 1.4 مگابایت هست

morteza1200
October 20th, 2018, 01:44
سلام دوست عزیز.

همچین مشکلاتی رو با مخابرات داشتیم اما در اصل این مشکل از سمت ارائه دهنده اینترنت نیست دوست من ( بله مخابرات به شدت کمبود سرعت داره اما دیگه نه در این که یه پیج براتون باز نشه )

مشکل از کابل کشی جعبه تقسیم تلفن تا منزل شما است + جعبه کافو منطقه شما که با کمترین بارندگی باعث همچین اختلالی میشه.

بنده با هزینه شخصی کابل تلفن خریدم و یک هزینه هم به مامور مخابرات منطقه دادم ( یک سری تغییرات و تعمیرات داخل جعبه انجام دادن ) و همه این موارد رو حل کردیم و الان راحت ریت خطم تا 8 مگ میکشه.

شما الان باید ریت خط و snr خط رو چک کنید بعد قضاوت کنید که مشکل از کجاست

ali215215
October 20th, 2018, 02:22
توی منطقه ما بجز مخابرات دیگه هیچ شرکتی اینترنت ارائه نمیده!
مگر اینکه وایرلس بگیرم که سرعتش با مخابرات زیاد فرق نداره و فوق العاده گران تر هست. قبلا که میگرفتم گاهی وقت ها مجبور بودم ماهیانه ۶۰۰-۷۰۰ هزار تومان هزینه اینترنت پرداخت کنم که واقعا واسه من زیاد بود

بی شرا فتر از مخابرات خودش است من هم همینه میزنه سرعت دانلود1.6 مگ
درعمل256 کیلو است
درضمن مبین نت است سرعتش 6 مگ-خدایش خیلی توپه ولیخب امخابرات گرانتره
50 گیگ ماهی 50 تومان البته 3ماه -کلی همرایگان داره-تقریبا 5 برابر
چه خبره اینهمه گران میخری ماهی 700 هزار تومان!!!!!

delta
October 20th, 2018, 03:26
من یه بسته همراه اول خریدم دیدم سرعتش 50 کیلوبایتم نیست ..رفتم زیر دکل همراه اول وایستادم دیدم بازم همون سرعته..زنگ زدم پشتیبانی میگم سرعت پایینه..برگشته میگه انت دهی منطقتون احتمالا مشکل داره..میگم داداش من الان زیر دکل همراه اولم.. گوشی رو قط کرد!! :-|

ماجرای شما ماجرای ان یارو هست که ماشین میخره میره ایران خودرو میگه ماشین گیربکسش صدا میده میگه صدای ضبطط کمه زیادش کن درست میشه!! الان شما با این وضعیت تنها چارت اینه از مودمهای سیمکارتی استفاده کنی..ببین کدومش قوی تره..معمولا اینجور جاها که شما میگیئپد رایتل بهترین گزینه هست..

NetworkFA
October 20th, 2018, 04:54
من یه بسته همراه اول خریدم دیدم سرعتش 50 کیلوبایتم نیست ..رفتم زیر دکل همراه اول وایستادم دیدم بازم همون سرعته..زنگ زدم پشتیبانی میگم سرعت پایینه..برگشته میگه انت دهی منطقتون احتمالا مشکل داره..میگم داداش من الان زیر دکل همراه اولم.. گوشی رو قط کرد!! :-|

ماجرای شما ماجرای ان یارو هست که ماشین میخره میره ایران خودرو میگه ماشین گیربکسش صدا میده میگه صدای ضبطط کمه زیادش کن درست میشه!! الان شما با این وضعیت تنها چارت اینه از مودمهای سیمکارتی استفاده کنی..ببین کدومش قوی تره..معمولا اینجور جاها که شما میگیئپد رایتل بهترین گزینه هست..
آنتن ها فک کنم امنی هستند
و زیرش کمترین پوشش رو داره

mnajafi33
October 20th, 2018, 09:33
سلام

چند روز پیش یه بارون کوچک بارید و اینترنت من سرعتش فوق العاده کم شده.
حالا اگه بشه توی گینس هم ثبت میشه انشاالله

سرعت اینترنت 16 مگابایتی شرکت مخابرات استان فارس: (تست در دو ساعت مختلف)
http://uupload.ir/files/q26t_screen_shot_1397-07-27_at_12.31.10_thumb.png (http://uupload.ir/view/q26t_screen_shot_1397-07-27_at_12.31.10.png)

بخدا سرعت رو خیلی بالا توی تصویر نمایش داده. ساعت ۱۲:۳۰ سایت وب هاستینگ تاک رو باز کردم و حدود ۱۲:۳۶ بارگذاری صفحه اول تموم شد!

