PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی مدیریت شده ویندوز

glasswall
January 30th, 2011, 16:32
سلام
نیاز فوری به 2 سرور با مشخصات زیر دارم .
هر دو ویندوز 2008 استاندارد مدیریت شده ترجیحا از اروپا . کنترل پانل منتقل شود .
سی پی یو xeon :
یکی با 8 گیگ رم به بالا 2*500 گیگ به بالا دارای ssd & hardware raid1دارای فایر وال سخت افزاری
یکی با 4 گیگ رم به بالا 2*500 گیگ به بالا

nimafire
January 30th, 2011, 16:38
سلام
این افر از المان هست اما فایروال ندارد

Germany Dedicated Server
Processor: Corei7-860Speed: 8X2.8 GHz
Harddisk: 2X1000
Memory: 8 GB DDR3
Traffic: 5000 GB
IPs: 2

ماهانه 225 هزار تومان

Aria
January 30th, 2011, 16:43
سلام.

SSD و Hardware Firewall دو چیزی هستند که هزینه سرور ها رو به شدت افزایش میدند.

همینطور سرور ویندوز مدیریت شده به خودی خود هزینه بر خواهد بود زیرا مدیریت سرور های ویندوز تجربه بسیار زیادی میخواد و مثل لینوکس نیست که با چند دستور و چند جستجو گوگل بشه کار رو راه انداخت.

لطفاً بفرمایید تا چه سقفی قادر به پرداخت هزینه هستید تا آفر مناسب توسط همکاران به شما ارائه بشه.

با تشکر.

nimafire
January 30th, 2011, 16:43
2 x Xeon Quad Core 2.13GHz Nehalem
RAM 12GB DDR3
500GB SATA2
No RAID

100Mbps, 10,000GB Included

APC Remote Reboot Port

این افر از دیتا سنتر کادایی iweb هست
ماهانه 25000 تومان

amirHoseein
January 30th, 2011, 16:58
سلام.

SSD و Hardware Firewall دو چیزی هستند که هزینه سرور ها رو به شدت افزایش میدند.

همینطور سرور ویندوز مدیریت شده به خودی خود هزینه بر خواهد بود زیرا مدیریت سرور های ویندوز تجربه بسیار زیادی میخواد و مثل لینوکس نیست که با چند دستور و چند جستجو گوگل بشه کار رو راه انداخت.

لطفاً بفرمایید تا چه سقفی قادر به پرداخت هزینه هستید تا آفر مناسب توسط همکاران به شما ارائه بشه.

با تشکر.
ضمن تایید حرف های این عزیز ! ویندوز به شدت نیاز به تجربه و تکنیک های خاص خودش رو داره
شما ضمینه کاری این سرور ها رو هم ذکر کنید تا کمک بیشتری به شما بشه !

taghikhani
January 30th, 2011, 17:06
اگر از ایران میخواید آفر بدم

nimafire
January 30th, 2011, 17:06
iweb کانادا برای مدریت سرور هزینه دریافت میکند اما سروی سهای قدرتمندی به شما میدهد.
شما ابتدا از نظر بودجه مشخص کنید تا بیشتر شما را راهنمایی کنیم

Aria
January 30th, 2011, 18:04
سلام.

تمام افرادی که در حال ارسال آفر هستند توجه کنند که نیاز باز کننده تاپیک رو دقیقاً بررسی کنند و سروری رو که درخواست کردند آفر بدند و همینطوری هرچی که دم دستشون هست رو آفر ندن!

اینجا بازار سبزی فروش ها نیست، یکم رعایت کنید ....!

با تشکر.

---
January 30th, 2011, 18:42
iweb کانادا برای مدریت سرور هزینه دریافت میکند اما سروی سهای قدرتمندی به شما میدهد.
شما ابتدا از نظر بودجه مشخص کنید تا بیشتر شما را راهنمایی کنیم

سلام
با تمام احترامی که برای دوستمون آقا نیما قایل هستم امااگر2 تا بنا بیاریم مدیریتش از آی وب بهتر خواهد بودشاید سخت افزار خوبی داشته باشه اما تجربه ی بدی داشتم باهاش

cpu : Intel Nehalem Xeon W3530
Ram :12GB
HDD : 2x500GB SATA2
BW : 5000GB
port : 100Mbps
Win server 2008 Standard Edition

قیمت : 520000 تومان ماهانه (برای 2تا)

Aria
January 30th, 2011, 18:45
سلام.

