PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع شدن وای فای

mrl590
October 16th, 2018, 22:21
سلام دوستان
چند وقته لپ تاپ من خودش وای فاش قطع میشه . مودم روشنه با گوشی وصل میشه ولی با لپ تاپ بعضی وقتا که کلا مودمو پیدا نمیکنه بعضی وقتا هم انگار وصله به مودم آنتنش هست ولی اینترنت نداره.
در هر دو صورت باید مودمو خاموش روشن کنم تا درست بشه. ی وقتا هم کلا باید لپ تاپو ری استارت کنم.

کسی از دوستان اگه راه حلی داره خواهش میکنم بگه.
ویندوز 10
ممنون

hamra
October 16th, 2018, 23:38
مودم رو یک بار ریست کنید دوباره کانفیگ کنید

MizbanPardaz
October 17th, 2018, 00:06
سلام دوستان
چند وقته لپ تاپ من خودش وای فاش قطع میشه . مودم روشنه با گوشی وصل میشه ولی با لپ تاپ بعضی وقتا که کلا مودمو پیدا نمیکنه بعضی وقتا هم انگار وصله به مودم آنتنش هست ولی اینترنت نداره.
در هر دو صورت باید مودمو خاموش روشن کنم تا درست بشه. ی وقتا هم کلا باید لپ تاپو ری استارت کنم.

ویندوز 10
ممنون

منم این مشکلو دارم ، بیشتر با گوشی و راه حلی براش پیدا نکردم

حتی آندروید گوشی هم ک ارتقا دادم بازم مشکل بود ، مودم خونه هم ریست زدم و فایده نداشت

taranoome
October 18th, 2018, 01:18
منم این مشکل رو داشتم ویندوز رو اپدیت کردم درست شد

mnajafi33
October 18th, 2018, 11:57
سلام دوستان

ویندوز 10
ممنون

سلام
یکبار درایور کارت شبکه وایرلس لپ تاپ رو آپدیت کن
از سایت سازنده لپ تاپ آخرین ورژن رو دانلود کن و نصب کن
ممکنه از درایور فعلی کارت شبکه باشه که با ویندوز 10 سازگاری نداره
باتشکر

Hassancv
December 26th, 2018, 16:55
سلام دوستان

ویندوز 10
ممنون

درایور نت ورک رو از اینترنت دانلود ، نصب و اپدیت کن بعد درست میشه.

ادامه مطلب...

(https://www.hotelyalda.com/)