هر چه با مخابرات و 20نت تماس میگیرم و درخواست کارشناس میکنم کسی پاسخگو نیست و واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ مشکل از کجاست؟

سلام دوست عزیز
من خودم تو یه شرکت اینترنتی کار میکنم و کارم نصب و راه اندازی adsl , wireless هست
مشکلاتی که ما معمولا بعد از بارندگی ها داریم همین مورد هست افت سرعت و عدم دریافت لینک adsl هست که دلیل عمده این مورد بیشتر برمیگرده به فرسودگی کابل تلفن که ممکنه از پست تا منزل شما در طول مسیر جایی قطع شده باشه و شما دوباره اونو به هم متصل کرده باشین معمولا در محل هایی که سیم قطع میشه اون محل با توجه به اب و هوا دوچار سولفاته میشه که باید اون محل رو از نو تمیز کرده و به هم متصل کنید و با چسب برق خوب بپوشونی

یه عکس از قسمت اطلاعات پورت مودم خودتون رو اینجا بزراین بهتر میشه نظر داد اطلاعات مربوط به snr و حداکثر سرعتی که لینک فعلی میتونه به شما ارائه بده از مودم خودتون اینجا بزارین

باتشکر

سیدرضا بازیار
October 20th, 2018, 15:28
امروز رفتم مخابرات و نمایندگی مخابرات و سایر شرکت ها و از صبح تا حالا کلا درگیر این مسائل بودم

پس از کلی بحث و دعوا نتیجه رو اینجا براتون میزارم:

۱- به مخابرات گفتم سرعت ۱۶ مگ گرفتم و با سرعت ۱۱ کیلوبایت دارم دانلود میکنم! گفتند این سرعت که خوبه چرا اعتراض میکنی :d این جمله اول صبحی کلم رو داغ کرد

۲- من رو فرستادند یه مرکز کامپیوتر و گفتند که کارشناس ما هست و میتونه مشکل رو براتون پیدا و برطرف کنه. بعد که رفتم پیشش میگه من اگه بیام روستا با این هزینه ای که مخابرات تعیین کرده برای ما سود نداره و یه شماره بهم داد که زنگ بزنم و بیان کل کابل کشی ما رو عوض کنند (توی سیستمش نگاه کرد و گفت تو الان باید سرعتت ۹۰۰ کیلوبایت باشه و مشکل از مخابرات نیست. برو کابل کشی رو عوض کن درست میشه)

۳- بعدش هم کارشناس جدیده گفت من کابل کشی خانه بلد نیستم فقط از جعبه تقسیم بالا میرم و کابل رو برات میکنم توی جعبه و میکشم تا دم خونتون و میرم

در آخر همه تقصیر رو انداختند سر کابل کشی خانه و مودم من. امیدوارم نگن کامپیوتر و لپ تاپم رو عوض کنم که دیگه اینقدر پول ندارم!

حالا تصمیم گرفتم خودم کابل بخرم و کابل های خونه رو دوباره عوض کنم تا وقتی از سامانه ۱۹۵ شکایت میکنم دیگه اینقدر تقصیر رو گردن من نیندازند

لطفا در تاپیک زیر بهم بگید بهترین و با کیفیت ترین و گران ترین کابل چیه؟

بهترین و با کیفیت ترین کابل تلفن برای adsl چیست؟ (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=204254)

lizard.tiny
October 20th, 2018, 15:48
امروز رفتم مخابرات و نمایندگی مخابرات و سایر شرکت ها و از صبح تا حالا کلا درگیر این مسائل بودم

پس از کلی بحث و دعوا نتیجه رو اینجا براتون میزارم:

۱- به مخابرات گفتم سرعت ۱۶ مگ گرفتم و با سرعت ۱۱ کیلوبایت دارم دانلود میکنم! گفتند این سرعت که خوبه چرا اعتراض میکنی :d این جمله اول صبحی کلم رو داغ کرد