طبق قوانین انجمن، شما تنها مجاز به ارسال آفر در تاپیک مربوطه هستید و از گزاشتن شماره تلفن و آدرس ایمیل و ... که روش های تماس مستقیم هستند نمی تونید استفاده کنید.

لطفاً پست خودتون رو ادیت کنید و در غیر این صورت آفر شما حذف خواهد شد و حساب کاربری شما اخطار خواهد گرفت.

با تشکر.

nimafire
January 30th, 2011, 20:01
سلام
با تمام احترامی که برای دوستمون آقا نیما قایل هستم امااگر2 تا بنا بیاریم مدیریتش از آی وب بهتر خواهد بودشاید سخت افزار خوبی داشته باشه اما تجربه ی بدی داشتم باهاش

cpu : Intel Nehalem Xeon W3530
Ram :12GB
HDD : 2x500GB SATA2
BW : 5000GB
port : 100Mbps
Win server 2008 Standard Edition

قیمت : 520000 تومان ماهانه (برای 2تا)

سلام
والا من 3 سال هست با ای وب کار میکنم مستقیم. نزدیک به 3 تا سرور دولتی در این دیتا سنتر داریم و چند سرور سنگین که ماهانه نزدیک به 2 ملیون تومان هزینه میشه .فایروال سخت افزاری و ... .
برای این سرو رها مدریت لول 3 و 4 را از ای وب درخواست دادیم. کارشون فوق العاده هست.یک بار لود سنگین شده بود خودشون کلاستر کردند و فقط به ما اطلاع دادند.
به هر حال مدریت سرور ه مدریت نشده هست.بله دیر پاسخ میدهند دلیلش هم تعداد بسیار بالای درخواست ها هست.البته من که مشکلی نداشتم و همیشه با iweb کار میکنم.
کاربرانمون هم مشکلی نداشتند

با احترام

---
January 30th, 2011, 20:10
سلام
والا من 3 سال هست با ای وب کار میکنم مستقیم. نزدیک به 3 تا سرور دولتی در این دیتا سنتر داریم و چند سرور سنگین که ماهانه نزدیک به 2 ملیون تومان هزینه میشه .فایروال سخت افزاری و ... .
برای این سرو رها مدریت لول 3 و 4 را از ای وب درخواست دادیم. کارشون فوق العاده هست.یک بار لود سنگین شده بود خودشون کلاستر کردند و فقط به ما اطلاع دادند.
به هر حال مدریت سرور ه مدریت نشده هست.بله دیر پاسخ میدهند دلیلش هم تعداد بسیار بالای درخواست ها هست.البته من که مشکلی نداشتم و همیشه با iweb کار میکنم.
کاربرانمون هم مشکلی نداشتند

با احترام
منم لول 3 داشتم اما دوست عزیز من میگم آی وب بده اما کیفیت و سرویس دهی مطلوبی نداره

glasswall
January 30th, 2011, 21:09
سلام.

تمام افرادی که در حال ارسال آفر هستند توجه کنند که نیاز باز کننده تاپیک رو دقیقاً بررسی کنند و سروری رو که درخواست کردند آفر بدند و همینطوری هرچی که دم دستشون هست رو آفر ندن!

