PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسپانسر برای سیستم وبلاگ دهی

p30room.com
July 2nd, 2009, 12:42
سلام دوستان! من طراح وب و مدیر سایت پی سی روم هستم که میخوام یک سیستم وبلاگ دهی درست کنم و برای این سیستم وبلاگ دهی که میخوام درست کنم به اسپانسر نیاز دارم
من سیستم وبلاگ دهی رو با استفاده از سیستم بلاگ هاستر و وردپرس درست میکنم که این دو سیستم امکانات خیلی بالایی داره و قول میدم که تو یکماه این سیستم وبلاگ دهی رو مشهور کنم
و همچنین شرکتی که میخواد اسپانسر ما بشه من در عوض تبلیغاتش رو میذارم و همچنین نصف پول هر تبلیغی که تو سایت گذاشتیم رو براش میدم
حالا من به یک دومین و هاست و نیاز دارم و امیدوارم کسی پیدا بشه که من رو کمک کنه
آی دی من: murtaza_ayuby@yahoo.com

Kambiz
July 2nd, 2009, 16:11
به ای دی یاهو من پیام بده

ShahServer
July 3rd, 2009, 04:08
می تونی رو من حساب کنی.
به ایدی من pm بده با پ.خ

mehdi20
July 3rd, 2009, 14:29
من که چند سالیه توی اینکارم هنوز نتونستم وبلاگ رو مشهور کنم و نظرم اینه که اگر برای تبلیغات در سطح وسیع قصد هزینه کردن دارید اینکارو کنید . در ضمن باید خدمتتون بگم که در حال حاضر وبلاگ های وردپرسی فارسی زیادی هست معروفترینش بلاگ - بلاگ پارسی ( سایت خودم ) و حدود 50 تا سایت دیگه پس روی اینکه بتونی ( بدون هزینه ی سنگین تبلیغات ) یکماهه وبلاگ رو بالا ببری زیاد حساب نکن .
البته امیدوارم این مطالبی که گفتم باعث نا امیدی نشه فقط برای روشن نمایی راهی هست که خیلی ها پا توی این راه میگذارن و بعد میفهمن که از پس هزینه ها بر نمیان .