۲- من رو فرستادند یه مرکز کامپیوتر و گفتند که کارشناس ما هست و میتونه مشکل رو براتون پیدا و برطرف کنه. بعد که رفتم پیشش میگه من اگه بیام روستا با این هزینه ای که مخابرات تعیین کرده برای ما سود نداره و یه شماره بهم داد که زنگ بزنم و بیان کل کابل کشی ما رو عوض کنند (توی سیستمش نگاه کرد و گفت تو الان باید سرعتت ۹۰۰ کیلوبایت باشه و مشکل از مخابرات نیست. برو کابل کشی رو عوض کن درست میشه)

۳- بعدش هم کارشناس جدیده گفت من کابل کشی خانه بلد نیستم فقط از جعبه تقسیم بالا میرم و کابل رو برات میکنم توی جعبه و میکشم تا دم خونتون و میرم

در آخر همه تقصیر رو انداختند سر کابل کشی خانه و مودم من. امیدوارم نگن کامپیوتر و لپ تاپم رو عوض کنم که دیگه اینقدر پول ندارم!

حالا تصمیم گرفتم خودم کابل بخرم و کابل های خونه رو دوباره عوض کنم تا وقتی از سامانه ۱۹۵ شکایت میکنم دیگه اینقدر تقصیر رو گردن من نیندازند

لطفا در تاپیک زیر بهم بگید بهترین و با کیفیت ترین و گران ترین کابل چیه؟

بهترین و با کیفیت ترین کابل تلفن برای adsl چیست؟ (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=204254)

درود

البته نیاز نیست کابل کشی کل خونه رو عوض کنید

کافیه از ورودی کابلی که ار کوچه اومده توی ساختمون یک کامبل مستقیم بکشی فقط واسه مودم

نکته : اگه باز هم مشکل رفع نشد, همون ورودی که کامل کشیدی واسه مودم یه splitter قرار بده و خروجی سیم کسی مودم و خونه هر دو رو از splitter بگیر

tikweb.ir
October 20th, 2018, 15:52
جدا از راهنمایی های دوستان
اگر میخواید از شر adsl و دردسر هاش و پورت خالی کردن راحت بشید یه td lte مناسب با مصرفتون و منطقه تون بگیرید راحت شید
یکم هزینه بیشتر میدید اما در عوض دیگه اعصاب خوردی ندارید

البته سمت td lte ایرانسل نرید بهتره

سیدرضا بازیار
October 20th, 2018, 15:55
جدا از راهنمایی های دوستان
اگر میخواید از شر adsl و دردسر هاش و پورت خالی کردن راحت بشید یه td lte مناسب با مصرفتون و منطقه تون بگیرید راحت شید
یکم هزینه بیشتر میدید اما در عوض دیگه اعصاب خوردی ندارید

امروز رفتم نمایندگی آسیاتک مودم td lte آسیاتک رو هم برداشتم و آوردم و تست کردم. طرف ۳۰ تومن هم هزینه گرفت که فقط مودم رو بهم داد که یک ساعت بیارم و ببرم بهش بدم

بعد هم متوجه شدیم که اصلا منطقه ما خط نمیده. وقتی بهش تحویل دادم گفت: خودمم میدونستم اونجا خط نمیده چون منطقه بسیار نزدیک تر از شما هم خط نداده و اونجا هم محال بود خط بده! ظاهرا خیلی به ۳۰ تومنه نیاز داشت:d

P30KING
November 12th, 2018, 00:17

کلا اینترنت ایران از منطقه تا منطقه بسیارفرق میکنی
و نمیشه یک نظرکلی داد من از خدمات ایرانسل td-lte
استفاده میکنم و بسیارراضی هستم

همه خوبن تا عکسش ثابت شه.هرکسی هم بایدخودش اون شرکتو تست کنه

taranoome
November 13th, 2018, 11:01
منم مخابرات دارم مشکلی نداره
http://www.speedtest.net/result/7795271027.png
اگه وایرلس گرفتید صابت کردنش خیلی مهمه اگه تکان بخوره اینترنتت مشکل پیدا میکنه
سعی کن رمز پنل وایرلس رو بگیری و خودت با بیشترین سیگنال تنظیم کن
از کابل مرغوب استفاده کن یک جورایی خودت تجهیزات رو بگیری بهتره

mohii25
November 14th, 2018, 10:34
سلام
اینترنت مخابرت بهتره یا شرکت های دیگه؟

مینا-صیفی
November 14th, 2018, 15:53
سلام
اینترنت مخابرت بهتره یا شرکت های دیگه؟
درود شرکت های دیگه مثله اسیاتک و شاتل و...