با تشکر.
ضمن تشکر از پاسخ دوست عزیز
خواهش می کنم به مشخصات اساسی توجه فرمائید . در ضمن قیمت در حد آفر باشد . نه قیمت !!!! لطفا توجه کنید عجله داریم . متشکرم

amirHoseein
January 30th, 2011, 21:52
شما نگفتید برای چه موردی هست بهتر کمک کرد به شما

glasswall
January 31st, 2011, 06:52
سلام
فکر میکنم مشخصات مورد نیاز خود رو کامل گفتم . حالا این که برای چه موردی هست متوجه منظورتون نمی شم . فقط قیمت پانل پلسک رو هم جداگانه اعلام بفرمائید . 100 دامین + پاور پک
شما نگفتید برای چه موردی هست بهتر کمک کرد به شما

nimafire
January 31st, 2011, 07:48
منم لول 3 داشتم اما دوست عزیز من میگم آی وب بده اما کیفیت و سرویس دهی مطلوبی نداره

والا من عرض کردم :) من تا به حال مشکلی نداشتم و طبق تجربه همیشه ای وب را گزینه اول برای پیشنهاد به مشتری در لیست قرار میدهیم.
خوب ببینید خیلی فاکتور ها هست که شاید شما رو دچار مشکل کرده.

در زمینه مدریت سرور های ویندوز واقعا ای وب قوی هست. پلسک جلسات هفتگی برای تمام اعضای شرکت ای وب میگذاره و ... .
یکی از معدود شرکت هایی هست که من دیدم میتونه فناوری کلاستر رو به خوبی پساده سازی کنه.
در هر صورت از این که با کار با این شرکت دچار مشکل شدید من متاسف هستم. انشاالله که در خرید های بعدی بتونن رضایت شما رو جلب کنند

باز کننده تاپیک/ عزیز من شما باید بود جه بدید.دقت کنید شما سرور ویندوز میخواهید با این مشخصات حد اقل باید ماهانه 600 700 هزار تومان هزینه کنید. فایوال سخت افزاری خودش قیمت سرور را 2 برابر میکند.

---------- Post added at 07:48 AM ---------- Previous post was at 07:45 AM ----------

سلام.

با تشکر.

دیتاسنتر ای وب سرویس مدریت شده + فایروال سخت افزاری ارایه میکند.
اجازه بدید از نظر سخت افزاری سرور را انتخاب کنند. اگر مایل به کار با دیتاسنتر ای وب بودند میتونن انواع سرویس های فایروال و لول های مدریتی را انتخاب کنند.
من اگر افر دادم به موارد بالا احاطه داشتم که مدریت و فایروال از سرویس های دیتاسنتر هست.
از fdc یا ... من افر ندادم که اصلا خود سرور مشکل دارد. چه برسد به منیج و فایروال و ...

glasswall
January 31st, 2011, 11:58
شما چه جوری حساب کردی که 700 تا 800 در اومد ؟؟!!!! دوست عزیز لطفا خواهش می کنم صرفا در صورتی که پیشنهادی دارید ارایه کنید . من کمی عجله دارم . تاپیک سرگردان نشه
ممنون

nimafire
January 31st, 2011, 12:59
لطفا از طریق لینک زیر
سرور را انتخاب کنید
Dedicated Servers, Dedicated Hosting; Manage and Unmanaged Server Hosting from iWeb (http://iweb.com/dedicated/classic-servers/)

در step ا میتونید سیستم عامل
فایروال سخت افزاری و رم را انتخاب کنید
قیمت نهایی سمت راست نوشته میشود
به من بگید چه سروری مد نظرتون هست تا بهشما قیمت بهدم

glasswall
February 1st, 2011, 09:31
لطفا از طریق لینک زیر
سرور را انتخاب کنید
Dedicated Servers, Dedicated Hosting; Manage and Unmanaged Server Hosting from iWeb (http://iweb.com/dedicated/classic-servers/)

در step ا میتونید سیستم عامل
فایروال سخت افزاری و رم را انتخاب کنید
قیمت نهایی سمت راست نوشته میشود
به من بگید چه سروری مد نظرتون هست تا بهشما قیمت بهدم
دوست عزیز نیاز من مشخصه لطفا اعلام قیمت در حد آفر بفرمائید .
در صورتی هم که اینجا ممکن نیست پ خ بزنید . ممنون میشم

glasswall
February 2nd, 2011, 08:05
سلام
دوستان سرورها تهیه شد .
متشکرم